Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שאלות? השקת יונדאי קונה

פבל
שימו לב! השרשור הזה בן 2291 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 67
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

כל האבזור, כל הפרטים, המפרט המלא וגם "מה קשור RDJ?!" בידיעה המלאה.

הצטרפו לקהילת הרכב של ישראל בפייסבוק ובאינסטגרם

אוהבים את מה שאנחנו עושים? רוצים לתמוך בנו ולקבל הטבות בו זמנית? עשו מנוי לאתר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה צריך הנעת 4X4 קבועה ברכב שקרוב לוודאי לא יראה שטח לעולם.

אני מניח שזה משפיע לרעה על צריכת הדלק, יש נתונים לגבי זה?

האם פנים הרכב מרווח יחסית למשפחתית סטנדרטית?

תיבה אוטומטית נמצא רק בגרסה הזו - 1.6 ט' והנעה כפולה.

הקיימת גרסה עם נעה קדמית, אבל רק בשילוב תיבה ידנית.. החיים ממש קשים.

Mazda CX5

Škoda FABIA

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האיירון מן אשכרה הולכת להגיע עם הצמיג הזה?

Hyundai-Kona-Iron-Man-special-edition-wheel.jpg

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התלבטתי בינו לבין הטוסון. לא ביצעתי עליו נסיעת מבחן אבל כן בחנתי אותו מבפנים. הוא צפוף יותר ומרגיש הרבה פחות פרימיום. בסוף החלטתי לקחת טוסון 2000 סמ״ק. ברור לי שהביצועים של הקונה טובים משמעותית, אבל אצלי המרחב והנחוות קריטיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יכול להיות.

להערכתי דווקא לא.

נכון שיחסית לקטגורייה בו הוא מצוי הוא נותן חבילה מאוד מאוד עשירה וממוצב יחד עם הCX3 במעלה הקטגוריה.

אבל, לדעתי עם ישראל אוהב לקנות כמה שיותר פח לשקל, לכן מי שיכנס לסוכנות, הטוסון תקרוץ לו יותר.

ראה את מכירות הCX3 שלא ממריאות....למה?

כי יש טוסון, יש ספורטאז' ויש אאוטלנדר.....ושלא נדבר על יד שנייה 0 ק"מ.

התלבטתי בינו לבין הטוסון. לא ביצעתי עליו נסיעת מבחן אבל כן בחנתי אותו מבפנים. הוא צפוף יותר ומרגיש הרבה פחות פרימיום. בסוף החלטתי לקחת טוסון 2000 סמ״ק. ברור לי שהביצועים של הקונה טובים משמעותית, אבל אצלי המרחב והנחוות קריטיים.

ברשותכם, אני רק אניח את זה פה.

אם מצאת רכב טוב - זה פשוט פצצה של רכב. הוא לא הכי טוב בכלום. הוא הכי טוב בהכל ביחד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני באמת הנהג הישראלי הסטנדרטי והמצוי. מה לעשות :-(

ההדגשה שלי לא הייתה הקנטה כלפיך או זלזול בהחלטתך (המוצדקת והנכונה לטעמי בהעדפת הטוסון על פני הקונה) חלילה.

אם מצאת רכב טוב - זה פשוט פצצה של רכב. הוא לא הכי טוב בכלום. הוא הכי טוב בהכל ביחד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגיטימי שמי שרוצה ג'יפון לא ימצא את מבוקשו בקונה, כי הרי שמדובר על רכב קטן ממשפחתית סטנדרטית.

פשוט למראית העין מעט גבוה יותר.

כשמתיישבים בו אי אפשר להתבלבל, זה רכב עירוני קומפקטי בצו האופנה, ללא ספק אחד הטובים שיש היום בהיצע והמחיר בהתאם.

לטעמי יש גם ניגודיות בין המראה החיצוני המאוד מעניין ומושך את העין ולבין תא הנוסעים הדי קוריאני.

לעומת זאת הטוסון, בגזרת הג'יפונים הקומפקטים, הוא אחד הגדולים והמרווחים ולכן לגיטימי שיהיה הבחירה הטבעית של קהל היעד ולא הקונה.

אם לג'יפונים קומפקטיים כדוגמת הטוסון יש הצדקה פרקטית לעצם קיומם, כי הם אכן לרוב גדולים וגבוהים מרכב משפחתי סטנדרטי ובמקרים רבים גם פרקטים יותר, הרי שהג'יפונים הקטנים מהווים אלטרנטיבה בעיקר לסופר מיני.

קרדיט ל- misterb על התמונה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בחירה נכונה לצרכים שציינת.

אבל, אני לא מבין איך אפשר היום לשלם כמעט 145000 שקל על רכב שאין לו מערכות בטיחות.

בעבר:205 1400 95׳, אקסנט 00׳,לאנסר 04׳,סוזוקי קרוסאובר 14'

kia sportage 2000 top '17

היום corolla cross 2022

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התלבטתי בינו לבין הטוסון. לא ביצעתי עליו נסיעת מבחן אבל כן בחנתי אותו מבפנים. הוא צפוף יותר ומרגיש הרבה פחות פרימיום.

אומנם גם הקונה וגם הטוסון לא פרימיום ולא מתיימרים להיות פרימיום, אבל לדעתי הקונה מרגיש איכותי יותר.

citroen c3 picasso 1.6 hdi mt

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבעיה של הקונה זה שמביאים את הגרסה הכי יקרה (מבחינת יחידת הינע).

שיביאו את גרסאות ההנעה הקדמית יקבל מחיר יותר שפוי ותחרותי לקרוסואבר מבוסס סופרמיני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2291 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...