Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שאלות? השקת יונדאי קונה

פבל
שימו לב! השרשור הזה בן 2295 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 67
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

למה צריך הנעת 4X4 קבועה ברכב שקרוב לוודאי לא יראה שטח לעולם.

אני מניח שזה משפיע לרעה על צריכת הדלק, יש נתונים לגבי זה?

האם פנים הרכב מרווח יחסית למשפחתית סטנדרטית?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בעיקר לכבישים מושלגים במדינות קרות.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

להערכה שלי כמה שעות אחרי תחילת המכירה תגמר ההקצאה של 1000 מכוניות.

יכול להיות.

להערכתי דווקא לא.

נכון שיחסית לקטגורייה בו הוא מצוי הוא נותן חבילה מאוד מאוד עשירה וממוצב יחד עם הCX3 במעלה הקטגוריה.

אבל, לדעתי עם ישראל אוהב לקנות כמה שיותר פח לשקל, לכן מי שיכנס לסוכנות, הטוסון תקרוץ לו יותר.

ראה את מכירות הCX3 שלא ממריאות....למה?

כי יש טוסון, יש ספורטאז' ויש אאוטלנדר.....ושלא נדבר על יד שנייה 0 ק"מ.

אם מצאת רכב טוב - זה פשוט פצצה של רכב. הוא לא הכי טוב בכלום. הוא הכי טוב בהכל ביחד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אגב, גם המאזדה CX3 קיבלה הקצאה של 1000 יחידות והם עדין לא עפו.

קאליפרים צהובים בגודל של הטוסטר שיש לאמא שלי במטבח

ודיסקים בגודל של מגש פיצה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חבל שיש הנעה כפולה למי שלא צריך....ה I30 עם אותו מנוע וגיר וללא הנעה כפולה. לא יכלו להביא דגם רגיל גם לארץ לכל משתמשי הכביש?

ה-i30 לא מגיעה עם אותו מנוע אלא 1.4 טורבו.

צריך 4X4? כנראה שלא, אבל היצרן לא מציע את הרכב הזה עם המנוע הזה והנעה קדמית כרגע. נתון צריכת הדלק המשולב (מוצהר כמובן) הוא 14.9 ק"מ לליטר.

פנים הרכב טוב ביחס לקטגוריה, ולא רע ביחס למשפחתית. הוא לא אוקטביה או אלנטרה, אבל מרגיש יותר מרווח (באורך) מפוקוס, 3 או אסטרה.

יש הסבר?

כן, היצרן הקצה 1000 רכבים בלבד לשוק הישראלי. האם יש הסבר ל-למה זה קרה? ליונדאי הפתרונים.

מבאס שאין בקרת שיוט אדפטיבית. מה תחום המהירויות בהן עובדות השמירה על הנתיב והבלימה האוטומטית?

השמירה על הנתיב עובדת מעל 60K והבלימה האוטונומית עובדת מעל 8 קמ"ש ובולמת באופן מלא (כך אני מבין מהמפרט) עד 80 קמ"ש, כאשר מעל זה היא עדיין בולמת אך רק מקטינה את הנזק.

הצטרפו לקהילת הרכב של ישראל בפייסבוק ובאינסטגרם

אוהבים את מה שאנחנו עושים? רוצים לתמוך בנו ולקבל הטבות בו זמנית? עשו מנוי לאתר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טויוטה הודיעה אתמול על גרסה מוזלת ל-CHR הייבריד ב-139K כנראה כתגובה לגרסה החדשה למאזדה CX3 שמגיעה עם אבזור יפה ומתומחרת ב-139K.

ביחס לשני אלה החבילה שמציעה היונדאי מעניינת מאוד ומתומחרת היטב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יכול להיות.

להערכתי דווקא לא.

נכון שיחסית לקטגורייה בו הוא מצוי הוא נותן חבילה מאוד מאוד עשירה וממוצב יחד עם הCX3 במעלה הקטגוריה.

אבל, לדעתי עם ישראל אוהב לקנות כמה שיותר פח לשקל, לכן מי שיכנס לסוכנות, הטוסון תקרוץ לו יותר.

ראה את מכירות הCX3 שלא ממריאות....למה?

כי יש טוסון, יש ספורטאז' ויש אאוטלנדר.....ושלא נדבר על יד שנייה 0 ק"מ.

מסכים.

יונדאי קונה עולה 140K בכסף "אמיתי", אם ההקצאה היא אכן מוגבלת אז זהו באמת המחיר שתצטרכו לשלם כדי לקנות.

טוסון,ספורטאז' אאוטלנדר וכו' מתומחרים מראש במחיר "מחירון" מנופח, בפועל הם נמכרים בהרבה פחות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2295 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...