Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פג'ו 3008 2010 1.6 בנזין טורבו - משאבת לחץ גבוהה

shaharm
שימו לב! השרשור הזה בן 2278 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום חברים,

קניתי את הרכב לפניי שבועיים, 79K קילומטר ויש ל הסטורית תיקוני וטיפולים.

לא עשיתי בדיקה לרכב (אפשר להתווכח למה כן לבדוק ולמה לא אבל אני לא חושב שזה רלווטי)

בבדיקת דיאגנוסטיקה במוסך מורשה לא ראו בעיה לאחר שיקניתי את הרכב ועשיתי טיפול (וגם אני לא שמתי לב לבעיה)

שבוע לאחר מכן, לחצתי חזק על דוושת הדלק והרכב התחיל לגמגם (קיבלתי הודעהAnti-pollution system faulty) והרכב הפסיק להגיב, לאחר התנעה מחדש הרכב נוסע רגיל. קרה מספר פעמים בדיוק אותה תופעה מאז.

חזרתי למוסך המורשה שעשיתי בו את הטיפול, אמרו שצריך להחליף משאבת לחץ גבוהה (אני מניח שהמקט הוא 1920LL)

העלות של ההחלפה כולל עבודה קיבלתי הצעת מחיר 3900 ש"ח.

בדקתי את עלות החלק במקום אחר ויצא 2270 (כולל מע"מ).

מצורפת תמונה עם התקלות ממחשב LAUNCH

ועכשיו לשאלותיי :)

1. האם הגיוני שאכן צריך להחליף את המשאבה? האם יש דרך לבדוק את המשאבה לפניי כדי לוודא שאכן זו הבעיה?

2. עלות החלפת משאבה כזו הגיוני המחיר 1630 ש"ח?

3.מכירים מוסך מורשה ולא יקר באזור הצפון? מרגיש לי ששחטו אותי במוסך שהלכתי אליו.

wwe.jpg

עריכה אחרונה על ידי shaharm
הוספת קודי תקלה
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בהחלט הגיוניי זה כשל ידוע. זו חולשה ידועה בשנים הללו. היבואן מכיר אבל לא מספר. המחיר של המורשה לא רחוק ממה שאני שילמתי במוסך פרטי. יש שם הרבה פירוק ועבודה. אבל אם יש הצעה יותר זולה הייתי הולך עליה גם אם זה לסוע למרכז הארץ.

למשל במוסך גבע שבתל אביב עלות, אם אני זוכר נכון, היא כ ₪2000 . צלצל אליו. התקלה לא משתקת מייד את הרכב. הרכב כבר ממילא לא באחריות.

אל תכה את עצמך . בבדיקה רגילה קשה לנבא מתי המשאבה תשווק חיים.

לפעמים ניתן לראות זיופים קלים בפיצוי דלק ולהסיק משם בעקיפין שהמשאבה מזייפת ועומדת למות. אבל זה דורש איש דיאגנוסטיקה מקצועי ביותר.

בבדיקה שאני הלכתי למוסך י.ש גליל בקריות (מורשה יבואן) בדקו רק שאין שגיאות במחשב יותר מזה הם לא ידעו להגיד.

עריכה אחרונה על ידי save
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן תקלה ידועה. בזמנו הורידו את מחיר החלק, אך כנראה שעכשיו ייקרו אותו שוב. בכל מקרה להבנתי ההחלפה די פשוטה.

אם אתה לא תלוי ברכב ויש לך דרך לייבא, בזמנו (לפני כשנה) ניתן היה להשיג משאבות כאלו מארה"ב באזור 300 דולר, מאחר והן זהות למיני החולקת אותו מנוע.

פיספסת אה הו, אה הו, פיספסת, אה הו. פיספסת, נפלת על פז'ו.

אתה רוצה להתאבד נסה ליפול על שברולט.

פיספסת, פיספסת אה הו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא רואה שום קשר למשאבת דלק בלחץ גבוה, אני עובד עם המכוניות האלה ביום יום ומכיר היטב.

יש לך תקלה אחת הראשונה במשאבת מים חשמלית של הטורבו, היא לא תגרום לתופעה שתיארת אבל יש לטפל בה ולהחליפה ,בכל מקרה היא אחראית לקירור הטורבו לאחר כיבוי מנוע.

שאר התקלות מדברות על החטאות בעירה, יש לבדוק מצב פלאגים, ובעזרת סורק ייעודי ולבדוק איזה צילינדר בעייתי, אפשר לנסות להחליף 2 קויילים של צילינדרים 2 ו 4 במידה והמצתים תקינים. תיתכן אולי אולי בעיה באטימה של שסתומי יניקה והטיפול בזה יקר אבל סבירות נמוכה.

בכל מקרה משאבת דלק זה לא נראה עפ התקלות.

עריכה אחרונה על ידי ba323f
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על כל התגובות.

ראיתי שיש להשיג את המשאבה משופצת מסין או מאנגליה בסביבות 300$, 1700 חדשה מגרמניה (יוצא כבר אותו דבר אחריי מיסים).

ba323f, משאבת טורבו הוחלפה לפניי 15K, התקלה אופסה ולא חזרה כבר שבוע וחצי.. מוזר

לגביי המשאבה, לא ראיתי את האבחנה של המוסך המורשה (מחשב נייד כזה של פג'ו) יתכן שרשם להם משהו שלא רשם לחשמלאי שבדק לי את הרכב עם launch.

כששאלתי אמרו שראו רק את 3 התקלות של המיספייר, בכל מקרה הם בטוחים 100% שהמשאבה גורמת לבעיות.

לגבי נושא הבעירה, ניסיתי להחליף כוהל 1 ו2 ולאפס, עדיין צועק על 2,4 ומיספייר כללי (כמו בתמונה).

פלאגים החלפתי 4 בטיפול לחדשים מקוריים, החלפתי גם פילטר דלק\שמן\אוויר\מזגן ושמן ברקס\מנוע

מישהו זרק לי שאול זה קשור לחיישן קמשפט..

אשמח לגשת למישהו שמבין.. יש המלצות? (בצפון).

אגב, המכונאי שאני עובד איתו כבר שנים לא מומחה לפג'ו ולכן מחפש מוסך שמתמחה אבל הוא בדק לי את הרכב וראה צינור פגום שממש רופף ולא יושב טוב.. המק"ט שלו הוא: 1440Q6 אמר שקשור לטורבו... העלות ש מקורי כ800 ותחליפי (עליקספרס) כ400, החלפה לא נראת מסובכת.

מצרף תמונה..

יש מצב שהוא בכלל גורם לבעיות? (אציין שבמוסך מורשה לא שמו לב לזה בכלל).

תודה.

51948218.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עשה טובה לעצמך לכנס למוסך שמבין מה הוא עושה.

שווה לך את הנסיעה למוסך גבע בתל אביב ולו רק בגלל המקצועיות שלהם.

אלעד

צביעות היא נגע רע! היזהרו מאלו שיחייכו אליכם היום ומחר יתקעו לכם סכין בגב

מחפש 308 1.2, סביבות 100,000 ק"מ, רק עם מנוע גמור, לא סטיישן ולא בצבע אדום

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צלצלת כבר למוסך גבע ?

אני מקווה שאתה יודע שצריך לטפל ברכב כל 15000 קמ. אם לא עשו בזמן האחרון טיפול אז תהרוג כבר שתי ציפורים בביקור אחד.

על הדרך הוא גם יבדוק חולשות אחרות במנוע. תחזוקה מונעת זה הסוד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אפשר למצוא את המשאבה ביותר זול.

יש שמוכרים משומשת (שירדה מרכב חדש) ב-1000 שקל.

ויש חדשות ב1700

צביעות היא נגע רע! היזהרו מאלו שיחייכו אליכם היום ומחר יתקעו לכם סכין בגב

מחפש 308 1.2, סביבות 100,000 ק"מ, רק עם מנוע גמור, לא סטיישן ולא בצבע אדום

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא רואה שום קשר למשאבת דלק בלחץ גבוה, אני עובד עם המכוניות האלה ביום יום ומכיר היטב.

יש לך תקלה אחת הראשונה במשאבת מים חשמלית של הטורבו, היא לא תגרום לתופעה שתיארת אבל יש לטפל בה ולהחליפה ,בכל מקרה היא אחראית לקירור הטורבו לאחר כיבוי מנוע.

שאר התקלות מדברות על החטאות בעירה, יש לבדוק מצב פלאגים, ובעזרת סורק ייעודי ולבדוק איזה צילינדר בעייתי, אפשר לנסות להחליף 2 קויילים של צילינדרים 2 ו 4 במידה והמצתים תקינים. תיתכן אולי אולי בעיה באטימה של שסתומי יניקה והטיפול בזה יקר אבל סבירות נמוכה.

בכל מקרה משאבת דלק זה לא נראה עפ התקלות.

Sent from my iPhone using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Save, הרכב עבר טיפול גדול לפניי שבועיים במוסך מורשה יבואן.

צילצלתי למוסך גבע, ענה בחור שנשמע ממש אדיב ואכפתי בשם רונן, אמר שהוא לוקח על העבודה בערך רבע מהחברה במוסך מורשה שנתנו לי את הצעת המחיר.

מלטשבי, איפה ראית את המשאבה במחירים האלה? אני מחפש כבר יומיים ולא מצאתי פחות מ2270.

itsika, לא הבנתי את מהות הציטוט, כתבתי אחריי ההודעה של ba323f שקיבלתי הודעת שגיאה על משאבת לחץ גבוהה (P0087) באנג'י.

שוב תודה לכולם ומבקש שוב, האם מישהו יודע על מוסך טוב שלא יקרע את הכיס באזור הצפון?

לצורך העניין ההבדל בין מוסך גבע למורשה שהייתי בו הוא פי 4 במחיר העבודה וזה משמעותי מאוד.

תודה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2278 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...