Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכב ספורט עד 80,000

Dudi F
שימו לב! השרשור הזה בן 2298 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי, אני מחפש רכב חזק וקטן ( לאון fr וכו' ) עד 80,000.

חשוב לי שיהיה גיר אוטומטי.

יש לי כרגע קיה ריו 2016 והרכב פשוט חלש מאוד, אני לא נהנה מהנהיגה בו. אני מחפש רכב חזק שיתן לי קצת ריגושים .

יש לכם המלצות לרכב חזק וקטן עד 80,000 ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לאון אוטומטית בתקציב הזה מגיעה עם DSG 7 , מסוכן.

גולף GTI ב 80 אלף היא במקרה הטוב יד 10 עם שיפורים עד תאילנד שהוחליפו לה מנוע וגיר 3 פעמים.

פות"ש איך תקציב האחזקה שלך? האם אתה מתעקש על רכבים "קטנים" סטייל לאון וכו'? אלפא תעניין?

Opel INSIGNIA 2013 2.0T Edition - For me

ReflashTeam IL stage 1 Remap.

Opel INSIGNIA 2015 2.0T Cosmo - For the wife ;)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כשאני חיפשתי רכב הגעתי עם דרישות דומות לשלך, סוניק RS טורבו נכנסת לך בתקציב ותשאיר לך גם לא מעט עודף, היא תיהיה חזקה משמעותית מריו אך לא שוות ערך לגולף GTI למיניהם - היא איפשהו באמצע.

מוזמן להציץ על חוות דעת שפרסמתי פה.

Chevrolet Cavalier 1999 - 2012-2015 | Citroen C5 2003 - 2015-2017 | Oldsmobile Alero 2002 - 2017-2017

Chevrolet Sonic RS 2015 1.4T 2017-Unknown

BYD Atto 3 2024 Design 2024-Unknown

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השאלה אם אתה מחפש בעיקר מהירות או ריגושים, זה לא בהכרח אותו הדבר.

הגולף GTI והלאון למשל חזקות, אבל לא בהכרח יותר מרגשות ממשפחתיות אחרות (אולי אפילו פחות מחלק מהמשפחתיות).

מאזדה מיאטה 2008 משופרת לנפש

פורד פיאסטה 2016 למבצעים מיוחדים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גולף GTI, לאון קופרה, וכל הרכבים בסגמנט הזה - יהיו "עתיקים" ועייפים. לא שווה התעסקות.

אם אתה מחפש משהו טוב, תלך על פיג'ו 208 GTI, אופל קורסה OPC, רנו קליאו RS , ניסאן ג'וק ניסמו.

קח בחשבון שחוץ מהקליאו, כולן ידניות.

עומר :-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מצטער אבל אני לא מתקרב לצרפתיות.. טראומה מרנו שהייתה לי. אמרתי שאני לא מתקרב אליהן יותר.

אולי אני שיכור אבל לא ראיתי שכתבת משהו בנוגע לצרפתיות...

בגדול בתקציב הזה, לרכב ספורט אוטומטי, זה בעיה. לא עולים לי דברים לראש למעט אולי לאון צורה ישנה עם מנוע 1.8 טורבו אבל הגיר לא מומלץ ולא משנה מה יגידו - הdsg7 היבש גיר גרוע, בנוסף על כך שהרכב עצמו לא משהו.

עומר :-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי אחת RS ועוד סוניק רגילה במשפחה, אין מחלה מוכרת כלל בדגם הזה, לבדוק היסטורית טיפולים שטופל עם שמן מקורי בלבד - מנוע טורבו, שמן לא מקורי עשוי לפגוע בטורבו כנל לגבי מים.

Chevrolet Cavalier 1999 - 2012-2015 | Citroen C5 2003 - 2015-2017 | Oldsmobile Alero 2002 - 2017-2017

Chevrolet Sonic RS 2015 1.4T 2017-Unknown

BYD Atto 3 2024 Design 2024-Unknown

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2298 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...