Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הצפה חמורה ברצפת הרכב ( מאחורי מושב הנהג ) בצד שמאל בלבד

Mike1
שימו לב! השרשור הזה בן 2296 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום חברי פורום

האם יש למישהו רעיון מאיפה נובעת חדירת מים חמורה לרצפת רכב אחורי בצד שמאל ?

מדובר בפולקסוואגן פאסאט 2008 .

מסביב הכל יבש בדלתות.

היה נדמה לי לפני כחודש שחדו מעט מים גם בצד הקדמי, בצד הנהג. ואולי גם כמה טיפות מתחת הדשבורד, קרוב לידית פתיחת מכסה המנוע.

אודה לכל מי שיכול לתת הסבר מהמיכן זה נובע.

תודה מראש

מייק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נתקלתי בבעיה הזו לא פעם.

זה קורה בגלל שתעלות הניקוז, חסומות עקב לכלוך כמו עלים.

תעלות הניקוז נמצאות מתחת לחלון הרכב ומשם מתנקזות לצדדי הרכב ולכביש, בשביל להוציא מים כמובן.

פרנקופיל מושבע!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אצי הייתה חדירת מים דרך הגומי סביב החלון מהחלק העליון.

משם המים זלגו למטה לריצפה הרכב.

תבדוק את זה ע״י שפיכת בקבוקי מים על הדלת.

Sent from my iPhone using Tapatalk

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מהניסיון העבר שלי עם רנו קליאו 2002.

צמחייה רבה שהצטברה בתעלות הניקוז גרמה לכל יום גשום להפוך את הרכב שלי לפארק מים. (בדיוק כמו שאריאל ציין קודם)

ניקוי יסודי פתר את הבעיה.

:twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היתה לי בדיוק אותה הבעיה שלך לפני מס' שנים עם סיאט איביזה בעלת סאנרוף.

תעלות ניקוז חסומות זו התשובה.

Cadillac ATS Premium 2015

Citroën C5 Aircross Shine PK 2021

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה לכל המשיבים.

אתמול הבעיה טופלה. אכן שני הצינורות ( במיוחד השמאלי) היה חסום ולכן המים חדרו לרצפת הרכב בעיקר בצד שמאל.

הגג+ הסאן רופ פורקו , המים נוקזו והכל תוקן.

כבר החלפתי ריפוד לגג כתוצאה מהנזק שנגרם והמכונית נראה כחדשה !

שוב תודה לכל המגיבים בפורום וברצונם הטוב לסייע לי.

שנה טוב

מייק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברכבים עם חלון גג רצוי ביותר בסוף הקיץ לנקות את צנרת הניקוז של האמבטיה שאוגרת את המים שחודרים מהגג. האטם גומי של חלון הגג אינו אוטם ב100% גם ברכב חדש. בדרך כלל יש ארבעה צינורות לניקוז-שניים בקורות הקדמיות ושניים יורדים לאיזור תא המטען. הדרך הכי טובה לבצע זאת היא בעזרת אקדח לחץ אויר ובעדינות. בכמה פורדים טיטניום נתקלתי בסתימות בצינורות הקדמיים בנקודה בה הם יוצאים לחלק הפנימי של הכנף הקדמית, לאחר כמה שנים שלא מנקים נוצרת שם סתימה שגם לחץ אויר אינו פותח ואז יש צורך בעבודה ניקוי יסודית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה ניצן. אם תוכל לפרט יותר אודה לך מאד. מדובר ברכב מסוג פןלקסוואגן פאסאט עם חלון מהגג. ראיתי באמת 2 צינורות שיורדים למטה מכיוון חלון הגג .איך אני יכול לדעתך לבצע את הניקוי מדי סוף קיץ ? מי אני צריך לרכוש ומה היא דרך הפעולה לפתיחת הסתימה ?

בתודה מראש

מייק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מכיר את הפאסאט אבל בפורד ויונדאי יש מעיין אמבטיה שמנקזת את המים שעוברים את האטם, זה החלק התחתון של הסאנרופ. בפינות הקדמיות כשמסתכלים על האמבטיה מלמעלה רואים את פתחי הניקוז. הצנרת ניקוי עוברת משם דרך קורות הa לתוך הכנף הקדמית. הניקוי הוא הכנסת לחץ אויר בזהירות דרך שני חורי הניקוז. אחכ מזרימים מים בזרם חלש ורואים את המים שמופיעים פתאום על האדמה מתחת לרכב ליד הכנף. הצנרת האחורית לא נגישה מלמעלה ולכן מאתרים אותה בתא המטען מאחורי הכיסוי ומזרימים לחץ בכיוון ההפוך(מלמטה למעלה). לא נתקלתי בעבר בסתימות בצינורות האחוריים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2296 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...