Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אתר טורנטים

mlur
שימו לב! השרשור הזה בן 2117 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לא מזמן אח שלי הוריד דד פול מפופקורן וקיבל סרט פורנו של גייז.

ענק.

הם עדיין עושים את זה.

מזכיר לי ימי אימיול העליזים. חבר הוריד סרט "מה הנשים רוצות", קיבל סרט עם דעה קצת שונה על מה הנשים רוצות.

במילים אחרות, פורנו. לפחות של סטרייטים, גם משהו.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה לא קורה ממש באתרים אמינים (כגון 1337), וכמובן לשים לב למפיץ + הודעות של אנשים מסביב.

אם מדובר בעיקר בסרטים ניתן להכנס לאתר הרשמי של מר YIFY, הוא "פורץ" סרטים איכותי.

Opel Adam S 2017

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבנתי. לא נורא, שלח לי אימייל בפרטי ואשלח לך הזמנה. בכיף.

יש ב IPT תוכן עם תרגום בעברית? אשמח להזמנה.

האישה רוצה בונז עונה 10,ואין בHEBITS (רק פרק בודד)

גם פיוזר איכזב (קיים להורדה,מממשתמש בודד,שזה ייקח בערך מליוןתלפים שעות\ימים..)

GTI

I'm not insane,My mother had me tested

סאאמק כולכם.

:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 5 חודשים מאוחר יותר...
נשמע כמו עידן שהיה לפני 5 שנים.

לדוגמא בRARBG אני מוריד את משחקי הכס שעתיים אחרי שהפרק יצא, באיכות HD. זה באמת נחשב זבל?

בחיים שלי לא ירד לי משהו שלא ציפיתי. מהירות מעולה, השיא 5MB לשניה.

לא קרה לי מעולם שירד לי משהו שלא צפיתי, גם לא לפני 5 שנים וגם לא לפני 10. כל עוד זה מאתר מוכר זה לא ממש קורה, לי בכל אופן. בדרך כלל גם מסתכלים שנייה בתגובה אם משהו נראה פישי.

מהירות תמיד גבוהה.

היתרון היחיד שאני מצליח לחשוב עליו באתר סגור שרלוונטי כיום זה שאולי אם יש משהו ממש ישן בלי הרבה SEED, אז באתר סגור זה ירד יותר טוב.

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש ב IPT תוכן עם תרגום בעברית? אשמח להזמנה.

האישה רוצה בונז עונה 10,ואין בHEBITS (רק פרק בודד)

גם פיוזר איכזב (קיים להורדה,מממשתמש בודד,שזה ייקח בערך מליוןתלפים שעות\ימים..)

אתה לא צריך טורנט שיודע לתת תרגום, תוריד את הסדרה מאיפה שתרצה ואת התרגום מפה:

http://wizdom.xyz/#/series/tt0460627

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אשמח גם להזמנה לIPT אם למישהו יש.

אישית אני משתמש בtorrentday כבר 8 שנים,תמיד מהירות מקסימלית,תמיד תכנים איכותיים,הייתי משתמש שנים בטורנטליץ' אבל הם חארות,הייתי במילואים ב2014 חודשיים בצוק איתן חסמו אותי,שלחתי להם מייל וגם לא חזרו אלי.

תמיד היה לי רטיו טוב,האתר הזה גם ככה אוברייטד.

אם מישהו מחפש הזמנה לtorrentday יש לי שתיים,שלחו לי מייל.

Bayerische Motoren Werke

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...