Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סטייג' 1 סיאט לאון - חוויה רשמים ולבטים לאחר צריבה

שימו לב! השרשור הזה בן 2275 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם

השבוע צרבתי תוכנת סטייג' 1 בסדנה מוכרת בצפון הארץ

על סיאט לאון ידנית 2014 מנוע 1.4 tsi 122 כ"ס

האוטו כמובן מגיב יותר טוב ובסה"כ אני די מרוצה מהכח

אבל... יש כמה דברים שאני לא בטוח לגביהם:

א. בעמידה בניוטרל אחת לכמה שניות יש נפילה קטנטונת בסל"ד וויברציה קטנה בעקבות כך ברכב, זה לא משהו רציני אך אני די סבור שזה לא היה לפני התוכנה. האוטו גם עבר טיפול קטן + מצתים שבוע קודם לכן.

ב. התוכנה נצרבה והמחשב נותק מהרכב.. סיבוב תחושה קטן ובזה נגמר הסיפור- האם אין צורך בטיונינג נוסף, לוודא שהכל תקין ואין תיקוני הצתה או דברים חריגים כאלה?

ג. בסרק גם כן המנוע עדיין מוגבל ל4000 סלד, ממה שאני יודע התוכנה אמורה לבטל את ההגבלה הזאת

ד. באתר של ספק התוכנה (בחו"ל) מוצהר על תוספת 30 כ"ס בעוד ספק התוכנה בארץ מצהיר על 40 כ"ס, האומנם??

לצערי המקום בו צרבתי את התוכנה נמצא כשעה נסיעה מביתי ולכן אני לא רץ לשם עם הספקות שלי- אשמח לתגובות מבעלי ידע

תודה רבה ושבת שלום

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא נראה לי תקין שיש דיפים בסל"ד. בנוגע לכ"ס, עשית דיינו? ספק התוכנה יכול להצהיר גם 100 כ"ס שיפור, זה לא אומר כלום. איזה תוכנה צרבת על הרכב, וממי? ולמה אתה נזהר שלא להגיד את שמם?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא נראה לי תקין שיש דיפים בסל"ד. בנוגע לכ"ס, עשית דיינו? ספק התוכנה יכול להצהיר גם 100 כ"ס שיפור, זה לא אומר כלום. איזה תוכנה צרבת על הרכב, וממי? ולמה אתה נזהר שלא להגיד את שמם?

לא נזהר אבל גם לא רוצה "ללכלך" כי זו לא היתה מטרת הפוסט

הסדנה היא מוסך אנרג'י בחיפה

לא עשיתי דיינו.

הדיפ הוא מאד מזערי מחד ומאידך אני כן מרגיש אותו והוא מעצבן אותי, מה כדאי לעשות? והאם מה שפירטתי בסעיף ב' הוא תקין?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תמיד זה טוב לבדוק אם התוכנה פועלת כראוי. איזה תוכנה הותקנה? ולמה לא הלכת על תוכנה שהיא מוכרת וידועה כמו APR וכו'?

קיבלתי המלצות על אנרג'י ומנסיון של חבר שהיה לו פעם כזה רכב עם התוכנה שלהם, כמו כן גם הפייסבוק שלהם נראה טוב וגם המחיר מעט נמוך יותר מ apr.

התוכנה שנצרבה היא של חברת Sls

כרגע, אחרי הניסיון אני מעט תוהה מה לעשות והאם לבטל עסקה וללכת ל Apr גם אם זה יעלה עוד כמה מאות שקלים.

ראוי לציין שבאנרג'י אמרו שבד"כ לא נותנים שבוע נסיון אך בגלל ששאלתי אם ארצה בתמורה ל200₪ דמי עבודה במידה ואחליט לבטל את התוכנה הם יחזירו לי את שאר הסכום (2000).

כאשר בסה"כ זה נשמע לי הוגן אך במצב כרגע שבו אני אולי אבטל כי התוכנה המנוע לא עובד חלק ולא בוצעו כיוונים כלל,

זה אולי לא ממש סכום סביר, בהתחשב שרוב הסדנאות לא לוקחים תשלום שכזה והעבודה לא לקחה יותר מ20 דק' בפועל

עריכה אחרונה על ידי Monopoly
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה שאתה מעדיף. אני אישית מעדיף APR כי זה סוג של הבנץמרק של סטייג 1 ל1.2. בסיסי, נבדק וטוב.

אני לא בטוח מה אני מעדיף כי אין לי ממש נסיון למעט מה שחוויתי לאחרונה עם אנרג'י

מה אתה מגדיר בסיסי?

אגב מדובר על 1.4 ולא 1.2

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא בטוח מה אני מעדיף כי אין לי ממש נסיון למעט מה שחוויתי לאחרונה עם אנרג'י

מה אתה מגדיר בסיסי?

אגב מדובר על 1.4 ולא 1.2

תעשה חיפוש בפורום על שיפור 1.4. יש המון המלצות ואנשים שעשו שיפור.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מניסיון אישי עם APR ומנוע דומה,

כשנתיים וחצי ללא תופעות / תקלות וללא שינוי לרעה בצריכת הדלק.

לרוב הרכב ננהג בצורה רגועה אך כשצריך אז נותנים קיק-דאון..

הרכב מרגיש קצת יותר חזק (לפי APR אמור להביא לכ-142 כ"ס), ההתנהגות לינארית (אין כוח מתפרץ).

מבחינת עלות ההפרש היה כ-600 ש"ח יותר מהמחיר ששילמת.

בדיעבד הייתי מוותר על העדכון ומשקיע את הכסף, ברכב עם מנוע חזק יותר כגון פולו GTI החדשה.. לא בגלל APR אלא בגלל שבמנוע הספציפי הזה השיפור בהתנהגות לא משמעותי מספיק.

אולי במנועי 1.4 TSI החדשים יותר (בהספקים: 122-125) שמגיעים עם האאודי A3 החדשה והגולף דור7 וכו' זה משתלם יותר, מכיוון שהשיפור מביא לכ-160 כ"ס.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עשיתי בדיקה ברשת ומסתבר שהתופעה של רעידות בסלד סרק הן די נפוצות.. לאו דווקא קשור לתוכנה אולי סתם פתאום הייתי יותר עירני לעניין הזה

המנוע שלי הוא מהדור החדש כמו גולף דור 7 שציינת ואכן מגיע ל150-160 כס אחרי העדכון.

אולי סתם נלחצתי :) כמובן פתוח לעוד חוות דעת!

כרגע מבחינת כח מרוצה כמובן שאפשר יותר אבל יש עוד הוצאות והנאות בחיים ;)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1. תהנה!

2. אם הרכב עם DSG7 אז מומלץ מאוד שלא לחרוג ממגבלת המומנט של הגיר - 25 קג"מ. 150-160 כ"ס יביאו למומנט באיזור 27-28 ק"גמ ולכן אני חושב שלא כדאי לשפר מעבר לסטייג' 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אנרג'י הם אחלה לגמרי. עשיתי את הסטייג שלי שם ואני מאוד מרוצה, כבר כמעט 10 חודשים ללא שום תקלות נזילות טפוטפוטפו.

אגב, לפעמים אני גם מטפל שם ובכלל הרמה מאוד מאוד גבוהה.

ואם גרישה אומר גרישה יודע .

Opel INSIGNIA 2013 2.0T Edition - For me

ReflashTeam IL stage 1 Remap.

Opel INSIGNIA 2015 2.0T Cosmo - For the wife ;)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אנרג'י הם אחלה לגמרי. עשיתי את הסטייג שלי שם ואני מאוד מרוצה, כבר כמעט 10 חודשים ללא שום תקלות נזילות טפוטפוטפו.

אגב, לפעמים אני גם מטפל שם ובכלל הרמה מאוד מאוד גבוהה.

ואם גרישה אומר גרישה יודע .

תודה על התגובה

כן בסה"כ אני די מרוצה, זו סתם היתה תגובה של לחץ וחשש בהתחלה שאולי הדשא של השכנים ירוק יותר

דיברתי עם פיטסטופ.. הבחור לא ידע בשלוף לענות לי מחירים והספקים, נשמע שהוא בודק באתר וגם אז אמר 145 כ"ס למנוע מזה שהיה נשמע לי מוזר כי בפייסבוק הם שלחו לי קישור ל160 כס.. בכל מקרה ויתרתי עליהם ומרוצה מהבחירה שלי!

הרעידות בסלד סרק כנראה היו שם גם לפני פשוט לא שמתי לב אליהן או שזה התגבר בגלל מזג האויר הקר ולא בגלל התוכנה.

תודה !

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2275 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...