Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סטייג' 1 סיאט לאון - חוויה רשמים ולבטים לאחר צריבה

שימו לב! השרשור הזה בן 2283 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

דווקא בפיט סטופ התכנות שמציעים שם, הן מהנמכרות והמוכחות בשוק...ויש להם

לא מחברה אחת ואם הרבה אפשרויות גם יחד, דלק 98 או 95 ועוד כמה משתנים

לבחירתך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מכיר את Apr טוב מאד ולמרות זאת כשהתקשרתי התשובות שקיבלתי היו מאכזבות בלשון המעטה. כנראה שה1.4 לא ממש תחום ההתמחות שלהם

מסכים איתך לגבי התשובות שקיבלת, גם אני קיבלתי תשובות לקוניות בטלפון אך כשהגעתי למקום עצמו קיבלתי מענה לכל השאלות.

רק לידיעה - התקשרתי 3-4 פעמים במהלך השנתיים האחרונות ובכל פעם התקבלו תשובות לקוניות כך שאינני מאמין שנפלתי בדיוק על אותו עובד וכו'.

אינני חושב שמדובר בחוסר התמחות עם מנועי 1.4 וכו'.

זה מרגיש כמו מדיניות בנוגע למענה על שאלות בטלפון, אולי במטרה למשוך את הלקוח לחנות.. :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מסכים איתך לגבי התשובות שקיבלת, גם אני קיבלתי תשובות לקוניות בטלפון אך כשהגעתי למקום עצמו קיבלתי מענה לכל השאלות.

רק לידיעה - התקשרתי 3-4 פעמים במהלך השנתיים האחרונות ובכל פעם התקבלו תשובות לקוניות כך שאינני מאמין שנפלתי בדיוק על אותו עובד וכו'.

אינני חושב שמדובר בחוסר התמחות עם מנועי 1.4 וכו'.

זה מרגיש כמו מדיניות בנוגע למענה על שאלות בטלפון, אולי במטרה למשוך את הלקוח לחנות.. :)

זה קצת חוסר מקצועיות לא לתת תשובות בפלאפון. מה אם אני גר רחוק או שאני סתם רוצה לדעת מחיר\פרטים מהבית? לא מבין את העסקים האלו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קשה לומר מי מאחורי הקו טלפון, אבל אפשר לומר וצריך, שוב אדגיש...

למנוע 1.4 יש מלא וואריאציות, יש מלא נתונים וקשה לומר מבלי לדעת

בדיוק. שנה ,דגם,רכב,תיבת הילוכים וכו.

וגם יש נתון של מה תרצה להוסיף, אם בכלל ועוד לגבי דלק שהלקוח יעדיף.

יש הבדלים מהותיים בינהם, אם צנרת בלי צנרת, אם 98 או95 בדלק ויש גם

הבדל ותוספת תכנה לגיר DSG7 שגם רצוי להוסיף, אבל מדובר על סכומים נכבדים.

לא חושב שאפשר לקבל תשובה בטלפון וחוץ מזה צריך להכנס לאתר ולחפש קצת תשובות וידע לפני,

עדיף...לא רוצה לרשום להכנס לפורומים אחרים, כי גם כאן אצלנו יש מספיק ידע ורעיונות והרבה מומחים כאן מסתובבים.

נכון להיום APR היא אחת החברות שנותנות מענה לגבי שיפורים נרחבים וגם חומרה יחד שנבחנה ונבדקה לפני...

מסנני אויר יעודיים לתכנה מסטייג 1 עד 3 לכל רכב וסוגי מנוע והגיר שמחובר אליו...

חפרתי סיימתי ולא עובד אצל פיט סטופ, עדיין!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר ...

מניסיון שלי ושל חברים יש 4 תוכנות מומלצות ומוכחות ללאון ובכלל לוואגיות בארץ.

STM

APR

GIAC

REVO

חבל ללכת על משהו עלום שם, ובטווח הארוך לסבול מכל מיני תקלות או לא לממש את מלוא הפוטנציאל של השיפור בשביל לחסוך כמה מאות שקלים. אם לא נראה לך היחס בפיטסטופ, אני יכול להמליץ לך על E&A בפתח תקווה (נציג STM) אחלה שירות ומחירים סבירים.

Finger's gonna kill me.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מכיר הרבה חברה עם סטייג'1 שיש להם REVO\GIAC\APR, לאף אפחד מהם לא היו בעיות שתיארת כמה מתוכם עם APR על 1.4 ידנית של שנתון 15 ואחד עם APR על שנתון 17 כמו שלי, כולם מבסוטים מהתוצאה ומהתנהגות רכב שנהפכה ליותר כיפית.הבחור עם לאון 17 עומד על 185 במנוע(הוא גם עם צנרת מלאה).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2283 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...