Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכב לסטודנט בן 26 שעושה נסיעות רבות

eliavsr
שימו לב! השרשור הזה בן 2298 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

על ג'יפונים אני ממליץ לך לוותר, אין מציאות מיוחדות ורוב הרכבים הרלוונטיים מבוססים על סופר מיני ופחות נוחים ומרווחים ממשפחתיות.

לדעתי כדאי להתמקד במשפחתיות קומפקטיות האצ'בק משם שלרוב מדובר ברכבים קצת יותר איכותיים מדגמי הסדאן, וגם יותר שימושיים.

יונדאי i30 יכולה להיות אפשרות טובה, אמנם רוב הרכבים הם סטיישן אבל אפשר לחפש האצ'בק שמורה ובמצב טוב.

קיה סיד האצ'בק תהיה קצת יותר נוחה מהיונדאי ולדעתי היא גם נראית יותר טוב. יש לה גיר רובוטי כפול מצמדים ששווה לבדוק לעומק בנסיעת מבחן.

טויוטה אוריס הייבריד שכבר הצעתי תהיה הכי חסכונית ולדעתי היא מאוד מתאימה לדרישות שלך. עלויות האחזקה נמוכות אבל החיסרון הוא מחיר רכישה גבוה. יש גם גרסת בנזין סטנדרטית אבל לדעתי להייבריד יש ערך מוסף משמעותי במקרה שלך.

הונדה סיוויק האצ'בק מציעה מרווח פנימי טוב והיא מאוד שימושית ומודולארית.

מאזדה 3 מהדגם הנוכחי אמנם חורגת מהתקציב אבל מדובר במכוניות מצויינת. דגמי ה-2 ליטר מומלצים יותר ולרוב הגיעו ברמת אבזור גבוהה עם מערכות בטיחות מקוריות ואבזור נוחות עשיר.

סיאט לאון נראית טוב, זולה, מגיעה עם מנוע 1.2 טורבו שתורם לביצועים זריזים וגם לצריכת דלק נמוכה. חשוב לבדוק היסטוריה של הגיר ורצוי שלא לרכוש רכבים שעברו אצל צעירים וזכו לשיפורים למיניהם.

אמנם אתה לא מחבב צרפתיות אבל פיג'ו 308 עונה לכל הדרישות שלך והיא נמכרת במחיר כל כך אטרקטיבי שקשה להתעלם ממנה. לדעתי כדאי לא לפסול עד שלא תבדוק אותה מקרוב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 37
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

מיקי תן סיבה אחת למה לא גיפון?

לי יש 2 דאסטרים גם בנזין וגם דיזל. שנהם לא 4*4 אבל כייף לרדת איתם לשבילים וגם יותר לנהגים עם נסיון

הרכב מרווח מאוד ואני מסתדר איתם עם 2 בוסטרים מאחורה

לא רואה רכב אחר חדש שיתן יותר תמורת 100000שח

נכון שעם קצת תוספות הרכב מגיע כבר ל110000שח אבל עדין אתה מקבל רכב חדש עם 3 שנים אחריות

רק בדלק (סולר) יש לך חסכון משמעותי כל חודש .עם נהיגה רגועה מחוץ לעיר אתה יכול להגיע ל1 ל20

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התקציב הוגדר סביב 70K כך שדאסטר חדש כבר לא מתאים ודגמים אוטומטיים לא נמכרים במחירים האלה.

דאסטר הוא רכב נחמד מאוד לצרכים שלך כנראה, אבל למי שנוסע הרבה נסיעות ארוכות מדובר ברכב פחות שקט, ובעל התנהגות כביש נחותה ביחס למשפחתית קומפקטית מודרנית. בנוסף הוא לא עומד בדרישה לאבזור עשיר ולא בדרישת הבטיחות משום שקיבל 3 כוכבים בלבד במבחן ריסוק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התקציב עד 100 אלף ש"ח (עם חריגה בגבולות ההיגיון).

אשמח להצעות, כמו כן להבנה מה אמור לקרות למחירים כשמגיע 1.1.18..

זה מה שהבחור כתב בתחילת השירשור

דאסטר דיזל משומש ולא אוטומט נמכר בסביבות ה70-90

לגבי השקט ונסיעות ארוכות . הבנזין שלי עם קרוב ל100000ק"מ ב3 שנים

הדיזל חדשה אצלי אבל היא שקטה יחסית .

עריכה אחרונה על ידי לירוי1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כדאי לקרוא את כל השרשור ולא רק את ההודעה הראשונה והאחרונה כשמגיבים כי זה הגיע לאחר מכן:

תודה.

אני יותר ויותר מבין שההשקעה על רכב חדש עבורי הייתה יותר צורך אישי לפנק את עצמי ותו לא. עשיתי את ההחלטה מתוך הרגש ופחות משיקול רציונלי, נהנתי, אבל המציאות הביאה אותי למצב שבו הוא טוטאלוס כי יש אנשים שכדאי להוריד מהכביש, ואני בצומת דרכים ונדרש לעשות חישוב מחדש.

עכשיו נכנסים הרבה שיקולים כלכליים נוספים, בראשיתם ככה"נ הכוונה גם ישר לעשות תואר 2 (מסיים השנה תואר 1), עוד כל מיני שטויות שאמורות לעלות עוד קצת כסף. אני ממן את עצמי לבד מגיל מאוד צעיר וזה לא ישתנה.

לכן, מחדש הגדרתי במעלה החיפוש בזמן האחרון שאני לא מוצא עבורי ערך ברכב חדש, ושאני אוכל למצות את הכסף שנותר לדברים אחרים.

בואו נגדיר מחדש שהתקציב הוא עד 70 אלף ש"ח.

הנסיעות לצפת מורכבות יותר מהנסיעות לדרום, ולכן הצרכים נשארים בעיניהם:

1. אוטומט

2. בטיחותי

2. בקבוצת המשפחתיות-מנהלים-ג'יפונים

3. נוחות נסיעה (אבזור וכו'), התנהגות כביש

4. מעל שנתון 2013

הצרכים מוגדרים בעיקר לאור הנסיעות בשירות שלי, בשילוב עם הלימודים והמגורים בתל אביב.

מעריך מאוד את כלל התגובות והניסיון לעזור,

אז שוב

המון תודה.

אליאב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מקווה ש ''דאג'' הזה הוא לא הפרמטר שלך בבחירת רכב. לא שיש לי חלילה משהו נגדו, אבל הוא שפט את המיצובישי המסכנה הזו כאילו היא אמורה להיות פאר היצירה והיא אכזבה אותו.

שבוחנים רכב כזה, יש דברים אחרים להסתכל עלייהם ורכבים אחרים להשוות אותם אליו. זה בכלל לא רציני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

על ג'יפונים אני ממליץ לך לוותר, אין מציאות מיוחדות ורוב הרכבים הרלוונטיים מבוססים על סופר מיני ופחות נוחים ומרווחים ממשפחתיות.

לדעתי כדאי להתמקד במשפחתיות קומפקטיות האצ'בק משם שלרוב מדובר ברכבים קצת יותר איכותיים מדגמי הסדאן, וגם יותר שימושיים.

יונדאי i30 יכולה להיות אפשרות טובה, אמנם רוב הרכבים הם סטיישן אבל אפשר לחפש האצ'בק שמורה ובמצב טוב.

קיה סיד האצ'בק תהיה קצת יותר נוחה מהיונדאי ולדעתי היא גם נראית יותר טוב. יש לה גיר רובוטי כפול מצמדים ששווה לבדוק לעומק בנסיעת מבחן.

טויוטה אוריס הייבריד שכבר הצעתי תהיה הכי חסכונית ולדעתי היא מאוד מתאימה לדרישות שלך. עלויות האחזקה נמוכות אבל החיסרון הוא מחיר רכישה גבוה. יש גם גרסת בנזין סטנדרטית אבל לדעתי להייבריד יש ערך מוסף משמעותי במקרה שלך.

הונדה סיוויק האצ'בק מציעה מרווח פנימי טוב והיא מאוד שימושית ומודולארית.

מאזדה 3 מהדגם הנוכחי אמנם חורגת מהתקציב אבל מדובר במכוניות מצויינת. דגמי ה-2 ליטר מומלצים יותר ולרוב הגיעו ברמת אבזור גבוהה עם מערכות בטיחות מקוריות ואבזור נוחות עשיר.

סיאט לאון נראית טוב, זולה, מגיעה עם מנוע 1.2 טורבו שתורם לביצועים זריזים וגם לצריכת דלק נמוכה. חשוב לבדוק היסטוריה של הגיר ורצוי שלא לרכוש רכבים שעברו אצל צעירים וזכו לשיפורים למיניהם.

אמנם אתה לא מחבב צרפתיות אבל פיג'ו 308 עונה לכל הדרישות שלך והיא נמכרת במחיר כל כך אטרקטיבי שקשה להתעלם ממנה. לדעתי כדאי לא לפסול עד שלא תבדוק אותה מקרוב.

תודה על ההשקעה.

הולך לבדוק ואחזור עם תובנות.

אני מקווה ש ''דאג'' הזה הוא לא הפרמטר שלך בבחירת רכב. לא שיש לי חלילה משהו נגדו, אבל הוא שפט את המיצובישי המסכנה הזו כאילו היא אמורה להיות פאר היצירה והיא אכזבה אותו.

שבוחנים רכב כזה, יש דברים אחרים להסתכל עלייהם ורכבים אחרים להשוות אותם אליו. זה בכלל לא רציני.

מה? אל מי דיברת ומי זה "דאג"?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2298 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...