Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכב לסטודנט בן 26 שעושה נסיעות רבות

eliavsr
שימו לב! השרשור הזה בן 2272 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אתה נוסע הרבה, אתה רוצה נוחות מירבית, אתה רוצה מקום.תקשיב, בהשוואה לרכבים שאתה מדבר עליהם, פלואנס \ מגאן דיזל, (למרות הגיר) נשמעות מאוד מתאימות לצרכים שלך.תעשה טובה, קח פלואנס לנסיעת מבחן, גם אם אתה לא מתכוון לרכוש אחת, ולו רק שההגדרה שלך ל"נוחות" תיכנס לפרופורציה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 37
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אתה נוסע הרבה, אתה רוצה נוחות מירבית, אתה רוצה מקום.תקשיב, בהשוואה לרכבים שאתה מדבר עליהם, פלואנס \ מגאן דיזל, (למרות הגיר) נשמעות מאוד מתאימות לצרכים שלך.תעשה טובה, קח פלואנס לנסיעת מבחן, גם אם אתה לא מתכוון לרכוש אחת, ולו רק שההגדרה שלך ל"נוחות" תיכנס לפרופורציה.

הייתי על אחת היום.

לא יודע, פשוט לא מתחבר אליהם מספיק...

אני באמת חושב שפלואנס זה אחלה, אבל אני פשוט לא מצליח לראות אותי נוהג בה..

לעומת זאת, הפורטה זורמת לי. בנסיעה. במרחב. מסכנה היום העמסתי עליה באמת הרבה חח..היא ענקית מבפנים.

אני רק רוצה לדעת אם 67 אלף עליה ביחס לקילומטראז ולאבזור, והלוואי גם שתהיה נקיה בבדיקה, זה מחיר הולם את ההצעה עליה.

חושבים שיש מה להוריד? חושבים שזו עסקה טובה?

קוצר הלו"ז ואני במקום עוד חודש מגיע לצפת החל משבוע הבא, אז יהיה לי גם יכולת לבדוק אותה בנסיעות המורכבות של הצפון לתל אביב.

תודה שוב על הכל!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי תודה.אני צריך רכב גדול כי אני "חי ברכב" ויש בו לא מעט ציוד. זה הנוחות שלי ועל זה אני סגור.ננעלתי על שלושה דגמים, עכשיו יש את הפורטה שמככבת די ראשונה בהחלטה.כמובן שאקח לבדיקה גם בעצמי, כבר מחר.אני סגור על פרמטרים, רשמתי אותם. כמו כן ננעלתי על 2-3 רכבים.לא רואה צורך בהכרח חדש - עכשיו היה לי אחד - מנסה להוציא מינימום מחיר במקסימום תועלת.צריך להבין ש"חודש" מבחינתי זה בערך 4-5 ימים, אני בתקופה מאוד עמוסה גם בלימודים וגם בצבא, אין לי ימים וגם לא כל כך זמן בטלפון לבזבז. מחפש עסקה טובה אבל מהירה בהחלט. פקטור הזמן קריטי מבחינתי פה. השאלה היא אם לדעתכם ההצעה למעלה, בהנחה שהבדיקה שלי תהיה מחר תקינה, היא אופציה טובה?כפי שרשמתי הקיה פורטה מבחינתי אופציה מעולה, כרכב שעונה על הצרכים שלי, מספיק חזק, הוא גם יחסית חסכוני (רבע מיכל ל250 ק"מ בנסיעה של 120-140 קמ"ש) עוד יותר עכשיו כשהסצפציפית הזאת עם אבזור בדומה לקרוס החדשה שנסעתי בה בשנה האחרונה.תודה!

רבע מיכל ל250 ק״מ? כלומר 1000 ק״מ למיכל? בקיא פורטה? אולי ביקום מקביל.

תראה קיא פורטה זה קיא פורטה. קופסה יעילה, לא יותר לא פחות. לא מאובזרת מדי, לא בטוחה מדי, לא חסכונית ולא מיוחדת. היא תעשה את העבודה כמו כל רכב אבל יש טובות ממנה ובטח שרצוי לרכוש רכב עם קמ נמוך יותר.

לגבי העסקה - הקמ גבוה, הרכב מליסינג אני מאמין, המחיר לא מפתה, הבדיקה כבר לא נראית טוב (לא שווה כלום ולרכב יש מכות ותיקונים בפח) כך שאם אתה נוסע הרבה לדעתי לא עסקה מי יודע מה.

אם תציין כמה את רוצה להוציא יהיה קל יותר לעזור לך. אתה רושם מצד אחד תקציב של עד 100k, מצד שני מעלה אופציות במחיר נמוך בהרבה.

שוב אם אתה לחוץ תשכיר אוטו לחודש ותחפש רכב בנחת. לקנות רכב יד 2 בלחץ לא טוב.

עריכה אחרונה על ידי farkash7

HU-Panasonic CQC5401W, Comp- Hertz enenrgy, Sub- IDQ, AMP- Kicker ZX700.5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קניית רכב בלחץ זה הטעות הכי גדולה שאתה תעשה ואתה תתחרט על זה.

מנסיון

לא משנה כמה אמרו לי את , רק כשחוויתי את זה על בשרי הבנתי, וזה בדיעבד.

אפשר להשכיר רכב מיני בסביבות ה2500 שקל לחודש, סביבות ה90 שקל ליום אפילו פחות.

2500 שקל זה זניח כשלוקחים בחשבון שלא משנה איזה רכב תרכוש בסכומים שאתה מכוון אליהם, עצם זה שתתווסף יד זה כבר פי 2 אם לא פי 3 מזה בירידת ערך.

עריכה אחרונה על ידי stum
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מצטרף לשתי ההודעות האחרונות.

הפורטה לא מכונית גרועה אבל בהחלט יש טובות ממנה. עסקה שהציעו לך לא אטרקטיבית במיוחד ופורטה היא רכב שנמכר כמעט בלעדית לליסינג כך שלא יהיה מסובך לאתר רכב שנסע פחות ובעסקה יותר אטרקטיבית.

גם אני למדתי על בשרי מה זה לקנות רכב בלחץ ואני לא אחזור על הטעות הזאת בחיים. משכירים רכב קטן לחודש או אפילו חודשיים וקונים בנחת אחרי שבודקים את כל האופציות ומאתרים את העסקה הכי משתלמת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יודע מה אתה מתלהב מהפורטה, סתם רכב פשוט.

ממליצים לך כאן לחפש משהו בגרסת טורבו דיזל כי מה לעשות, הן כמעט תמיד עדיפות במומנט ועדיפות תמיד על מנועי בנזין בחסכון בדלק ושרידות לאורך נסיעות מרובות ק"מ,

מבין למה אתה לא מתחבר לפלואנס, רכב די זקן, אבל היי, חסכוני למות, ונוסע די יפה.

אבל שמע, אם בא לך להיות עקשן וללכת על פורטה שלדעתי זה סתם רכב כי הוא מספק אותך אז מי אנחנו שנשנה את דעתך, אנחנו רק יוצרים מודעות ופותחים את העיניים, תעשה עם זה מה שאתה רוצה, כסף שלך

Opel INSIGNIA 2013 2.0T Edition - For me

ReflashTeam IL stage 1 Remap.

Opel INSIGNIA 2015 2.0T Cosmo - For the wife ;)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי תודה.

אני מצליח להבין מה אתם אומרים, מצד שני אני באמת חווה את הרכב והוא תפור לצרכים שלי.

אשמח לשמוע עוד הצעות רלוונטיות לצרכים שלי שנותנים תמורה למחיר כמו בהצעה של הפורטה למעלה.

שוב תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב שקיבלת כאן את כל ההמלצות הרלוונטיות לצרכים שלך.

אתה צריך לסנן ולבחור כמה דגמים שמעניינים אותך, להקדיש יום או יומיים לסיור בין מגרשים, סוכנויות או מוכרי רכבים פרטיים ולהחליט איזה רכב הכי מתאים לך ומה העסקה הכי אטרקטיבית שמוצעת לך.

אתה נמצא בעמדה טובה למיקוח, בלי טרייד אין שמייקר מאוד את העסקה, אל תתפתה לרכוש את הרכש הראשון שאתה רואה בלי לבדוק בכלל כיוונים אחרים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי תודה.

אני מצליח להבין מה אתם אומרים, מצד שני אני באמת חווה את הרכב והוא תפור לצרכים שלי.

אשמח לשמוע עוד הצעות רלוונטיות לצרכים שלי שנותנים תמורה למחיר כמו בהצעה של הפורטה למעלה.

שוב תודה.

הפורטה לא רכב רע ואם אתה מרוצה ממנו אז תקנה, הוא יעשה את העבודה.

מה שכן, רצוי להשקיע מעט זמן בחיפושים, למצוא רכב שמור עד כמה שניתן עדיף מיד פרטית עם קמ כמה שיותר נמוך כי אתה הולך לנסוע בו לא מעט.

אם זה אומר שזה מצריך ממך להשכיר רכב קטן וזמני לחודש ממליץ לעשות זאת.

אם תרצה המלצות לדגמים אחרים בבקשה קודם תיסגר על הסכום שאתה רוצה להוציא על הרכב כי קצת קשה להמליץ כשהטווח נע בין 50K-100K.

בנוסף תגדיר לנו קטגוריות של מה חשוב לך לפי סדר עדיפות.

בהצלחה.

HU-Panasonic CQC5401W, Comp- Hertz enenrgy, Sub- IDQ, AMP- Kicker ZX700.5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב שקיבלת כאן את כל ההמלצות הרלוונטיות לצרכים שלך.

אתה צריך לסנן ולבחור כמה דגמים שמעניינים אותך, להקדיש יום או יומיים לסיור בין מגרשים, סוכנויות או מוכרי רכבים פרטיים ולהחליט איזה רכב הכי מתאים לך ומה העסקה הכי אטרקטיבית שמוצעת לך.

אתה נמצא בעמדה טובה למיקוח, בלי טרייד אין שמייקר מאוד את העסקה, אל תתפתה לרכוש את הרכש הראשון שאתה רואה בלי לבדוק בכלל כיוונים אחרים.

היי את כל זה עשיתי, בשבועיים האחרונים סיירתי, סיננתי, הגדרתי צרכים ובחרתי 3 דגמים שהגיעו לפיינל פור.

לא חושב שאני מתפתה לקנות רכב הראשון שאני רואה. נתן לי הרבה מוטיבציה שאני מתנסה על אחת השבוע ושראיתי את הרכב ה"משודרג" אתמול.

בנוסף לכך חושב שירדתי מ"הכיף" שלי להיות על ג'יפון כמו הטראקס לאור מכלול של שיקולים שברובם נגעתם כאן, כשהיה לי מאוד כיף להיות יחסית על הגובה עם הקרוס פרימיום בשנה וקצת האחרונות.

בשורה התחתונה - גם אחרי שנרשמתי למחירון לוי יצחק ואחרי שניסיתי גם הפלואנס דיזל (ובאופן כללי אני פחות מתחבר לצרפתיות), הפורטה פשוט עונה על כלל הצרכים שלי בעיני בתמורה טובה ביחס למחיר.

אם יש דומות, זה הזמן לעלות כדי שאבדוק.

בדקתי את ה-I35, I30, I25, פלואנס, טראקס, ריו בשנתונים של 2013-2015 ולא מצאתי משהו שהולם את הצרכים שלי ביחס לתמורה ולמחיר.

חשבתי גם על כיוון של TSI, סיאט, פולסווגן אבל גם הם פחות מדברים אליי כשניסיתי אצל חברים.

הפורטה לא רכב רע ואם אתה מרוצה ממנו אז תקנה, הוא יעשה את העבודה.

מה שכן, רצוי להשקיע מעט זמן בחיפושים, למצוא רכב שמור עד כמה שניתן עדיף מיד פרטית עם קמ כמה שיותר נמוך כי אתה הולך לנסוע בו לא מעט.

אם זה אומר שזה מצריך ממך להשכיר רכב קטן וזמני לחודש ממליץ לעשות זאת.

אם תרצה המלצות לדגמים אחרים בבקשה קודם תיסגר על הסכום שאתה רוצה להוציא על הרכב כי קצת קשה להמליץ כשהטווח נע בין 50K-100K.

בנוסף תגדיר לנו קטגוריות של מה חשוב לך לפי סדר עדיפות.

בהצלחה.

תודה.

אני יותר ויותר מבין שההשקעה על רכב חדש עבורי הייתה יותר צורך אישי לפנק את עצמי ותו לא. עשיתי את ההחלטה מתוך הרגש ופחות משיקול רציונלי, נהנתי, אבל המציאות הביאה אותי למצב שבו הוא טוטאלוס כי יש אנשים שכדאי להוריד מהכביש, ואני בצומת דרכים ונדרש לעשות חישוב מחדש.

עכשיו נכנסים הרבה שיקולים כלכליים נוספים, בראשיתם ככה"נ הכוונה גם ישר לעשות תואר 2 (מסיים השנה תואר 1), עוד כל מיני שטויות שאמורות לעלות עוד קצת כסף. אני ממן את עצמי לבד מגיל מאוד צעיר וזה לא ישתנה.

לכן, מחדש הגדרתי במעלה החיפוש בזמן האחרון שאני לא מוצא עבורי ערך ברכב חדש, ושאני אוכל למצות את הכסף שנותר לדברים אחרים.

בואו נגדיר מחדש שהתקציב הוא עד 70 אלף ש"ח.

הנסיעות לצפת מורכבות יותר מהנסיעות לדרום, ולכן הצרכים נשארים בעיניהם:

1. אוטומט

2. בטיחותי

2. בקבוצת המשפחתיות-מנהלים-ג'יפונים

3. נוחות נסיעה (אבזור וכו'), התנהגות כביש

4. מעל שנתון 2013

הצרכים מוגדרים בעיקר לאור הנסיעות בשירות שלי, בשילוב עם הלימודים והמגורים בתל אביב.

מעריך מאוד את כלל התגובות והניסיון לעזור,

אז שוב

המון תודה.

אליאב.

עריכה אחרונה על ידי eliavsr
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה מתלהב מהפורטה כי יש לך אחת כזו כרגע ואתה חם על רכב.

מצטרף לכל אלה שממליצים על דיזל.מציע לך לזרוק את הסטיגמות ולחפש רכב צרפתי.

ראה את הבחור פה:https://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?645481-%D7%94%D7%AA%D7%97%D7%93%D7%A9%D7%AA%D7%99-%D7%91C4-HDI-%D7%91%D7%A6%D7%99%D7%A8-2011-%D7%90%D7%95-%D7%A6%D7%A8%D7%A4%D7%AA%D7%99%D7%94-%D7%A9%D7%9C%D7%99%D7%A9%D7%99%D7%AA-%D7%92%D7%9C%D7%99%D7%93%D7%94

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה קצת מזכיר אותי, אני גם די חי ברכב ובלעדיו אני לא יכול להתקיים. יוצא בבוקר מהבית לבסיס,משם ללימודים וחוזר רק בלילה.

אני למשימה הזאת של כ40 אלף בשנה בחרתי דווקא פורטה, לא הכי חסכונית, לא הכי מפנקת. אבל נותנת תמורה טובה למחיר ונותנת בעיקר שקט נפשי.

מוזמן להתרשם, אומנם הדגם הקודם אבל אותו סיפור.

שברולט אופטרה 07 > קיה פורטה 10 > קיה פורטה 11 > ניסאן סנטרה 17 > קיה ריו 18 > סיאט איביזה 12 > סיאט ארונה 21

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2272 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...