Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

יש מי שרוכש פה חלפים לרכב מהאינטרנט? או ההפרשים לא מצדיקים את הטרחה

Mrmi
שימו לב! השרשור הזה בן 2280 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ומה ההבדל בין חלפים לחלקים? אשמח לרגע של עברית

זו לא כזאת טרחה לרכוש מהאינטרנט, רק צריך להקליד מקט ולהזמין

אבל זה שווה את זה מבחינת פערי המחירים? מבחינת החלפים הרגילים שמוחלפים בכל טיפול רגיל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חלפים של טיפול רגיל נימכרים במחירים הוגנים בחנויות החלפים. אם מדובר במצתים מסוג ארידיום אז ישנם הפרשים משמעותיים בין הארץ לחול.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין חוקיות ברורה. יש חלפים שבחו"ל עולים חצי ויש כאלה שההפרש זה בקושי מע"מ. יש חלפים שממילא אסורים בייבוא אישי (או שיש מלא בירוקרטיה לייבא אותם). אז כל חלק לגופו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תלוי גם לאיזה רכב.

אצלי, פילטר אויר ל-C3 פיקאסו עולה בארץ יותר מ-150 שקל. מחו"ל קניתי ב-50.

פילטר שמן עולה בארץ 60 בחו"ל עולה לי 20.

אני תמיד קונה חלקים ל-2 טיפולים לכל הרכבים במשפחה בראייה קדימה, טיפול גדול וקטן.

בלמים משתדל לרכוש או מקורי (נותן למוסך לספק) או תחליפי אצל אבי מרחובות.

אלעד

צביעות היא נגע רע! היזהרו מאלו שיחייכו אליכם היום ומחר יתקעו לכם סכין בגב

מחפש 308 1.2, סביבות 100,000 ק"מ, רק עם מנוע גמור, לא סטיישן ולא בצבע אדום

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חלפים שמוזמנים באינטרנט עלולים להתעכב במשלוח, לכן יש להצטייד מראש. זאת בניגוד לחלפים שקונים בישראל שאפשר לרכוש בדרך כלל מהיום להיום.

"Weyland Yutani Corp - "Building Better Worlds

Porsche GT4, Audi A3

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני רוכש באינטרנט רק דברים שהעלות יקרה בצורה משמעותית מול הארץ. כל מה שקשור למערכת ההצתה במיוחד. חיישנים, דברים חשמליים, אפילו כלי עבודה מסוימים.

הזול עולה ביוקר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

להזמין חלק בודד לא משתלם אבל להזמין חלקים לטיפול מלא משתלם אני הזמנתי חלקים לטיפול 120 אלף לפנדה(בלי סט טיימינג) יצא לי 52 פאונד בארץ היה יוצא לי:

פילטר שמן מקורי 56 ש"ח,פילטר אוויר מקורי 80 ש"ח,פילטר מזגן מקורי 150 ש"ח ומצתים מקוריים 200 ש"ח

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הזמנה מחול תמיד משתלמת.

אני לדוגמא הזמנתי לרכב שלי סט מלא של ברקסים צלחות קדימה /אחורה ורפידות של ebc . הכל כולל מיסים עלה 3200שח.

שווה מאוד. הזמנתי לפני שנה קוילאוברים של בילשטיין שעלו אצל היבואן הרשמי קרוב ל10000 שח. הזמנתי מחנות באנגליה הכל כולל הכל ! עלה 4700שח.שווה או לא?

לסיכום פריטים שההבדל הוא עד 500שח שווה לשקול לרכוש בארץ.

מעבר לכך אני מזמין הכל מחול לא אוהב שחוגגים עלינו במחירים אסטרונומיים.

Sent from my LG-D855 using Tapatalk

fly low drive fast

zx volcane- c4 vts-B4 spec b -Leon fr-Bmw e46 330i-Mustang gt 4.6

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מבין על מה אתם מדברים. כל האתרים שבדקתי לקנות מחו"ל לחלפים, המשלוח משם מייקר את כל הסיפור

אני מחזיק שני רכבים והייתי רוצה לקנות חלקים לטיפולים שוטפים אבל מוצא את הכל יקר.

אני מחזיק ב יונדאי i25 מודל 2011 ובלנסר 2007.

קונה חלקים מיונדאי שופ ומאבי חלפים ברחובות

אם למישהו יש פה אתר מסודר שאומר לי את המקטים של כל החלקים שאני צריך וגם אתרים שאפשר להזמין מהם מבלי שישחטו אותך במשלוח שיוצא יותר יקר מהחלפים, אשמח אם תשתפו

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לחלקים סטנדרטים לטיפול אין מה להזמין מחול. אתה צריך למצוא חנות חלפים אמינה באזור שלך

לרכבים מיוחדים או חלקים איזוטרים שווה בהחלט להזמין מחול, אם יש זמן להמתין, למשל:

כיסוי שקוף למהבהב מראה, עלה אחרי דמי משלוח מופרזים פחות מחצי מהמחיר אצל קרסו

עריכה אחרונה על ידי armagedon
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מבין על מה אתם מדברים. כל האתרים שבדקתי לקנות מחו"ל לחלפים, המשלוח משם מייקר את כל הסיפור

אני מחזיק שני רכבים והייתי רוצה לקנות חלקים לטיפולים שוטפים אבל מוצא את הכל יקר.

אם למישהו יש פה אתר מסודר שאומר לי את המקטים של כל החלקים שאני צריך וגם אתרים שאפשר להזמין מהם מבלי שישחטו אותך במשלוח שיוצא יותר יקר מהחלפים, אשמח אם תשתפו

KORPAS: חלקים לרכב עם משלוח יוצא יותר זולים מאבי ויונדאי שופ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצטרף לקודמיי:

חלפים לטיפולים שוטפים יעלו דומה בארץ ובחול לכן עדיף את הזמינות של הארץ והמיידיות.

לעומת זאת חלקי פנים ומנוע מקוריים שזקוקים להחלפה בדרך כלל יהיו זולים בהזמנה מהיצרן או יבואן אינטרנטי כלשהו.

למשל תא כפפות אצלי ברכב עלה 240 שח כולל המשלוח. כאשר אחד מפירוק במאגר עלה 360 לפני מעמ ובחברה רצו 950 שח.

אותו דבר על כפתור שליטה בהגה: קניתי ב120 שח זוג עם חיווט כשרצו על אחד 240 לפני מעמ.

Catcar.info

תכניס מס שלדה ותהנה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2280 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...