Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שכירת דירה הוד השרון - מי מכיר, מי יודע?

vadim6385
שימו לב! השרשור הזה בן 2303 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

כרגע אני גר בחדרה ועובד בעתיר ידע בכפר סבא.

עקב סיבות כאלה ואחרות, אני מחפש לעבור דירה קרוב יותר לעבודה.

אני רווק ללא ילדים, יש לי רכב, ככה שאין לי עניין בבתי ספר וכאלה, קירבה למרכזי קניות ובילוי (נראה לי שאין שם בכל מקרה).

אני מחפש לשכור דירה של חדר-חדר וחצי-שניים-סטודיו באיזור 2500-3 אלף בחודש. פחות מעדיף יחידות דיור, אלא אם יש לזה יתרון חשוב.

בכפר סבא עצמה אני מבין שאבוד מראש, אלא אם אני טועה, לכן אני מתעניין בהוד השרון.

איפה יותר טוב/פחות טוב/האם יש עוד יישובים בסביבה שכדאי לשים לב אליהם/דגשים כלליים?

תודה לעונים.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 32
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

ימים פופולרים

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

הי ואדים

אני בתקופה מהחיים שלי גרתי עם חברה על גג ששכרנו בבניין ברמתיים מעל המסעדה הסינית קם סון.

ואחרי זה עברתי איתה לשכירות בדירת מטרף (יחידת דיור) שלושה חדרים ברחוב בני ברית בהוד השרון.

היתה שם גם יחידת חדר דרך אגב מולנו ויש לו מעט כאלו בהוד השרון.

אנסה לעזור לך קצת מנסיוני -

הוד השרון - אתה טועה ובגדול לגבי מקומות בילוי ומסעדות - זה לא מה שהיה פעם.

היום יש לך בהוד השרון שפע של מסעדות נהדרות, קניונים ומרכזי קניות וכך גם בכפר סבא.

לגבי המחירים היום אני לא מעודכן.

אבל אני לא בטוח עד כמה נוח בהכרח יהיה לך להגיע מהוד השרון לעתיר ידע.

עוד חלופות שהייתי מציע לך לבדוק בנוסף להוד השרון ואסביר יתרונות וחסרונות -

כפר סבא - ממש מאחורי הG סנטר יש שכונת וילות - אתה יכול להגיע משם לעתיר ידע בפועל בהליכה! וזה על הG סנטר אז מקומות בילוי אפילו סינמה סיטי - יש לך ממש מתחת לבית כולל מרפאות ומרכזי קניות ואף אזור תעשיה שלם (מוסכים וכל השאר)

תנסה לבדוק למשל בתים ברחוב עמק החולה, סתם דוגמא.

עוד אפשרות - עולש

זה מושב שנמצא במרחק נסיעה מזרחה מהפניה ימינה בצומת של עתיר ידע והG סנטר - אמנם מרוחק ממרכזי קניות ובילוי אבל במרחק של מספר דקות בודדות והיתרון הוא שאתה יכול לחפש שם בית פרטי לשכירות או יחידת דיור ממש גדולה.

עוד אפשרות - ראש העין.

בראש העין היום יש תהליך אכלוס של קרוב ל14 אלף יחידות דיור - הרבה מאוד רוכשי דירות להשקעה שם נמצאים כרגע במצב מאוד מתסכל של עודף היצע על ביקוש ולכן המחירים נמוכים יחסית ואתה יכול לשכור יחידת דיור ואפילו דירה - עם חניה תת קרקעית ומחסן במחירים קצת יותר יקרים ממה שהזכרת או יחידות דיור 2.5-3 חדרים במחירים שהזכרת.

ראש העין עצמה - יש לך מרכזי קניות בשפע ובשבת אתה יכול לקפוץ לכפר קסם וסה"כ המרחק נסיעה משם לעתיר ידע ולמקומות הבילוי הוא 10-15 דקות גג בכביש פתוח ו-15-25 דקות אם רחמנא ליצלן נתקעת בפקק קטן בכניסה לפארק סיבל בבוקר.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי עולש: אולי המחיר יהיה נוח, אבל הנסיעה היא יום יומית דרך טייבה-קלנסוואה. זה נחמד לעשות את זה פעם בכמה זמן, לא בכל יום בשעות הפקקים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לכוון עתיר ידע אני לא בטוח עד כמה זה נכון או קשה - שווה בדיקה - הצעתי את זה כעוד כוון מחשבה.

קרובת משפחה שכרה שם וילה ב3.5 שקלים וזה היה אחרי קפיצות המחירים הגדולות.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוד השרון - תתמקד באיזורים שקרובים ל G, אחרת תצטרך לחצות את כל הפקקים הלא נעימים של פנים העיר ו/או כביש 40.

כפר סבא - יש מלא יחידות דיור טובות, תתמקד בשכונות הקרובות ל G (יש גם את הסלאמס - יוספטל - אבל במרחק יריקה משם יש שכונות טובות אחרות שניתן למצוא בהן יחידות דיור)

בדוק גם את חגור, נווה ימין ושאר המושבים הקרובים.

בנוגע להמלצת Lanosforce - אני הייתי מסייג את ההמלצה בהתאם לשעות הנסיעה\חזרה שלך מהעבודה - וכמובן, האם אתה נייד ברכב או דו גלגלי.

ברור לי שביחס למצב שאתה נמצא בו כיום, ברגע שתתקרב לאיזור מקום העבודה שלך, תחסוך המון המון זמן ודלק - אבל כדי להוריד למינימום של המינימום את זמן השהייה על הכביש, צריך לבדוק באופן נקודתי את המקומות האסטרטגיים.

לצורך בדיקה אתה יכול להיעזר בממשק של WAZE על ה WEB, ולנסות להקיש את נקודת המוצא, נקודת היעד, ושעת הנסיעה המשוערת. שם תוכל לקבל אומדן זמנים משוער (המבוסס של סטטיסטיקה של שימוש אמיתי) כמה זמן יקח לך להגיע לעבודה. נסה לאתר את הישוב\עיר\שכונה האידאליים מבחינתך.

איציק

Peugeot 3008 MY18 1.6HDi 120Hp Automatic
   Citroen Berlingo XTR MY17
 1.6
HDi 100Hp Automatic
Citroen C4 MY07 2.0 143Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני נייד ברכב (ספציפית קורולה).

עולש כנראה לא יהיה רלוונטי.

לפי איך שזה נראה, זה לא ממש מקצר את הדרך לעומת חדרה.

עריכה אחרונה על ידי vadim6385

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שוב, באיזה שעות אתה נוסע לעבודה ? מתי אתה יוצא בבוקר ומתי חוזר מעבודה ?

פרמטרים קריטיים...

Peugeot 3008 MY18 1.6HDi 120Hp Automatic
   Citroen Berlingo XTR MY17
 1.6
HDi 100Hp Automatic
Citroen C4 MY07 2.0 143Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מכיר את המחירים של כוכב יאיר וצור יגאל, זו גם אופציה מעניינת אם לא תמצא בכפר סבא.

בנוסף ממליץ לך להשתמש בגוגל מפה או וויז, כי יש להם דגימות סטטיסטיות לעומס בכבישים בשעות השונות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בכפר סבא עצמה אני מבין שאבוד מראש, אלא אם אני טועה.

אתה טועה. כפר סבא היא כר פורה ליחידות דיור איכותיות בשכונות החדשות (הדרים וקריית אשכול) ובישובים הסמוכים (נווה ימין, אלישמע, צופית, חגור, כפר ורבורג, רמת הכובש, בית ברל, מתן, נירית, ועוד כמה ששכחתי).

מה שכן, התקציב שלך צנוע אפילו לשנת 2014, כשאני חיפשתי. קח בחשבון שמחיר חודשי של יחידת דיור כולל במקרים רבים את הארנונה והחשבונות, משהו שבדירה תצטרך להוסיף מעל המספר שסגרתם עליו. נכון להיום, אני מעריך ש-3500 יכניס אותך ליחידות דיור במקומות המעניינים יותר, 3K ומטה זה כנראה יותר בכיוון של דירות ביוספטל, קפלן וגאולה, שהם כאמור הסלאמס. ב-4 תוכל להשתדרג למקומות כמו צור יגאל או כוכב יאיר. הצעה קצת לא שגרתית אבל כזאת שדווקא לך עשויה להתאים: ההתנחלות צופין.

כשחיפשתי אז, בדקתי גם כמה מקומות בהוד השרון. אולי זה היה תזמון לא מוצלח, אבל אף אחד מהם לא השאיר רושם מעניין במיוחד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה הבעיה ספציפית ביוספטל? עד כמה זה גרוע לעומת חדרה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נווה נאמן?

+1.

מכיר מישהי ששכרה שם יחידת דיור (נפרדת לחלוטין מבית הבעלים) עד לפני כמה חודשים. יש שם לא מעט יחידות דיור בוילות שבשכונה. צמוד לקניון שרונים וליציאה לכביש 40. הרוב עולות קצת מעל 3K אבל אפשר לחפש מציאות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה הבעיה ספציפית ביוספטל? עד כמה זה גרוע לעומת חדרה?

יוספטל וקפלן הם שיכונים אולד-סקול, מהסוג שנותן פייט לשכונות המצוקה של דרום נתניה ופרדס כץ.

בתי עמידר ישנים ומתפרקים, צמחיה שנראית כמו שיער ערווה על אספלט שבור, אוכלוסיה בהתאם... לא מקום שהולכים לגור בו מתוך בחירה. אם כבר, עדיף להתמקד בשכונת גאולה. מרחק הליכה מעתיר ידע ובתים קצת יותר חדשים (אם כי עדיין לא להיט).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

3 אלף זה גבול עליון אצלי. אני גם לא מחפש בית גדול (אפילו חיסרון בשבילי - יותר שטח, יותר ארנונה, יותר לנקות) או מקום יוקרתי.

אני לא חושב שתהיה לי בעיה לגור בסלאמס (כל עוד לא גונבים/רוצחים/אונסים/שוחטים שם כל היום ואין שוק סודני מתחת לחלונות).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אפילו בכפר סבא אפשר למצוא דירה עם (רחמנא ליצלן) שותפים. לדעתי, למרות החסרונות, זה עדיף מדירה מתפוררת ביוספטל - אתה מתמודד עם שותפ/ה סביר אחד, לא עם שכונת פשע שלמה.

For I am a bear of very little brain, and long words bother me

לפני 25 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...