Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

בדיחות

levil
שימו לב! השרשור הזה בן 6976 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

חייל בקורס צניחה מתקשר הביתה ומספר לאביו שהשבוע היתה אמורה להיות הצניחה הראשונה בקורס. "נו," שואל האבא , "קפצת?" "זה לא היה פשוט ," עונה הבן, " ישבנו במטוס והמדריך ביקש עשרה מתנדבים." "נו," שואל האב, "וקפצת?" " לא ,זה לא היה פשוט ,"

אומר הבן," לא התנדבתי, ואחר כך המדריך התחיל למשוך בכוח את אלה שלא רצו לקום ולזרוק

אותם החוצה ונשארתי אחרון במטוס."

"נו," שואל האב, "ואז קפצת?" "לא בדיוק," עונה הבן, "ואז המדריך הביא את העוזר שלו,בחור ענק,ואמר שאם אני לא אקפוץ העוזר שלו יביא לי בתחת."

"נו," שואל האב, " אז קפצת?" אז הבן עונה, "בהתחלה ,קצת."

.I'm a blocked user

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חייל בקורס צניחה מתקשר הביתה ומספר לאביו שהשבוע היתה אמורה להיות הצניחה הראשונה בקורס. "נו," שואל האבא , "קפצת?" "זה לא היה פשוט ," עונה הבן, " ישבנו במטוס והמדריך ביקש עשרה מתנדבים." "נו," שואל האב, "וקפצת?" " לא ,זה לא היה פשוט ,"

אומר הבן," לא התנדבתי, ואחר כך המדריך התחיל למשוך בכוח את אלה שלא רצו לקום ולזרוק

"נו," שואל האב, "ואז קפצת?" "לא בדיוק," עונה הבן, "ואז המדריך הביא את העוזר שלו,בחור ענק,ואמר שאם אני לא אקפוץ העוזר שלו יביא לי בתחת."

עעננקק!!! :lol:

* צריך לבצע תמיד ברמה גבוהה יותר מאחרים זהו סימן ההיכר של מקצוען אמיתי

* המקום היחידי שבו הצלחה מופיעה לפני עבודה קשה הוא במילון

* ברגע שאתה מתחיל לדבר על מה שתעשה כשתפסיד, הפסדת

* אל תשקיע בהירהורים על העבר, אך אל תשכח אותו

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

על אותו משקל:

בן בא לאבא ושואל אותו אם הוא יכול לצאת בערב.

האב עונה שכן, בלבד שיחזור עד השעה 12.

הבן מתארגן ויוצא בשעה 9.

עוברת השעה 12 וגם השעות 1, 2, 3, ו-4.

ב-4 וחצי הבן נכנס הביתה ורואה שאביו יושב על הספה בסלון בפרצוף זועם.

שואל האב את הבן: "היכן היית דאגתי לך כל כך, אתה לא יוצא יותר מהבית עד הצבא!!!".

אך הבן מרגיע את אביו ואומר לו: אבא בבקשה אל תכעס, הלילה קיבלתי את הזיון הראשון שלי".

האב נרגע בבת אחת ואומר לו: "אההה.... בוא שב ספר לי מה היה..."

הבן עונה לו: "איזה לשבת?!"

למכירה - פולריס ריינג'ר. 2002. פרטים בה"פ או כאן:http://carsforum.co.il/vb/showthread.php?t=129096

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

על אותו משקל:

בן בא לאבא ושואל אותו אם הוא יכול לצאת בערב.

האב עונה שכן, בלבד שיחזור עד השעה 12.

הבן מתארגן ויוצא בשעה 9.

עוברת השעה 12 וגם השעות 1, 2, 3, ו-4.

ב-4 וחצי הבן נכנס הביתה ורואה שאביו יושב על הספה בסלון בפרצוף זועם.

שואל האב את הבן: "היכן היית דאגתי לך כל כך, אתה לא יוצא יותר מהבית עד הצבא!!!".

אך הבן מרגיע את אביו ואומר לו: אבא בבקשה אל תכעס, הלילה קיבלתי את הזיון הראשון שלי".

האב נרגע בבת אחת ואומר לו: "אההה.... בוא שב ספר לי מה היה..."

הבן עונה לו: "איזה לשבת?!"

רק אני לא הבנתי? :?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בהחלט מצחיק :roflmao:

Abarth 595 Turismo BiColor 2017 :twisted:

Seat Ateca XCELLENCE 2017 :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

LEVIL - אתה לא תפתח שרשור חדש לכל בדיחה שעוברת לך בראש.

אנחנו נעשה ככה - השרשור הזה יישאר פתוח, כל האחרים יינעלו, חדשים - יימחקו. אתה תעלה בדיחות אך ורק כאן ולא בשום שרשור חדש.

רוני

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

LEVIL - אתה לא תפתח שרשור חדש לכל בדיחה שעוברת לך בראש.

אנחנו נעשה ככה - השרשור הזה יישאר פתוח, כל האחרים יינעלו, חדשים - יימחקו. אתה תעלה בדיחות אך ורק כאן ולא בשום שרשור חדש.

רוני

מקובל .

ד"א בדיחות לא עוברות סתם ככה בראש ,מה זה מעבר חצייה?

.I'm a blocked user

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אישה מתלווה לבעלה לביקור אצל רופא.אחרי סדרה ממושכת של בדיקות מבקש הרופא לדבר

ביחידות עם האשה,ואומר לה,"אני מצטער לבשר לך שבעלך סובל מווירוס קטלני במיוחד וגם ממתח בדרגה גבוהה מאוד. אבל יש דרך לצאת מזה. יש כמה דברים שאת צריכה לעשות.

אם לא תעשי אותם,בעלך ימות."

שואלת האשה,"מה לעשות?" אומר הרופא ,"קומי מדי בוקר לפניו ,סחטי לו מיץ תפוזים טרי והכיני ארוחת עשירה. היי נעימה,וודאי שהוא שרויי במצב רוח טוב. כשהוא חוזר מהעבודה חלצי את נעליו והכיני לו אמבטיה חמה וארוחת ערב מתוחכמת . אל תטרידי אותו בבעיות שלך.

דברי על עצמך כמה שפחות.והכי חשוב,אף פעם אל תיזמי סקס.זה יכול להלחיץ אותו.

רק אם הוא יוזם שתפי פעולה. אם תעשי את כל הדברים האלו במשך עשרה חודשים

עד שנה,יש סיכויי גבוה מאוד שהוא יחלים כליל."

בדרך חזרה הביתה שואל הבעל את אשתו,"תגידי מה הרופא אמר לך?"

אז האשה אומרת," אני מצטערת לבשר לך את זה,אבל אתה עומד למות."

בדיחה שנמחקה

זונה נגשת לפרסי ושואלת: "רוצה?"

פרסי: "מה רוצה?"

זונה:"מאחורי השיחים ,50 שקל"

פרסי בהתלהבות: "איפה? איפה? איפה?"

.I'm a blocked user

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במשטרה ערכו בחינות לקורס קצינים. הקרינו על הקיר תמונה של פושע מצולם מהפרופיל,

וביקשו מכל שוטר להיכנס ולהגיד משהו על התמונה. נכנס השוטר הראשון.שואלים אותו,

"מה יש לך להגיד על התמונה?" אומר השוטר, "הפושע הזה אין לו אוזן." אומרים לו "תודה רבה באמת. נכשלת .הבא התור." נכנס השוטר השני .שואלים אותו,"מה יש לך להגיד ?" אומר השני , "כמו שאני רואה את הפושע הזה, אין לו אוזן." מוציאים אותו ומכניסים את הבא בתור, וגם הוא וגם זה שאחריו כולם עונים את אותה תשובה.

אחרי שעה נכנס השוטר הארבעים.שואלים אותו,"מה יש לך להגיד על התמונה?"

אומר השוטר,"אני רואה שהפושע הזה מרכיב עדשות מגע." אומר לו מפכ"ל המשטרה, "כל הכבוד לך,התקבלת. אתה מתחיל לעבוד מחר. איזו התבוננות בפרטים ,איזו אבחנה דקה, איך ראית את זה?" אומר השוטר , " איך ישים משקפיים אם יש לו רק אוזן אחת?"

.I'm a blocked user

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...