Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אוטומטי עם כח ב-30-35K

Orel910’s
שימו לב! השרשור הזה בן 2305 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בן 22

מחפש רכב לשלוש שנים - 15,000 - 17 קילומטר בשנה

תקציב - 30-35k לרכב בלבד .

דרישות,

מהירות - בעיקר 0-100 עם דגש על כמה שפחות מ10.5 שניות והאצות לצורכי עקיפות, לא התנהגות מופתית (שבטח אי אפשר להשיג בסכום הזה)

אמינות- שלא יקרע תכיס, רכב שיהיה אפשר להיכנס איתו למוסך מורשה לטיפולים תקופתיים וזהו. (גם אם טיפולים יקרים מהממוצע זה בסדר, רק שיהיה רכב עם כמה שפחות תקלות סדרתיות ויקרות)

מראה- שיהיה כמה שיותר צעיר ופחות רכב עם תדמית משפחתית מידי

מה פחות חשוב אבל רצוי.

צריכת דלק , ניתן להתפשר על 10-11 קילומטר לליטר ( לא חייב 13 14 אבל שלא יהיה 7-8)

מקום- נהג 1 99 אחוז מהזמן כך שספסל אחורי לא משנה המקום בו ובכללי לא חייב רכב גדול

נוחות. ניתן להתפשר על משהו בינוני (כמובן לא נוראי )

תודה רבה לעוזרים :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הגיר הוא לא אוטומט אלא רובוטי תראה איך אתה מסתדר

מסתדר

אבל איך האמינות? מקריאה קצרצרה ברשת אני כבר רואה בעיות בגיר ובעיקר דיבור על בעיות במנוע בטורבו

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שקלתי גם לקנות מיטו אך:

1. בעיות במולטיאייר.

2. בעיות ב TCT.

3. בעיית ההגה המפורסמת.

בדקתי לפני כמה ימים מיטו 135 TCT, הוא שילם השנה עבור טיפול + מוח גיר כ 17 אלף ש"ח (מדובר על רכב עם פחות מ 60K ק"מ יד ראשונה).

אני החלטתי כרגע שאין לי מספיק אומץ.

מנוע ה 155 אמור להיות אמין אך הוא קיים רק עם ידני.

VW Golf GTI 2006 Manual

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שקלתי גם לקנות מיטו אך:

1. בעיות במולטיאייר.

2. בעיות ב TCT.

3. בעיית ההגה המפורסמת.

בדקתי לפני כמה ימים מיטו 135 TCT, הוא שילם השנה עבור טיפול + מוח גיר כ 17 אלף ש"ח (מדובר על רכב עם פחות מ 60K ק"מ יד ראשונה).

מנוע ה155 הוא לא מולטי אייר?

והtct והמנוע באוטומטי מה הבעיות איתם? הם רגישים להזנחה או סתם מתקלקלים ללא סיבה (כי הזנחה לא תקרה אצלי)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שקלתי גם לקנות מיטו אך:

1. בעיות במולטיאייר.

2. בעיות ב TCT.

3. בעיית ההגה המפורסמת.

לא היתה לך כבר מיטו, או שאני מתבלבל?

Cadillac ATS Premium 2015

Citroën C5 Aircross Shine PK 2021

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היה מיטו תלתן ידנית חדשה עם אחריות יצרן במשך כמה חודשים כך שאין לי אינדיקציה אישית לגבי האמינות.

מנוע ה155 הוא לא מולטי אייר?

והtct והמנוע באוטומטי מה הבעיות איתם? הם רגישים להזנחה או סתם מתקלקלים ללא סיבה (כי הזנחה לא תקרה אצלי)

155 זה TJET. אני מניח שזה יותר פונקציה של הזנחה וטיפול לקוי מאשר תקלה ללא סיבה (בניגוד לעניין של ההגה).

VW Golf GTI 2006 Manual

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מאזדה 3 או פורד פוקוס דור 2 עם מנוע 2.0 ליטר. 150 כ"ס, באיזור 10 שניות ל 100, צריכת דלק 1 ל 10-11 אפשרית רק בנסיעה בינעירונית. עירונית 1 ל 7.

טכנולוגיה פשוטה "של פעם", בלי טורבו ובלי תיבות רובוטיות.

התנהגות טובה, דגמי 2.0 ליטר מגיעים עם צמיגים גדולים יותר ואיבזור עשיר, ביצועים לא ברמה של מנוע טורבו מודרניים אבל הרבה יותר טובים ממה שמקבלים במכוניות משפחתיות 1.6.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מחזק את שנקלי בנוגע להונדה, אפילו רכב זקן ואם בכלל קונים ב צבע שחור זה ערסמוביל.

ספיריט 2 ליטר 2008 אחלה אוטו, הבעיה למצוא אחת טובה ולא קרועה ושבורה

Opel INSIGNIA 2013 2.0T Edition - For me

ReflashTeam IL stage 1 Remap.

Opel INSIGNIA 2015 2.0T Cosmo - For the wife ;)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מחזק את שנקלי בנוגע להונדה, אפילו רכב זקן ואם בכלל קונים ב צבע שחור זה ערסמוביל.

ספיריט 2 ליטר 2008 אחלה אוטו, הבעיה למצוא אחת טובה ולא קרועה ושבורה

הבעיה בשנתונים האלו שצריכת הדלק היא די 7-8 ולא 13-14 ופותח הנושא לא מוכן לרכב בזבזן.

אין איש בעולם שיוכל אותי למחוק אצלך אני קיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז שפותח הנושא יתפשר.

וצריכת הדלק היא 1/10 בתור אחד שהיה בעל הרכב. אצלי היה שמור ומאוד מטופל.

כל הרכבים שהוא שוקל לרכוש יהיו בעלי צריכה דומה, רכבים בני 9 שנים לא מניבים את אותה קומפרסיה או צריכת דלק ועם הזמן צורכים יותר. לא חושב שבשביל הנתון הזה הייתי לוקח סיוויק על פני ספיריט 2 ליטר, או שיש לך השגות לגבי הרכב? כי לדעתי הוא אחד הכיפיים בתקציב הזה.

Opel INSIGNIA 2013 2.0T Edition - For me

ReflashTeam IL stage 1 Remap.

Opel INSIGNIA 2015 2.0T Cosmo - For the wife ;)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2305 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...