Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שיאומי רדמי נוט 4 - ווליום כל הזמן יורד, המכשיר נדלק במצב Fastboot

נהג מתחיל
שימו לב! השרשור הזה בן 2309 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ובכן, התופעה היא שהווליום כל הזמן יורד כאילו שהכפתור לחוץ. כפתור הפאואר לא עובד אלא אם לוחצים ארוכות כדי לכבות המכשיר, אבל אז המכשיר עולה במצב Fastboot ונשאר תקוע כך.

כל קומבינצית לחצנים (פאואר לבד לחיצה ארוכה, פאואר+ווליום למטה או למעלה) מחזירה למצב Fastboot.

המכשיר אינו פרוץ כמובן.

האזכור היחידי בגוגל הוא שמדובר בבעית לוח אם. אין באף מקום מדריך אפקטיבי לפתרון, אפילו זמני.

האם מישהו נתקל בבעיה הזאת?

תודה

“.You will never reach your destination if you stop and throw stones at every dog that barks"

Winston S. Churchill -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה חברים, לא קרה לו כלום פיזית, אולי נעלב ממשהו שאמרתי.

הפתיחה של הקייס היא עם שני ברגי שושנה זעירים, ואני לא מתכוון להשקיע בסט כזה ובזמן הדרוש לפתיחה ומשחק עם המכשיר.

הוא באחריות וגו מובייל הזמינו אותי לשלוח אותו למעבדה שלהם, אבל אני חושב שלא אסתכן אלא ארכוש מכשיר חדש.

גם ככה לא ממש אהבתי אותו.

“.You will never reach your destination if you stop and throw stones at every dog that barks"

Winston S. Churchill -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אבל אני חושב שלא אסתכן אלא ארכוש מכשיר חדש.

גם ככה לא ממש אהבתי אותו.

^+1

גם אני נכוויתי ממכשיר סלולרי של שיאומי; לא יודע איך שאר הציודים שלהם, אבל בכל הנוגע לסלולרי הם מבחינתי *עדיין* לא חברה רצינית "עם אבא ואמא" אלא יצרנית של מוצרים סיניים טיפוסיים - לא גמורים, לא מלוטשים ומפוצצים בבאגים שאיש לא טורח לתקן.

חזיר דיזל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לטובת הידע הכללי - במידה ומתרחשת התופעה של "כאילו" נלחץ כפתור ווליום למטה, פשוט לעזוב את הטלפון לכמה דקות עד שזה מפסיק, ואז ניתן להמשיך ולהשתמש בו כרגיל.

מה שכן, במידה ותעשו רבוט, המכשיר יכנס למצב fastboot ולמעשה יהפוך ללבנה. במקרה כזה פשוט משאירים אותו למשך כשעה ואז מנסים כמה פעמים להדליק עד שנתפסת הדלקה תקינה.

HTH

Winston S. Churchill -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...