Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מעוניין לרכוש קיה נירו

cfir71
שימו לב! השרשור הזה בן 2226 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפי המפרט של הרכב זה מגיע עם אימובילייזר מקורי.

אין שום התקנה בארץ לפי איש המכירות

וגם לא מופיע כלום בטופס הקניה

ולפי קריאות בחול במפתח החכם פשוט נכנסים ומתניעים.

הרי זה כל הפואנטה. פשוט ללחוץ ולנסוע. המפתח לא אמור לצאת מהכיס.

308GTI 2017 - כיום.

1994 CLIO RSI - נמכרה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 64
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

רצוי ללא האיתוראן סייב. לדעתי מאוד ייתכן שהיבואן משמש כאיש מכירות של איתוראן וגובה מהם כסף על כל יחידה. אחרת בחיים אף אחד לא היה מתעקש לדחוף לי משהו בחינם. ככל שהמודעות גוברת להתקנות מקומיות, כך גם מכירות החרטטנים יורדות והם כבר פועלים בנידון. תראה לי פאקינג אוטו אחד במדינות מסויימות שיש לו את הדראעק הזה בהתקנה לא מקורית של היצרן?

יש רק דרך אחת לשחות 100 מטר בשביל להביא מדליה;

אתה מתחיל הכי מהר שלך, ואז לאט לאט אתה מגביר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רצוי ללא האיתוראן סייב. לדעתי מאוד ייתכן שהיבואן משמש כאיש מכירות של איתוראן וגובה מהם כסף על כל יחידה. אחרת בחיים אף אחד לא היה מתעקש לדחוף לי משהו בחינם. ככל שהמודעות גוברת להתקנות מקומיות, כך גם מכירות החרטטנים יורדות והם כבר פועלים בנידון. תראה לי פאקינג אוטו אחד במדינות מסויימות שיש לו את הדראעק הזה בהתקנה לא מקורית של היצרן?

צמפיון מוטורס גם כן בעניין של האיתוראן ככה שזה לא רק קאיה.

אני רואה גם את היתרונות, נכנסים לרכב ולא מתעסקים עם קודן או דבר כלשהו.. פשוט מדליקים וזהו.

לאחר שיחה עם איתוראן הבנתי שבאמת זה נוח בקטע שאתה נכנס ונוסע... החיסרון זה 28 שח בחודש.

הבנתי שחלק מחברות הביטוח לא מחייבות(יש מצב שיחייבו קודן שלדעתי זה מיושן ומבאס ללחוץ כל פעם)

במידה ואחליט בהמשך לעבור לחברת ביטוח שמחייבת אצתרך לשלם התקנה שזה לא כדאיי..

אני עדין לא גיבשתי דעה אבל נראה לי שעדיף איתוראן עם כל החסרונות..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אבל יש חברות שלא מבקשות כלום חוץ מהאימובילייזר המקורי שבא עם הרכב.

אז למה להתקין קודנית או איתוראן???

-לפי הבנתי אימבולייזר זה קודן.. יש ללחוץ קוד להדלקה, לא ככה?

1. אשמח לדעת האם יש בוודאות אימבולייזר?

2. במידה ומשאירים רק אימבולייזר, אין צורך בהקשת קוד או פעולה לפני ההדלקה של הרכב?

3. איזה חברת ביטוח מאשרת רק אימבולייזר?

*כנראה המחיר בחברות ביטוח שמאשרות רק אימבולייזר יקר יותר... אני בדקתי וביטוח ישיר מחייבת איתוראן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1. אשמח לדעת האם יש בוודאות אימבולייזר?

זה מה שרשום במפרט הרכב באתר.

2. במידה ומשאירים רק אימבולייזר, אין צורך בהקשת קוד או פעולה לפני ההדלקה של הרכב?

לא אמורים. זה מקבל את המידע מהמפתח שלך.

ואם זה keyless פשוט לוחצים ונוסעים.

3. איזה חברת ביטוח מאשרת רק אימבולייזר?

כתבתי מקודם שקיבלתי מהראל הצעה לגביי זה. אולי יש עוד חברות שמוכנות.

*כנראה המחיר בחברות ביטוח שמאשרות רק אימבולייזר יקר יותר... אני בדקתי וביטוח ישיר מחייבת איתוראן.

זה מאוד סובייקטיבי

זה תלוי מבוטח. וגם אם טיפה יקר יותר לדעתי זה שווה את זה.

תשובותיי בציטוט ההודעה שלך

308GTI 2017 - כיום.

1994 CLIO RSI - נמכרה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תשובותיי בציטוט ההודעה שלך

אני לא כל כך מבין מה ההתנגדות הגדולה להתקנת איתוראן. זו ההתקנה היחידה שהיא מקומית באוטו אז אני לא חושב שזה כל כך נורא. חוץ מזה שלדעתי יש יתרון גדול למערכת הזו, שאתה יכול לראות בכל רגע נתון איפה האוטו שלך, יש ניטור על האוטו ויש מוקד אנושי שזמינים עבורך כל הזמן. זה חשוב במיוחד לאור גניבות הרכבים שהולכות ומתגברות. אני גם חושב שזה לא משתלם לשלם יותר כסף לביטוח כאשר לא מחייבים הפעלת איתוראן. גם ככה הביטוחים היום לא כאלה זולים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם גנבו לך את הרכב תתפלל שלא ימצאו אותו. עדיף לקבל את כל הכסף מהביטוח מאשר לקבל רכב עם חלון שבור, סוויצ' ופלסטיקה שבורה, לא פעם גם שוברים חצי דאש בורד ועוקרים את המושבים מאחורה ואת ריפוד תא המטען בכדי לחפש את המשדר. נוסעים עם האוטו בשטח, שוברים את כולו מלמטה והרבה פעמים מעמיסים מלא ציוד גנוב שכל הרכב נשרט מבפנים. כשמוצאים לך את הרכב הוא לאחר התעללות קשה ולא משנה כמה ייתקנו בחיים הוא לא יחזור להיות חדש. כאליק, שיקחו אותו וייחנקו. קנה חדש

יש רק דרך אחת לשחות 100 מטר בשביל להביא מדליה;

אתה מתחיל הכי מהר שלך, ואז לאט לאט אתה מגביר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אישית השארתי את האיתוראן. ללא דמי מנוי בינתיים כי חברת הביטוח לא מחייבת.

השארתי - למקרה שבעתיד לא תהיה חברת ביטוח שלא תבטח בלי זה.

כפיר הג'ינג'י

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מישהו שמע אם יש משהו חדש לגבי התקלה במשרד התחבורה? המון אנשים, כולל אני, לא מקבלים את הרכבים שהזמינו כי המערכת של משרד התחבורה לא מתקשרת עם המערכת החדשה של רשות המיסים. מיום חמישי הקודם הופסקה הנפקת רשיונות רכב חדשים. מדינת חלם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אישית השארתי את האיתוראן. ללא דמי מנוי בינתיים כי חברת הביטוח לא מחייבת.

השארתי - למקרה שבעתיד לא תהיה חברת ביטוח שלא תבטח בלי זה.

היכן ביטחת את הרכב?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2226 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...