Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

קורס נהיגה מונעת צבאית

lsdaniel
שימו לב! השרשור הזה בן 2310 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום ,

לפני כשבועיים עברתי קורס כזה בצבא וקבלתי תעודה כזאת קטנה אחריי הקורס ,

לפי מה שהבנתי לוקח לצבא קצת זמן לסנכרן את זה עם משרד הרישוי האזרחי , אז נגשתי

עם התעודה פיזית למשרד הרישוי , שמה לא כל כך ענו לי מה אפשר לעשות ואמרו לי שעל פי המחשב שלהם הכל בסדר ולא רואים שצריך לבצע משהו (איזה קורס) ,

אבל מה שכן היא אמרה שהיא לא מתחייבת לי ולהיות עם יד על הדופק ולשים לב אם חלילה יש חסימה או אין ..

אם מישהו היה במצב הזה אשמח לעזרה , לאיזה גוף לגשת עם התעודה הזאת ושהסיפור הזה הסתיים כבר ..

פשוט קבלתי התרעה של תוך 60 יום לעשות את הקורס וזה אמור להיגמר ב 16.1.18 ... למרות שתוקף רישיוני בכלל עד 14.1.2019 ...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני עשיתי את הקורס הזה ע"ח הצבא כשהייתי בסדיר. שמרתי בזמנו את השובר. קבלתי גם בקשה ממשרד הרישוי לרענון. נגשתי למשרד הרישוי והגשתי את השובר שסיימתי בהצלחה את הקורס כשהייתי בצבא. הפקידה לקחה, תקתקה משהו במחשב ואמרה לי המשך יום טוב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום ,

לפני כשבועיים עברתי קורס כזה בצבא וקבלתי תעודה כזאת קטנה אחריי הקורס ,

לפי מה שהבנתי לוקח לצבא קצת זמן לסנכרן את זה עם משרד הרישוי האזרחי , אז נגשתי

עם התעודה פיזית למשרד הרישוי , שמה לא כל כך ענו לי מה אפשר לעשות ואמרו לי שעל פי המחשב שלהם הכל בסדר ולא רואים שצריך לבצע משהו (איזה קורס) ,

אבל מה שכן היא אמרה שהיא לא מתחייבת לי ולהיות עם יד על הדופק ולשים לב אם חלילה יש חסימה או אין ..

אם מישהו היה במצב הזה אשמח לעזרה , לאיזה גוף לגשת עם התעודה הזאת ושהסיפור הזה הסתיים כבר ..

פשוט קבלתי התרעה של תוך 60 יום לעשות את הקורס וזה אמור להיגמר ב 16.1.18 ... למרות שתוקף רישיוני בכלל עד 14.1.2019 ...

עשיתי את הקורס לפני כמעט שנה וחצי בפוקס חודש לפני השחרור.

הרישיון שלי כבר יש לי אותו 5.5 שנים ועדין לא קיבלתי שום זימון

התקשרתי באמת פעם פעמים והנציגים העלובים של משרד הרישועי לא הביעו נכונות לענות לי על השאלה אם זב עודכן, ומבחינתם עם עשיתי זה בסדר עלאק.

מצד שני אני מכיר כל מיני אנשים שקיבלו את הזימונים לפני שהיה להם 5 שנים רישיון אך זה נטו תלוי בעצלות של משרד הרישועי.

אני פשוט מקווה לטוב שלא אצטרך להסתבך עם הבירוקרטיה.

מסרב לחתום:evil:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי,

אין צורך ללכת למשרד רישוי ואין צורך לעשות כלום. שמור את התעודה כסימוכין והמשך בחייך.

הכל יתעדכן ואתה לא אמור לקבל זימון לנהיגה מונעת. פשוט תקבל חידוש רישיון בדואר.

כך זה אמור להיות וכך היה אצלי.

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יודע איך זה היום אבל אי שם בשנת 2000/2001 עשיתי את הקורס הזה בצבא.

בשנת 2002 זימנו אותי לרענון, למזלי שמרתי את הסימוכין לביצוע הקורס.

שלחתי העתק + מכתב הסבר למשרד הרישוי (לא זוכר אם בדואר או בפקס) וקיבלתי פטור בדואר.

Fiat Punto 2002

Peugeot 206+ 2011

Volkswagen Golf Comfortline 2017

Volkswagen Golf GTI 2021

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2310 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...