Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שאלות? השקת סיאט ארונה

פבל
שימו לב! השרשור הזה בן 2282 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ההבדל בין האיביזה איבו לארונה איבו הוא 5000 ש״ח בלבד.

הם באמת רוצים למכור איביזות איבו או שהאופציה קיימת בשביל היופי ?

Sent from my iPhone using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 54
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

רוכשי 300 הארונות הראשונות יקבלו צביעה דו גוונית בשווי 2500 ש"ח - חינם.

(יתכן שזה אומר שמי שיעדיף צביעה חד גוונית, יקבל הנחה של 2500 ש"ח - אבל זה לא נאמר ע"י נציגי היבואנית)

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ומה אותה איכות פחותה?

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 4 שבועות מאוחר יותר ...

היום ישבתי בארונה, אכן הפנים זהה לאיביזה מהדש ועד המושבים (FR מול FR), רק ששמתי לב שבארונה המושבים מרופדים יותר ויותר נעימים לישיבה מאשר אלו באיביזה, למרות שהם באותה צורה.

ניצלתי את ההזדמנות וישבתי באיביזה סטייל, והבנתי מאיפה באו כל התלונות על איכות החומרים באיביזה החדשה (הFR מבחינתי בסדר גמור).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מהתמונות הרכב נראה לי מעט מגושם, משהו לא הסתדר לי בפרופורציות של הפרופיל, אך היום חניתי ליד אחד בצבע לבן בשילוב גג שחור והופתעתי לגלות כי במציאות הרכב דווקא נראה טוב, מאוד אפילו.

אגב, מה שלא ניתן לומר על ה- asx שיצא לי לראות כמה מהם והוא נראה כמו אאוטלנדר שחתכו בצורה גסה וללא פרופורציה.

כמובן, הכל עניין של טעם אישי.

קרדיט ל- misterb על התמונה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה קרה גם לי עם הארונה ואפילו כתבתי על זה בשרשור אחר:

אני ביקרתי היום בסוכנות בנצרת כדי להתרשם מהארונה, גם שם הוא מוצג בכתום וברמת גימור FR והוא נראה ממש טוב ככה, הצבע ממש יפה, הולם את הרכב והשילוב עם הגג האפור מוצלח.

[ATTACH=CONFIG]499263[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]499264[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]499265[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]499266[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]499267[/ATTACH]

אני חייב לציין שבתמונות הוא יוצא מעט מרובע וקצת מוזר אבל במציאות הוא נראה הרבה יותר טוב. כן, ברמת העיקרון מדובר באיביזה מוגבהת אבל יש כמה שינויים. תא הנוסעים מרגיש טיפונת יותר טוב, מעט יותר איכותי, רצועת העור מול הנוסע בדגם ה-FR בהחלט מסייעת. מרווח הראש כמובן עדיף משמעותית וגם מאחור מרווח יותר. הוא מתאים לגמרי ל-4 נוסעים בוגרים או 2 בוגרים מלפנים ו-3 ילדים קטנים מאחור. תא המטען שימושי למדי עם סף הטענה בגובה נמוך יחסית ובלי מדרגה בינו לבין רצפת תא המטען.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יואב גם באיביזה fr כול הפלסטיק קשיח לעומת הדגם הקודם.

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2282 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...