Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סקודה קארוק- צפי הגעה רק בחודשים 04,05/2018

green
שימו לב! השרשור הזה בן 2270 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מעדכן את מי שממתין להגעתו של הקארוק לישראל,

כי התקשרתי לשתי סוכנויות סקודה היום (הסוכנות המרכזית בבני ברק והסוכנות בראשל"צ) ואמרו לי שצפי הגעה של הקארוק הוא רק בחודשים 04 או 05 שנת 2018.

בסוכנות בראשל"צ אמרו גם שיש סיכוי קטן מאד שהקארוק יגיע בסוף חודש 03/2018.

בסוכנות בחיפה אמרו לי לפני כמה שבועות שצפי הגעה הוא בחודשים 02,03/2018, כנראה שהמידע הזה לא מדוייק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 35
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

• 4 שבועות מאוחר יותר ...

מקורות יודעי דבר מסרו כי יחידות ראשונות של הקארוק נצפו אתמול מנשקות את אדמת ארץ ישראל.

ראה גם פה.

מניח שבקרוב תהיה ההשקה.

עריכה אחרונה על ידי Mr_Shankly

Cadillac ATS Premium 2015

Citroën C5 Aircross Shine PK 2021

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חבל שנציגי המכירות מסרו מידע מוטעה על מועדי ההגעה של הקארוק, אם הייתי יודע שהקארוק יגיע מוקדם כל כך הייתי ממתין ובודק אותו.

בגלל חוסר המקצועיות צ'מפיון הפסידו לקוח (הזמנתי קיה נירו).

לגופו של ענין בתמונות מופיע לדעתי הדגם הפשוט עם מסך מולטימדיה שנראה קטן כמו בסיאט אטקה הפשוטה וגם המערכת נראית מיושנת עם כפתורים פיזיים כאשר בשאר הדגמים של ואג עברו למערכת חדשה יותר ללא כפתורים פיזיים למיטב זכרוני.

גם שאר הגימור נראה פשוט עקב כך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אל תבנה על מה שסוכנים אומרים.

כנראה הם אומרים ככה, כי הם רוצים להעיף שאריות של היטי.

קאליפרים צהובים בגודל של הטוסטר שיש לאמא שלי במטבח

ודיסקים בגודל של מגש פיצה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרכבים הראשונים מגיעים כאמור לתקינה וכו׳ - ובדרך כלל יש קצת זמן עד תחילת השיווק הרישמי.

אם לא היה לי דחוף להחליף, הייתי מחכה 3 חודשים לרכב שמעניין אותי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חבל שנציגי המכירות מסרו מידע מוטעה על מועדי ההגעה של הקארוק, אם הייתי יודע שהקארוק יגיע מוקדם כל כך הייתי ממתין ובודק אותו.

בגלל חוסר המקצועיות צ'מפיון הפסידו לקוח (הזמנתי קיה נירו).

לגופו של ענין בתמונות מופיע לדעתי הדגם הפשוט עם מסך מולטימדיה שנראה קטן כמו בסיאט אטקה הפשוטה וגם המערכת נראית מיושנת עם כפתורים פיזיים כאשר בשאר הדגמים של ואג עברו למערכת חדשה יותר ללא כפתורים פיזיים למיטב זכרוני.

גם שאר הגימור נראה פשוט עקב כך.

כולנו מכירים את צ'מפיון, קארוק ברמת אבזור שהנירו מגיע איתה יעלה כמה עשרות אלפים טובים יותר מהנירו. שלא לדבר על ההבדל בעלויות התחזוקה: אין מה להשוות בין צריכת דלק של רכב היברידי לצריכת דלק של רכב עם מנוע טורבו, והביטוח לסקודה יקר יותר משמעותית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כולנו מכירים את צ'מפיון, קארוק ברמת אבזור שהנירו מגיע איתה יעלה כמה עשרות אלפים טובים יותר מהנירו. שלא לדבר על ההבדל בעלויות התחזוקה: אין מה להשוות בין צריכת דלק של רכב היברידי לצריכת דלק של רכב עם מנוע טורבו, והביטוח לסקודה יקר יותר משמעותית.
עשו השוואת צריכת דלק בין ספורב ליונדאי ועוד רכב, הקיצור ההבדל בצריכת הדלק היתה 0.5 קמ לליטר. ככה שזה ממש לא פער רציני. ההשוואה היתה בתנאי מבחן אבל בכל זאת...

Sent from my SM-N950F using Tapatalk

ערן EMT-P

NISSAN X-trial 2017.

VW GOLF Mk7.5 150 HP

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל הסקודות עם בעיות אספקה.

קודיאק אספקה בעו ד כמעט חצי שנה.

אוקטביה 3 חודשים כנ"ל הרפיד.

לא הייתי קורא לזה בעיות אספקה אלא יותר בכיוון שלא מצליחים לעמוד בביקוש הגדול. סקודה הפכה לאחד היצרנים הפופולארים בעולם המערבי ועובדה שבישראל היא היצרן האירופאי הנמכר ביותר כבר כמה שנים. זה כמו שיש מסעדות טובות שיש תור גדול בחוץ לעומת מסעדות גרועות שריקות בפנים ואתה ישר נכנס פנימה. איפה היית מעדיף לאכול?!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה רעב אז אין בכלל שאלה.

ההקצאות לארץ הן בתחתית סדר העדיפויות של היצרן . יש שווקים הרבה יותר גדולים וחשובים (סין) ששם כדאי לעמוד מוכנים .

הקונצרן מנסה לנצח את תאגיד רנו במכירות ולכן חשוב להלחם קודם כל בשווקים הגדולים . אנחנו דיי עולם שלישי מבחינתם.

אחרי כמה חודשים הם מתפנים לתת רכבים לשווקים קטנים ומכאן הדחייה. אין שום קשר לטיב הרכב.

עריכה אחרונה על ידי save
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2270 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...