Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אור פנימי וחיווי דלת פתוחה נדלקים סתם (מזדה 3 2010)

eranbet
שימו לב! השרשור הזה בן 2305 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם,

בשבועות האחרונים התחילה תופעה ברכב שלי, שגורמת לאור הפנימי להידלק, יחד עם חיווי של דלת פתוחה. זה עשוי להתרחש גם אחרי חצי שעה של נסיעה.

פתיחה וטריקה של הדלת בד"כ גורמים לזה להסתדר. לפעמים פעם אחת לא מספיקה.

חשבתי שמדובר בחיווט של החיישן בדלת (ימין) אבל אח"כ זה התחיל להופיע (הרבה פחות) גם בדלת השניה (שמאל).

אני מנחש (מקווה) שמדובר באיזה קונקטור עם קורוזיה או משהו כזה.

מישהו מכיר ויודע מה אני צריך לחפש?

תודה.

Sent from my LG-H870 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום לכולם,

בשבועות האחרונים התחילה תופעה ברכב שלי, שגורמת לאור הפנימי להידלק, יחד עם חיווי של דלת פתוחה. זה עשוי להתרחש גם אחרי חצי שעה של נסיעה.

פתיחה וטריקה של הדלת בד"כ גורמים לזה להסתדר. לפעמים פעם אחת לא מספיקה.

חשבתי שמדובר בחיווט של החיישן בדלת (ימין) אבל אח"כ זה התחיל להופיע (הרבה פחות) גם בדלת השניה (שמאל).

אני מנחש (מקווה) שמדובר באיזה קונקטור עם קורוזיה או משהו כזה.

מישהו מכיר ויודע מה אני צריך לחפש?

תודה.

Sent from my LG-H870 using Tapatalk

האם ברכבך קיים מפסק (מיקרוסוויץ') על מפתן הדלת בחלק העליון .

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האם ברכבך קיים מפסק (מיקרוסוויץ') על מפתן הדלת בחלק העליון .
תודה, בזמנו חיפשתי ולא מצאתי אבל האמת שזה היה בחושך והייתי גם לחוץ בזמן. אבדוק שוב מחר באור היום.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם לא קיים מפסק כזה אז הסיפור קצת מסתבך.
ובכן, לא קיים סוויץ' כמו ברכבים אחרים שהיו לי. לא במסגרת של הדלת וגם לא במשקוף או במפתן בגוף הרכב.

יש בדלתות מן מתקן פלסטיק שעשוי להיות מוטמע בו סוויץ' מגנטי אבל אני בספק שזה אכן כך.

אני נוטה להאמין, כמו שעולה גם מהפוסט ש @legend צירף, שמדובר במשהו במנעול. כלומר במנגנון שקיים בדלת ומאבטח אותה ל"לולאה" שיש במשקוף בגוף הרכב.

עם זאת, מוזר לי ששתי הדלתות התחילו עם זה פחות או יותר באותו הזמן, מה שעדיין גורם לי לחשוב שמדובר במשהו מרכזי, למרות שהבעיה חמורה יותר בדלת ימין.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2305 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...