Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

להחליף צמיגים בהפרש של שלושה חודשים?

Krd
שימו לב! השרשור הזה בן 2313 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם,

לפני כשלושה חודשים החלפתי את ארבעת הצמיגים ברכב, הונדה סיוויק 2007 205/55/16.

אני ממש שומר על הרכב ומטפל בצורה הכי טובה שמתאפשרת לי.

העניין הוא כזה : לפני שלושה חודשים לא הייתי מודע לחשיבות צמיג איכותי ברכב והייתי במחשבה שצמיג חדש כלשהוא, גם אם סיני, בהחלט מספיק . קניתי רבעיית צמיגי ספרינץ בעלות של 750 שח כולל הרכבה ואיזון, ובפנצרייה אמרו שהם "הסוג הטוב של הסינים".

בתקופה האחרונה התחלתי להעמיק יותר בנושא והבנתי מה החשיבות של צמיג איכותי, ומחוץ לכך שמתי לב שבפניות הרכב לא משדר תחושת ביטחון ויש הרגשה שמספיקה עוד דחיפה קטנה להגה ואני מאבד שליטה.

חשבתי להחליף אותם לרבעיית מישלין, מה דעתכם האם לנצל עוד את הצמיג העכשווי או להחליף?

ובאופן כללי במידה ואחליף, האם אראה שיפור ניכר באחיזת הרכב?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 34
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אם באמת אתה מרגיש שאתה על סף אובדן שליטה, ולא מדובר במשהו פסיכולוגי. וגם אם הכסף בידך - תחליף.

אני ככלל אצבע בצמיגים לא משחק. לא קונה את הטובים ביותר אבל גם לא קונה משהו עלום שם. אני אוהב את toyo ,מישלין, דנלופ,פירלי וחבורתו... רכב אחד שלי נועל טויו והשני מישלין.

Sent from my Mi Note 2 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בפעם היחידה בחיים שלי שהרכבתי צמיגים סיניים ההבדל היה עצום, הרכב איבד אחיזה בסיבובים. החלפתי אותם תוך מספר חודשים.

"Weyland Yutani Corp - "Building Better Worlds

Porsche GT4, Audi A3

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני הייתי מחליף צמיגים, זה הדבר הראשון הבטיחות. זה המגע של הרכב עם הכביש.

מעבר לאחיזה זה משפיע מאוד על מרחק בלימה ועוד הרבה דברים אחרים.

hu: eclipse cd5030

spk: hertz hi-enrgy hsk165

amp: audison lrx 4.1k

sub: hertz es200

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על התגובות

כנראה שאני אחליף את הצמיגים.

יש חברה וסוג מומלצים ?

אם אפשר שיהיה דגש על אחיזת כביש ונסיעה שקטה ככל האפשר, אשמח להמלצות והערכת מחיר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם תגיד כמה אתה מוכן להשקיע אנחנו נדע לכוון אותך.

אתה מצפה לקבל הצעות בין 1000-4000 שקלים לסט? תהיה קצת יותר ממוקד.

כמה אתה יכול (לא חושב) להשקיע בסט צמיגים חדש?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברור שאם יש לך את הכסף ואתה מבין את החשיבות כדאי להחליף.

המינימום שהייתי רוכש זה משהו כמו פאלקן 914.

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לסיוויק שהייתה לי שמתי PRIMACY 3. צמיג מעולה לרכב הזה. הרכב אוחז את הכביש מעולה ולא מאבד אחיזה ביחס נניח לפלקן 914 שהיו לי ( ונהגתי עם הרכב חזק).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי התמורה הטובה ביותר למחיר היא בצמיגי TOYO, דהיינו מחיר זול יחסית ואיכות מהגבוהים.

אם אתה מאמין שיכולים לקלקל, תאמין שיכולים לתקן.

- רבי נחמן מברסלב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מחזק את דברי קודמיי, הצמיג זה הממשק שלך עם הכביש, כל מה שיש לך באוטו בסוף מתבטא במפגש הזה אם זו אחיזה, בלימה, שליטה, נוחות, רעש.

עוד לא התחילו גשמים ואתה כבר באחיזה מפוקפקת ותחושת חוסר ביטחון - ובצדק.

בסיוויק הידנית שלי (נהיגה די חזקה) מישלין GRNX עשו עבודה מצויינת ויכנסו בתקציב שלך, ה PRIMACY 3 של היי אוקטן שכתב לפני טובים (הרבה) יותר אבל ימשכו אותך ל-2000 לרביעיה. זה חתך פופולרי ונפוץ ורביעיה לא רעה של קונטי, גודייר, פירלי או טויו תעלה לך בסביבות 1400. בהנחה שאתה מחליף כל שלוש-ארבע שנים, העלות השולית של טוב מאוד ביחס לבינוני היא זניחה.

שים לב שהצמיגים בני 6 חודשים לכל היותר -- עשה חיפוש קצר בפורום כדי להכיר את הקודים שרשומים על הצמיג.

וגם לך למרכיב טוב, חפש המלצות בפורום. לכאורה מה זה משנה? - זה משנה מאוד. כבר ראיתי ג'אנטים שהוריד מהם איזה רבע קילו משקולות כי לא היה לבחור סבלנות לאזן כהלכה.

אגב עם כבר מדברים על שליטה והורדת אחיזה לכביש תחשוב על כיוון פרונט מתישהו סתם בשביל הסבבה.

עריכה אחרונה על ידי Jack457

עם גולף ידנית 1995 (1.4) לומדים לא לבזבז אף טיפה של כח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מחזק את דברי קודמיי, הצמיג זה הממשק שלך עם הכביש, כל מה שיש לך באוטו בסוף מתבטא במפגש הזה אם זו אחיזה, בלימה, שליטה, נוחות, רעש.

עוד לא התחילו גשמים ואתה כבר באחיזה מפוקפקת ותחושת חוסר ביטחון - ובצדק.

בסיוויק הידנית שלי (נהיגה די חזקה) מישלין GRNX עשו עבודה מצויינת ויכנסו בתקציב שלך, ה PRIMACY 3 של היי אוקטן שכתב לפני טובים (הרבה) יותר אבל ימשכו אותך ל-2000 לרביעיה. זה חתך פופולרי ונפוץ ורביעיה לא רעה של קונטי, גודייר, פירלי או טויו תעלה לך בסביבות 1400. בהנחה שאתה מחליף כל שלוש-ארבע שנים, העלות השולית של טוב מאוד ביחס לבינוני היא זניחה.

שים לב שהצמיגים בני 6 חודשים לכל היותר -- עשה חיפוש קצר בפורום כדי להכיר את הקודים שרשומים על הצמיג.

וגם לך למרכיב טוב, חפש המלצות בפורום. לכאורה מה זה משנה? - זה משנה מאוד. כבר ראיתי ג'אנטים שהוריד מהם איזה רבע קילו משקולות כי לא היה לבחור סבלנות לאזן כהלכה.

אגב עם כבר מדברים על שליטה והורדת אחיזה לכביש תחשוב על כיוון פרונט מתישהו סתם בשביל הסבבה.

אפשר למצוא מקומות לפרימסי 3 ב 1500-1600 שקל. שווה כל אגורה.

עכשיו אני עם רכב ספורט אז 1500 שקל לרבעייה נשמע כמו חלום טוב מידי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מי שיש לו רכב "ספורט" מתקין צמיגים היקרים בכ 1000-1300 שקלים לכל הפחות לרביעייה

פרימסי 3 אלו הם צמיגים על גבול ה "ירוקים" וחסכוניים ומיועדים לטיורינג.

רק בכדי שניישר קו :-D

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מחזק ומצטרף לדעות שמעליי, צמיגים סינים גם ה"טובים" שבניהם, 99% זבל.

לא פעם אני שומע חרטוטים של בעלי צמיגיות ושות' שאומרים ללקוח "אוביישן זה חברת בת של טויו", או "צ'יינהטאון זה חברת בת של מישלין" ובכך עובדים על לקוחות שהם קונים צמיג מבית טוב, גם חברת בת סינית של היצרן הכי איכותי בעולם לא הייתי נוגע, הרכב שלך מאבד אחוז עצום מפוטנציאל הביצועים שלו בזכות צמיגים גרועים, אחיזת כביש, בלימה, האצה, תשים רביעיה איכותית ותרגיש שאתה נוהג ברכב שקנית באמת.

עברתי לסקייטבורד

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2313 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...