Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

למכירה סקודה פאביה ספייס 2013 (מונית)

THELAD
השרשור נעול! רק פותח השרשור וצוות האתר יכולים להגיב
שימו לב! השרשור הזה בן 2209 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

סקודה פאביה ספייס (סטיישן) 2013 ***מונית***

במידת הצורך, יש לפנות בהודעה פרטית עם מספר הטלפון שלכם ואחזור אליכם. (איני זמין במהלך רוב שעות היום)

-מפרסם עבור אבא שלי-

מחיר: 18Kכולל מע"מ.

סיבת מכירה: פרישה מהענף עקב אי כדאיות כלכלית.

תאונות: 0

עליה לכביש: 10/2013

ק"מ נוכחי: 283K

מנוע: 1.6 TDI CAYB ׁ(דיזל)

צריכת דלק: 17 קמ"ל משולב בנסיעה רגועה.

כ"ס: 90.

גיר: ידני

יד: שניה. (01 בעלים קודמים)

הבעלים הראשונים טיפל ברכב במוסך מורשה סקודה באופן סדיר, התקלה היחידה שהייתה לו הינה נזילה ממסרק ההגה שכמובן הוחלף במסגרת האחריות בחדש. (קיים תיעוד מלא כמובן)

אנחנו (הבעלים השניים) טיפלנו ברכב במוסך מורשה משרד התחבורה עם חלקים הכי איכותיים שאני רכשתי והבאתי למוסך (כמובן מוסך מומלץ שלטעמי עולה בכמה רמות על מורשה היבואן. יש מעט מאד מוסכים שאני סומך עליהם, גם כשאני מוצא אחד כזה, אני עומד ליד הרכב ובודק שהכל נעשה לפי הספר) . קיים קובץ אקסל שמתאר כל טיפול\תיקון שבוצע במהלך בעלותנו.

הדברים העיקריים:

-הוחלף טיימינג לפני שנה ב-240K, סט גרמני של INA + משאבת מים גרמנית של Geba.

-הוחלף הקלאץ' המקורי ב-200K, כמובן שהותקן קלאץ' מקורי.

-הרכב מטופל בפדנטיות כל ארבעה חודשים, תוך שימוש בשמן סינטטי CASTROL בלבד ובפילטרים של MANN.

במהלך השנתיים וחצי האחרונות הרכב ננהג ע"י אבי, אדם מבוגר שעובד 6 שעות ביום בשעות הערב. (יש לנו את כל רישיונות הרכב בהם מתועד הקילומטראז', כך שניתן לראות שבשנתיים וחצי האחרונות הרכב נסע בממוצע 40K לשנה, קילומטראז' עלוב במונחים של מוניות.) כמו כן, הבעלים הראשון עבד בתחנה בעלת הסכם עם שדה התעופה, כך שהרכב בשנה וחצי הראשונות נסע בעיקר בדרכים בין עירוניות.

הרכבים הללו הם סוסי עבודה, ישנם רכבים כאלו עם 500 ו-600 אלף ק"מ עם מנוע וגיר מקוריים, הם מאד אמינים כאשר הם מטופלים היטב.

הכל תקין ברכב, ניתן להשמיש אותו כמונית. במידה וחשקה נפשכם ברכב פרטי, ניתן לשלם 10K מכס ולהפוך את המונית לרכב פרטי. הסיבה היחידה שאני לא הופך את הרכב לפרטי ולוקח אותו בעצמי היא הצורך שלי ברכב קצר וקל לחניה במרכזי ערים צפופות.

תמונות יעלו בהמשך.

Peugeot 208 1.2 Active (Manual) , 2014

.It's all about Music & Numbers

:idea:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

הרכב ימכר ב-25K כרכב פרטי. (אנחנו נדאג לתשלום המכס ולהפיכתו לרכב פרטי על שם הרוכש)

כאמור יש תיעוד מלא לכל הטיפולים שבוצעו ברכב, והרוכש יכול להיות בטוח שדאגתי שברכב של אבא שלי יותקנו כל החלפים, הפילטרים והשמנים הטובים ביותר.

הרבה רכב במעט מאד כסף.

Peugeot 208 1.2 Active (Manual) , 2014

.It's all about Music & Numbers

:idea:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודשיים מאוחר יותר...
  • שבועיים מאוחר יותר ...
  • תוכן חדש...