Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

דרכים - כששירותי דרך באים לעקוץ אותך במקום לעזור לך (כשהלך המצבר)

EyeKey
שימו לב! השרשור הזה בן 2301 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

רציתי לשתף בסיפור מעצבן (וישראלי שגרתי). אז השארתי בטעות את הנורה הקטנה הפנימית של תא הנהג דולקת בסופ"ש וזה גמר את המצבר. קורה. התנעה עם כבלים לא עבדה בגלל שהכבלים היו דקים מדי.

לאחר שבדקתי אצל השכנים ומיציתי את האופציות, פניתי לשירותי דרכים שיש במסגרת הביטוח בשביל להתניע את הרכב.

הגיע בחור טעון בסיפורים לספר. הוא התחיל לספר לי איך קיה פיקנטו זה רכב מיוחד ובעייתי, שזה בעיה שאי אפשר להתניע אותם ושהמצבר שלהם מיוחד ומאוד יקר. כי זה קיה פיקנטו.

התחיל בלחבר וולטומטר כבוי ולעשות פרצוף כשלא היה כלום על המסך, אמר שהלך המצבר. אמר לי שהאופציות זה או לקנות ממנו מצבר ב800 שקל או להזמין מישהו אחר אלי שיחליף לי מצבר.

וכשאמרתי שכבר קרה דומה עם המזדה וזה התניע, הוא אמר לי שאני לא מבין בזה ושזה לא מזדה אלא קיה. אי אפשר, המצבר מקצר (???), אי אפשר להתניע בלי מצבר כי בקיה המוח נמצא במצבר (???).

לאחר קצת סיפורים וויכוחים ביקשתי בכל זאת לנסות להתניע, הוא הוציא את הכבלים וכמובן זה מיד עבד. משם נסעתי להחליף את המצבר בכמה מאות שקלים פחות (ושם גם באמת בדקו לי אותו... הוא עבר כבר כמה שנים אז גם ככה הוא היה בסוף ימיו).

פעם אחרונה שחידשתי את הביטוח שאלו אותי אם אני רוצה להחליף את החברה הזאתי (דרכים) בחברה אחרת, אבל מכיוון שלא היה לי ניסיון איתם השארתי את המצב כמו שהוא, פעם הבאה שאני אחדש את הביטוח אני אדע כבר מה לענות...

עריכה אחרונה על ידי EyeKey
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 56
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

בניסיון שלי נתקלתי בלא מעט עקיצות אצל חברות שירותי דרך. לא הייתי אומר שכולם רמאים, אבל כשמישהו מבני משפחתי נתקע אני דואג להגיע למקום לפני שירותי הדרך או הגרר, רק בגלל החשש שיעקצו אותם.

"Weyland Yutani Corp - "Building Better Worlds

Porsche GT4, Audi A3

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין לך מה להתרגז.

קרה לי מקרה דומה לשלך ברכב הקודם, חניתי בצורה כזו שאי אפשר להניע עם כבלים, הגיע שירותי דרך (שגריר אולי, לא בטוח).

הניעו לי עם מצבר או בוסטר, רצה עבור מצבר שנפ 600 שח וזה לרכב שנת 2001, אמרתי לו חכה, הסתכלתי בזאפ ראיתי שיש חנות שמוכרת ב380 ש"ח במרחק רבע שעה.

אמרתי לו לא תודה ופה זה נגמר. יש דברים הרבה יותר גרועים בלהתעצבן עליהם בארץ.

Daihatsu YRV 01' 86 HP << Sold

KIA Cerato 08' LX 122 HP

Chevrolet Cruz 13' LT Wagon 141 HP 1.8L

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן לא כולם רמאים. הקטע שבדיוק לפני שבוע זה קרה לנו גם עם רכב אחר, וגם אז לא היתה הצלחה בלהתניע אותו בגלל אותם הכבלים הדפוקים (צריך לקנות חדשים), והבחור שהגיע משגריר התניע את הרכב מיד בלי שאלות ובלבולי שכל.

וShaike אני לא מתעצבן מהמחיר, כי ידעו שהמחירים של השירותי דרך גבוהים, אני מתעצבן מהניסיון עקיצה על ידי שקרים.

עריכה אחרונה על ידי EyeKey
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

משקיעים בכבלים איכותיים.

כבלים דקים זה בערך כמו צמיג רזרבי בלי אויר

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

משקיעים בכבלים איכותיים.

כבלים דקים זה בערך כמו צמיג רזרבי בלי אויר

נכון.

אבל איפה יש? הבחור מאוטוסטור אמר לי שאחרי שנתיים של ניסוי וטעיה זהו, הוא מפסיק למכור כבלים כי כל מה שמייבאים זה זבל. כנ"ל ההיצע המופרע של בוסטרים נחותים.

אם למישהו יש מידע על כבלים טובים, זה יהיה שירות.

עם גולף ידנית 1995 (1.4) לומדים לא לבזבז אף טיפה של כח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש את סוג הכבלים "הכי עבים" בהומו דיפו (מתוך 3 קטגוריות), זה עולה ~120 שקלים אם אני זוכר נכון משהו כזה, לא הכי זול אבל ממש לא יקר וזה מוצר איכותי.

יש לי אותם, זה שהציפוי עבה זה נכון אבל גם הכבל בפנים, עבה וממש לא דק.

כזכור לי מדובר על כושר התנעה על גבי האריזה של עד 950 אמפר והקוטר לא זכור לי אך הוא מצויין על גבי האריזה והוא לא קטן.

התנעתי איתם כבר מספר פעמים, עובד נהדר וללא התחממות משמעותית של הכבלים, כתלות בזמן ההתנעה.

להתחיל להתעסק עם כבלי רתכת, למצוא מקום לרכישה ולהלביש תנינים ללא הציוד המתאים או החוזק המתאים, לא תמיד מתאים לאדם הממוצע.

כנס לאוטו דיפו ויהיה בסדר, קח את הכבלים היקרים ואתה מסודר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי ניסיון מעולה עם הכבלים האלה

https://www.amazon.com/EPAuto-Booster-Jumper-Cables-Travel/dp/B01AXBB2VG/ref=sr_1_4?ie=UTF8&qid=1513687888&sr=8-4&keywords=JUMPER+CABLE

יש להם גם סופיות מאוד נוחות לתפיסה

לפני 16 שעות, HybridBoy כתב:

1. לא אישרתי לך לצטט אותי לחתימה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כזכור לי מדובר על כושר התנעה על גבי האריזה של עד 950 אמפר והקוטר לא זכור לי אך הוא מצויין על גבי האריזה והוא לא קטן.

...

קח את הכבלים היקרים ואתה מסודר.

למספר 950 אין הרבה משמעות. המספר החשוב הוא התנגדות הכבל (או קוטרו, בהנחה שהאורך אחיד בד"כ).

אם כבר ההצעה שלי - קנה את הכבלים הכבדים ביותר ואתה מסודר. הנחושת שוקלת הרבה יותר מהפלסטיק. כמו כן בחנויות כלי עבודה מקצועיות, או חלפי רכב, יש לדעתי סיכוי למצוא כבלים איכותיים יותר ובזול יותר.

לפי הכיתוב - 4 AWG - מצויין.

:turn-l:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש ב 200 שקלים כולל משלוח ישיר לישראל ומיסים את הכבלים הללו, 2 GAUGE עם קיבולת עצומה.

https://www.amazon.com/dp/B01GSMOFPY/ref=sspa_dk_detail_0?psc=1&pd_rd_i=B01GSMOFPY&pd_rd_wg=hAiDC&pd_rd_r=KD7968X4S8DY5TJWE807&pd_rd_w=nODXt

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדקתי, זה 25MM2 בין 3-4 AWG. לא רע בשביל 120 שקל בהומו דיפו.

מצורפת תמונה.

אתה בטוח שזה 25 ממ"ר ? איפה זה רשום? על האריזה או על הכבל, או שמדדת?

אם זה באמת 25 ממ"ר שטח חתך מוליך, זה מכובד למדי. הסיבה שאני שואל היא שעברתי באוטודיפו וראיתי אריזה של כבלים שמוגדרים 950 אמפר פחות או יותר במחיר שציינת, והיה רשום משהו לא ברור כמו "עובי כבל 35 ממ", לא יכולתי לפתוח את האריזה כדי לבדוק.

אגב, לפי התמונה איכות הלחיצה לא טובה, אבל כמו שאמרת, בלי לוחץ מתאים אני בספק שאפשר ללחוץ לבד באיכות טובה יותר.

עריכה אחרונה על ידי innvision
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז מסתבר שזה באמת 35 ממ"ר כיוון שזרקתי את האריזה שלי ומדדתי באמת. 35 ממ"ר זה ~7 מ"מ (6.7 אם רוצים לדייק).

צירפתי תמונה רואים בבירור שהכבל עבה מאוד וכן, הכיתוב הזה "עד 950 אמפר" אבל רשמו בבירור את שטח החתך (תוכל לצלם לנו כשתעבור, אבל זכור לי מספר לא קטן... עכשיו זה עובדתי).

35 ממ"ר זה לא מעט בכלל.

האריזה היא עם רוכסן בצד כך שכן אפשר לפתוח, אם תעבור שם שוב פעם.

20171219_195503.jpg

20171219_195520.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2301 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...