Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פילטר אינבוקס או קיט יניקה גולף gti

שימו לב! השרשור הזה בן 2206 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני אישית מעדיף אינבוקס, ככה אתה מרוויח תחושת דוושה מהירה יותר, אתה לא מבטל את התכנון המקורי.

וזה נראה סטוק מבחוץ , ככה שכאשר אתה ניגש לטסט או שבוחן עוצר אותך, זה לא מושך את העין.

-I'd rather loose by a mile because I built my own car, than win by an inch because someone else built it for me. Your car, is your story, so don't let someone else write the book. -Moog 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לקראת סטייג' 2

מאחר ומדובר במושג ערטילאי כמעה, אתה צריך לבדוק מה נדרש עבור אותו שלב עם התוכנה איתה אתה עובד.

למשל באתר של APR, מצויין בפירוש הצורך ההכרחי בקיט יניקה וכן בדאון פייפ משופר. כנ"ל באתר של GIAC למשל.

כבר שאלת בעבר שאלות דומות עם הטיגואן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נכון, אבל דיי ברור שחברות שמייצרות את התוכנות יחייבו אותך להתקין קיט יניקה וקיט פליטה שלהם..

כאשר דיברתי עם APR אמרו לי שאפשר להתקין אפילו טורבו גדול (K04) על רכב סטוק - בארה"ב עושים את זה בגלל תקנות..

פחות מעניין אותי ההמלצה של החברות, מעניין אותי לדעת מה אנשים פה עשו ברכב שלהם..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם ככה Stage 2 מייצר עומסים לא מבוטלים על המערכת, אני לא הייתי משנה את הנוסחה של יצרן השיפורים כי היא זאת שנבדקה. סטייה מזה עלולה לייצר בעיות שיהיה קשה להבין ולפתור.

במקומך, אם הייתי הולך על Stage 2, הייתי מתקין מערכת יניקה שמומלצת על ידי חברת השיפורים.

"Weyland Yutani Corp - "Building Better Worlds

Porsche GT4, Audi A3

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ומה אתה מצפה שהאוטו יסע יותר מהר עם הקיט יניקה ? בהצלחה ..

דיינו הראה תוצאות ברורות של עליה בהספק של 10כ'ס בשימוש בקיט יניקה.. אז כן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הם גם לא מחייבים אותך להתקין משהו שלהם.

כמובן שהם ממליצים על מוצר שלהם במקביל.

בשורה התחתונה מדובר על יכולת מימוש פוטנציאל.

עדכון התוכנה עובד במיטבו כאשר נלווים אליו אמצעים אחרים שמאפשרים לייצר כוח גבוה יותר בתמורה. אם אין לך כוונה להחליפם, לא רואה טעם בעדכון של הקיימת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נכון, אבל דיי ברור שחברות שמייצרות את התוכנות יחייבו אותך להתקין קיט יניקה וקיט פליטה שלהם..

כאשר דיברתי עם APR אמרו לי שאפשר להתקין אפילו טורבו גדול (K04) על רכב סטוק - בארה"ב עושים את זה בגלל תקנות..

פחות מעניין אותי ההמלצה של החברות, מעניין אותי לדעת מה אנשים פה עשו ברכב שלהם..

אני דווקא ממליץ לך לשמוע למה שהחבר'ה ב-PITSTOP ממליצים או כל סדנא מוכרת אחרת.

אנשים בארץ ובחו"ל יכולים לעשות שטויות ואין זה אומר שזה הדבר הנכון עבור הרכב שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

^

כשהתעניינתי בשיפור תוכנה למנוע, ב-PITSTOP למשל, לא ניסו לדחוף לי כלום מעבר לסטייג' 1 שהתעניינתי לגביו (לא סטייג'2, לא שיפור לגיר וכו').

1. אתה תמיד יכול לא להסכים, אם לדעתך מישהו דוחף משהו שלא לצורך

2. חשוב לעשות שיעורי בית לפני שניגשים למוסך / סדנאות שיפורים וכו'.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אפשר לנסוע עם אינבוקס בסטיג 1,2,3 כל עוד אתה לא שואף להספקים גבוהים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכל תלוי במה אתה מרכיב ברכב ולאן אתה רוצה להגיע?

אם תרצה מקסימום כוח סוס ודלק 98, אז קיט יניקה ייתן לך יותר.

אבל בכל מקרה, פילטר אינבוקס יעבוד, רק פחות יעיל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2206 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...