Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

לגור עם ההורים VS לגור לבד

Benor
שימו לב! השרשור הזה בן 1268 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ידעתי שמתישהו השרשור הזה יגיע לאלפיסט, תמיד חשדתי.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מיצובישי ויש בה הכל

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וזה שאתה נושם לא אומר שאתה חי.

אז מה?

העבודה משחררת.

*

האמרה הייתה נפוצה בגרסאות שונות בקרב איכרים גרמנים וגרמנים-שווייצרים כחלק ממוסר העבודה הפרוטסטנטי.

מקורו של הביטוי כפי שהיה מוכר בתחילת המאה ה-20, הוא בשמו של רומן משנת 1873 שחיבר הבלשן הגרמני לורנץ דיפנבאך (Lorenz Diefenbach). במשמעותו המקורית שימש הביטוי ברומן לתיאור הדרך שבה עוברים מהמרים ונוכלים תהליך של "חזרה בתשובה", ואימוץ של נורמות מוסריות של יושר, באמצעות עבודה יצרנית היוצרת ערך ותועלת להם ולסביבתם.[1]

עריכה אחרונה על ידי ChemGuy85
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

רק לא עבודה של עצלנים שרואים סרטים בשמירה.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם זה יצרני. אתה מייצר לעצמך דיכאון.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דווקא נוכחתי לדעת שחלק לא קטן מהאנשים ששמרו בדלפק קבלה בכניסה לבניין של העבודה והחניון של העבודה היו הרבה יותר מעניינים ומורכבים ממה שיכלתי לדמיין, לעומת זאת חלקם האחר פשוט לא.

בלי הכללות.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מתאר לעצמי שהאנשים המעניינים הם אלה שלא החזיקו שם לאורך זמן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דיברתם על זוג שמרוויח מינימום וחי, אז סתם לשם הפרספקטיבה, עברתי לגור עם אישתי ב 1999 בדירת 2 חדרים, זוג צעיר בדיזינגוף פינת ירמיהו, כל אחד מאיתנו הרוויח שכר מינימום (בזמנו זה נדמה לי היה 3800), חיינו כמו כל זוג צעיר, דירה שכורה, יוצאים הרבה, מבלים כראוי ומעולם לא הרגשנו שום מצוקה של כסף.

כמה מים עברו מאז בנהר...

שכר הדירה עמד אז על 300 דולר :twisted:

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

העבודה משחררת.

*

האמרה הייתה נפוצה בגרסאות שונות בקרב איכרים גרמנים וגרמנים-שווייצרים כחלק ממוסר העבודה הפרוטסטנטי.

מקורו של הביטוי כפי שהיה מוכר בתחילת המאה ה-20, הוא בשמו של רומן משנת 1873 שחיבר הבלשן הגרמני לורנץ דיפנבאך (Lorenz Diefenbach). במשמעותו המקורית שימש הביטוי ברומן לתיאור הדרך שבה עוברים מהמרים ונוכלים תהליך של "חזרה בתשובה", ואימוץ של נורמות מוסריות של יושר, באמצעות עבודה יצרנית היוצרת ערך ותועלת להם ולסביבתם.[1]

אם אתה מרגיש שהעבודה משחררת אותך - שיהיה לך בכיף.

אני רק מציע בזהירות הנדרשת לזלזל קצת פחות בכל מי שלא עונה לשבלונה שבחרת לעצמך כנכונה. לרדת על אנשים ולהיות עילאי ומתנשא זה כיף. אני יודע. אני גם יכול להבין מאיפה באה תפיסת העולם שלך. רק תזכור שצניעות זו גם תכונה לא רעה. בטח כשאתה ממציא תאוריה חברתית כל כך קוטלת, שאפילו אתה עצמך לא עומד בתנאי הסף שלה כל כך.

תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

להגיד "גנטיקה" זה להסיר אחריות מבן אדם. זה כמו שאומרים אנשים שמנים בגלל גנטיקה. מעניין למה במחנות ריכוז ובמצור על לנינגרד אף אחד לא סבל ממשקל עודף.

טיפול באינסטלטורים, מכולות וכמה חברות בע"מ קטנות זה בהחלט התחתית של המקצוע, אבל גם את הלקוחות האלה לא היה קל להשיג. עובדה שרוב בני גילי מעדיפים לשבת בקוביה שלהם בתור שכירים ומתפללים שפעם בשנה יזרקו לכיון שלהם 700 שקל העלאה בשכר במקום 500. אני מקבל את העלאה שכר הזאת על בסיס חודשי. לפעמים על בסיס שבועי תוך כדי שאני עובד גם כשכיר מטר מהם.

זה הכל עניין של אופי, דרייב, התמדה, יזמות, חריצות, הגדלת ראש והסרת חסמים פסיכולוגיים. כמו שניתן לפתח כל שריר בגוף ניתן לשנות גם אופי ודפוסי התנהגות במידה כזו או אחרת.

אדם שרוצה לפתוח פער על אחרים, אבל לא עושה שום דבר אקסטרה ולא מוכן לשלם את המחיר הוא עצלן. מי שלא רוצה זה בסדר גמור. כל אחד והמטרות שלו בחיים.

יש מצב שאתה מקבל את השכר שלך בביטקוין?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טעות, נא למחוק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דיברתם על זוג שמרוויח מינימום וחי, אז סתם לשם הפרספקטיבה, עברתי לגור עם אישתי ב 1999 בדירת 2 חדרים, זוג צעיר בדיזינגוף פינת ירמיהו, כל אחד מאיתנו הרוויח שכר מינימום (בזמנו זה נדמה לי היה 3800), חיינו כמו כל זוג צעיר, דירה שכורה, יוצאים הרבה, מבלים כראוי ומעולם לא הרגשנו שום מצוקה של כסף.

כמה מים עברו מאז בנהר...

שכר הדירה עמד אז על 300 דולר :twisted:

400 דולאר! כאן אפי מידבר...

המערכונים של ארץ נהדרת על השכירויות והמעבר לגבעתיים, גבעתיים?!? :shock:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני בספק אם את אותה דירה אפשר לשכור היום בפחות מ 4000 ש"ח, בערך פי 4.

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...