Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

איביזה 99' - האם כדאי להשקיע בפרויקט?

שימו לב! השרשור הזה בן 2288 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם!

אני מגיע מעולם האופנועים, אבל הנה הרכב הראשון קיבלתי מחבר טוב - סיאט איביזה 99 2 דלתות ערס מאשין.

אז לאחר נסיעה של כחצי שנה על הרכב, מספר תיקונים - אני ועוד 2 חברים בודקים לגבי אפשרות השקעה על הרכב לצורך מכירה.

מה יכלול השיפוץ? (כללי מאוד בלי ירידה לפרטים עדיין)

- הגדלת ראש + בוכנה

- צביעה + פחחות

- החלפת מתלים לקשים יותר

- חידוש פנים הרכב: דשבורד (איפה שהרדיו, מתגים) חדש, ניקוי וייפוי פנים הרכב

- חידוש \ שיפור מערכת ברקסים

אני כללי מאוד מהסיבה הפשוטה שאני רוצה לדעת מבעלי הידע והניסיון בתחום, האם יש אנשים בארץ אשר יראו פרויקט שנראה טוב (בדגש על כך שלא יהפוך לרכב ערס מוביל), מושקע ונעשה בתשוקה רבה לתחום - האם כזה רכב ניתן למכור במעל ל15,000 זוזים?

המטרה הכללית? להתחיל לקנות רכבים, לשפץ ולמכור. התחום מאוד מפותח בחו"ל - ואולי דבר בסגנון יוביל להתקדמות גם בארץ (אופטימי משהו הא? חייבים אין מה לעשות).

אשמח לשמוע דעות מבעלי ניסיון.. תודה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מכוניות "משופרות" ברמה כזו (שאינן מכוניות דריפטים / דראג) - לא תקבל בחזרה את ההשקעה בשיפורים.

:multi: רז .

205GTI סטנדרטית (תלוי מה הסטנדרטים שלך...).

נמכרה.

טיול נהיגה

בפורשה קאררה 4 GTS.

המרצדס שלי

נמכרה.

טיול נהיגה ביגואר F-TYPE V8 5.0

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מכוניות "משופרות" ברמה כזו (שאינן מכוניות דריפטים / דראג) - לא תקבל בחזרה את ההשקעה בשיפורים.

תודה רז! הוחלט לבסוף לרדת מהפרויקט לבינתיים - אולי יגיע פרויקט באגי בהמשך על רכב אחר ;)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2288 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...