Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

לקנות ג'ימני נקי או משופר?

DArkIDevil
שימו לב! השרשור הזה בן 2249 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי חברים אני כרגע קונה ג'יפ ראשון, לפנאי, סופשים עם הכלב, מי יודע יתכן יומיומי..ובמהלך החיפושים שלי מצאתי אנשים שמוכרים ג'ימני 2009, 2006, 2007 שהמחירון שלהם הוא 39/30/25, ב-50 ובדר"כ לא רוצים להתגמש יותר מ-2000 שקל, רציתי לשאול אם תוכלו לפרט לי קצת עלויות של שיפורים, כי בגוגל לא מצאתי משהו שמתייחס למחירים בארץ, כאילו מה עלות של הגבהות, מגיני אספיר, בולמים, פגושים וכל השיפורים הסטנדרטים והנפוצים (חלקים+עבודה)?

אני שואל על מנת שאוכל לדעת אם משתלם יותר להביא נקי ולהשקיע עליו את השיפורים?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברכבי שטח ככלל תמיד יותר כדאי לקנות כבר משופר, אם השיפורים באיכות ובטעם שתואם את מה שאתה מחפש.

המוכר לא מקבל את מלוא השווי במכירה.

למחירים כנס לאתר של אספיר וחפש ג'ימני.

עז יפנית בסלעים

yahav.biz | mineralz.co.il

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברכבי שטח ככלל תמיד יותר כדאי לקנות כבר משופר, אם השיפורים באיכות ובטעם שתואם את מה שאתה מחפש.

המוכר לא מקבל את מלוא השווי במכירה.

למחירים כנס לאתר של אספיר וחפש ג'ימני.

הייתי מהסס להגביה גמני אאכ אתה סגור על יכולות הנהיגה שלך. הסיבה שגם ככה בגלל המימדים הצרים הרכב רגיש לשפצים. המיגון יחסית זול, חובה להיפטר מצמיגים המקוריים מה נשאר לך? ספייסרים? הרכב כמו שהוא טוב בשטח ורע בכביש.

עם גולף ידנית 1995 (1.4) לומדים לא לבזבז אף טיפה של כח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יותר חשוב למצוא רכב שמור ומטופל לפני שמסתכלים על שיפורים כאלה ואחרים.

הג'ימני הוא רכב שטח מצויין כבר במצב stock, אבל הגבהה ומיגונים הם בהחלט דברים שרצוי שיהיה ברכב שמיועד לטיולים. אני לא רואה שום בעיה עם הגבהה לגיטימית של ג'ימני, זה לא שהוא הופך להיות פתאום בגובה אוטובוס קומותיים ועלול להתהפך מכל משב רוח.

לעניין מחירים - מיגון והגבהה כמו שצריך, קיט תיקון זוויות ההיגוי ועוד טופינים להערכתי יסתכם בין 7 ל 10K ש"ח.

"מדינה מפותחת היא לא מדינה בה העניים נוסעים ברכב פרטי אלא מדינה בה העשירים נוסעים בתחבורה ציבורית"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מיגון טרנספר 500₪, לא צריך יותר.

הגבהה 2 אינטש כולל אישור ברשיון 3500₪, אין צורך בתיקוני זויות.

צמיגים 50/50 או 100% שטח 1500₪

עדיף לרשום ע״ס ניסיון ולא ע״ס הערכות.

שכחתי: מיגון אוזני רדיוס (לא חובה) 400₪

המחירים הנ״ל הם ממוצעים של הסדנאות המקובלות, לא אספיר.

עריכה אחרונה על ידי asypeer
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הגבהה בפחות מ-5? כולל עבודה ומע"מ? לא נשמע לי מציאותי.

רגל וחצי, 4 כ"ס.

מדוע לא כדאי לקנות פרארי:

אין תא מטען (כן, כן).

פאקינג אביר בסיאט לבנה.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה לא?

אני אומנם שלמתי על הגבהה בדאסטר סכום שדומה לסכום שאתה נקבת בו.

אך אני יודע שברדיאטור מודיעין משלמים סכום שהוא הרבה יותר קרוב לסכום ש asypeer נקב בו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם השיפורים ברכב שאתה מתעניין בו מתאימים לך, ובמצב תקין, עדיף כלכלית.

כמובן שיותר חשוב שהרכב יהיה שמור ותקין מבחינה מכאנית, מאשר שיהיו בו שיפורים כאלה ואחרים.

דברים שלדעתי מאסט בג'ימני? מיגון טרנספר - משהו כמו 500 ש"ח, אתה יכול להתקין לבד, לא מסובך בכלל.

אם אתה רוצה ללכת קצת יותר אקסטרה, צמיגי AT של מקסיס (דגם 771) עולים בסביבות ה-1500 ש"ח לסט. נותנים תמורה מצויינת למחיר שלהם.

מעבר לזה, הכל כבר לפי טעמך, רצונך, צרכיך.

הגבהה/עוד מיגונים זה אחלה, פגושי ברזל זה דיי מיותר לטעמי.

הגבהה בפחות מ-5? כולל עבודה ומע"מ? לא נשמע לי מציאותי.

מציאותי מאוד. זה ג'ימני, לא רנגלר.

2" בלי תיקון זוויות היגוי, כולל תהליך של אישור, מסתכם בכ-3500 עד 4000 ש"ח כולל הכל.

עריכה אחרונה על ידי Caveman

!AWDSOME

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתי מהסס להגביה גמני אאכ אתה סגור על יכולות הנהיגה שלך. הסיבה שגם ככה בגלל המימדים הצרים הרכב רגיש לשפצים. המיגון יחסית זול, חובה להיפטר מצמיגים המקוריים מה נשאר לך? ספייסרים? הרכב כמו שהוא טוב בשטח ורע בכביש.

ספייסרים לא נותנים שום שיפור

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה לא?

אם הם עבור הגבהה, הם מגביהים את המרכב קצת, מבלי להגדיל את מהלכי המתלה כמובן.

אם הם עבור הרחבה, פיזקלית אני מניח שהם מקנים יותר יציבות. גם קצת מראה כמובן, אם זה מה שרוצים.

אני לא מחסידי התקנת ספייסרים, אבל יש להם יתרון כזה או אחר, אפילו אם מינורי.

!AWDSOME

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איש המערות,

תחשוב מה עושה ספייסר לבולם. לא לקפיץ.

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אסביר את עצמי יותר טוב.

שמת ספייסר לקפיץ.

מה זה עשה לבולם?

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גורם לו להיות פתוח יותר במצב מישורי/סטטי, כן.

אבל הכוונה היא להגביה את המרכב מהסרנים עם ספייסרים. דואגים שם גם לשמור על האורך המקורי של הבולמים.

!AWDSOME

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2249 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...