Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

קיה נירו- רשמים תהיות והתלבטויות לאחר נסיעת מבחן

green
שימו לב! השרשור הזה בן 2093 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מחזק, בדקתי עם הסוכנות בנצרת ואכן המשלוח הבא יגיע גם עם הנעה ללא מפתח.

אגב, ראיתי בסוכנות שרכב התצוגה היה עם אנטנה בצורת כריש (במקום הרגילה), כך שזה עוד איזשהו קטן (אך נחמד) שקיים כעת.

לא ברור כבר מה נכון.

הייתי היום בסוכנות החדשה בראשון ובתצוגה יש דגם עם מערכת המולטימדיה החדשה שלפי דברי הנציג הגיע אתמול ויש מפתח הנעה.

גם הנציג אישר שהדגמים החדשים מגיעים עם מפתח הנעה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 419
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אני הייתי שם בשישי ואכן יש מולטימדיה חדשה 7" ורכב עם מפתח הנעה. נאמר לי שרכבים שיוזמנו עכשיו ימסרו לפרטיים עם כפתןר הנעה וכניסה ללא מפתח ולקוחות ליסינג יקבלו רכב עם מפתח. אני משוכנע שהמסרים שלהם לא אחידים שכן הם מנסים להעיף את המלאי הקיים עם מפתח. היה פה משתמש גרין שהזמין ונאמר לו שרכבים שיגיעו לקראת סוף ינואר יגיעו עם כפתור הנעה וכניסה ללא מפתח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עידכון קצר, לאחר התרשמות באולמות התצוגה של יונאי וקיה לצערי האשה התלהבה מהיונדאי והוא נבחר לשמש אותנו בשלוש השנים הקרובות.

מדהים איך קבל חשמל קטן שמפעיל את מערכת המולטימדיה ברכב יכול לגרום לאשה להחליט שהיונדאי הרבה יותר טוב מהקיה למרות שהרכבים כמאט אותו דבר.

טסלה 3 2022

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מניח שמדובר על כבל USB בין הטלפון למערכת מולטימדיה בנירו לצורך הפעלת תוכנת ניווט (AA) ואולי גם טעינה כאשר באיוניק לניווט (יש ניווט מותקן עם כרטיס סים עצמאי) וטעינה לא נדרש כבל (בהנחה שהנייד תומך בטעינה אלחוטית).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קבל חשמל שמספק מתח למערכת המולטימדיה גם כשהרכב מכובה. אישתי פשוט ישבה בפנים ראתה את מערכת המולטימדיה והחליטה שהרכב הזה מדהים ותקדם. כהלכנו לראות את הנירו הרכב היה מכובה והמערכת לא דלקה ולכן מבחינתה הרכב היה פחות טוב.

טסלה 3 2022

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קבל חשמל שמספק מתח למערכת המולטימדיה גם כשהרכב מכובה. אישתי פשוט ישבה בפנים ראתה את מערכת המולטימדיה והחליטה שהרכב הזה מדהים ותקדם. כהלכנו לראות את הנירו הרכב היה מכובה והמערכת לא דלקה ולכן מבחינתה הרכב היה פחות טוב.

מזל שיש ראש וצוואר בבית ::)

אני מתלבט בין שניהם. מתי אתה אמור לקבל אותו? ומה אתה חושב עליו ביחס לקיה נירו?

יש פה מישהו שכבר יש לו קיה נירו ויכול לחוות דעה עליה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יאומן!

כפיר הג'ינג'י

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היתי מציע בעדינות להסביר לאשתך שאתם קונים רכב ולא טאבלט ותציע לה לעשות נסיעת מבחן ורק אז להחליט.

מה גם שבנסיעה גם המולטימדיה בנירו תדלוק :-D

אני יכול להגיד לך שבחנו ממש לאחרונה את ה- C3 מול הקקטוס והמולטימדיה ב- C3 עדיפה ורשימת האבזור ארוכה יותר, אך בנסיעת מבחן על שתיהן היוצרות התהפכו לטובת הקקטוס.

קרדיט ל- misterb על התמונה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אשתי מאוהבת בטויוטה אוריס שיש לנו היום ולמעשה היא רצתה שניקח שוב אוריס ולכן לקחתי אותה לראות את היונדאי והקיה. היא מסוג האנשים שכל מה שהם מצפים מהרכב זה לקחת אותם ממקום למקום ואם על הדרך יש טבלט אז זה אפילו יותר טוב. מבחנתי מכיוון שזה לסיניג אז זה לא כל כך משנה לי, נחזיק 3 שנים ונחליף. מה שיותר חשוב לי זה מערכות הבטיחות ברכב.

טסלה 3 2022

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מתעלק קצת על השירשור, חודש הבא צריך לבחור רכב ליסנג חדש ומתלבט קשות בין הנירו לאיוניק.סך הכל אנחנו משפחה + שניים קטנים בגילאי שנה ושלוש, רוב הנסיעות עירוניות ובסך הכל עושים 12 אלף קילומטר בשנה.הנירו טיפה יותר יקרה אבל לא ברור לי מה ההבדלים בין השניים חוץ מהמרכב, אחד צורה היברדית מובהקת השניה כאילו גיפון אבל חוץ מזה יש הבדל?

בשביל מה לקחת רכב היברידי אם אתה נוסע 12K ק"מ בשנה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2093 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...