Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

קיה נירו- רשמים תהיות והתלבטויות לאחר נסיעת מבחן

green
שימו לב! השרשור הזה בן 2100 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אין לדעתי "סטרטר" בנירו, בתחילת נסיעה מנוע החשמל עובד ומנוע הבנזין נכנס לפעולה בהתאם להחלטת המערכת, כאשר הוא מונע באמצעות תנועת הרכב ושילוב מצמד (כמו בגיר ידני כאשר דוחפים את הרכב).

ייתכן שעקב כך גם אין בנירו מצבר מיוחד ויקר יותר כמו ברכבים אחרים עם מערכת עצור וסע? (המצבר בנירו נמצא דרך אגב בתא המטען בתא ייעודי מעל בית הגלגל הימני האחורי. הסוללות של המערכת ההיברידית נמצאות מתחת למושב האחורי).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 419
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

גאבל אני מוטרד מאוד מכך שרבים מציינים את רעש הכביש המאוד משמעותי ברכב. האם זה באמת כך? אני נסעתי נסיעה קצרה ברכב כנוסע ליד הנהג ולא הרגשתי משהוא חריג......יכול להיות שצריך נסיעה ארוכה יותר או כביש רועש. אשמח לעוד חוות דעת בנושא ממשתמשים ברכב.

בידוד הרעשים בדגם הזה לא משהו, ממוצע מינוס, אך כמו ברוב הרכבים, קצת מוזיקה וזה כבר לא מפריע. עבורי לפחות עיקר הרעש המפריע הוא מכיוון הגלגלים, משתנה מאוד בהתאם לאיכות הסלילה. הנירו לא רכב מלוטש בשום צורה, אבל יחידת ההנעה בהחלט חסכונית, ל-4 נוסעים הוא מרווח, תא המטען סביר, מערכות הבטיחות מצוינות כך שאם הרצון הוא במשפחתית חסכונית ובטוחה, הדגם אופציה בהחלט טובה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מבין שמדובר על מולטימדיה בהתקנה מקומית,משום שבבדיקה באתר של קיה UK/ES המקוריות זה 5 ו-8.

לפי מה שאני הבנתי מאיש המכירות, מדובר במערכת מקורית....

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי מה שאני הבנתי מאיש המכירות, מדובר במערכת מקורית....

מעניין...

למרות שאתמול הייתה כתבה על קומבינת המובילאיי בערוץ 11 ובמצלמה נסתרת,כששאלו את אחד מנציגי המכירות באולם של סיאט אם אני לא טועה התשובה הייתה "הרכב מגיע עם מובילאיי מקורי מהיצרן",כך שהייתי בודק בדיוק למה התכוון האיש מכירות,מקורי מהיצרן,קרי הגיע כך ארצה,או מקורי מהיבואן (מינוח יפה להתקנה מקומית).

בדקתי עכשיו גם באתר האמריקאי ואכן יש 7' ו-8' .

בכל מקרה לפי התשובה החלקלקה שציינתי אתמול,כדאי מאוד מאוד לתפוס אותם בלשון ולהבין בדיוק למה הם מתכוונים.

עריכה אחרונה על ידי bv12
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין לדעתי "סטרטר" בנירו, בתחילת נסיעה מנוע החשמל עובד ומנוע הבנזין נכנס לפעולה בהתאם להחלטת המערכת, כאשר הוא מונע באמצעות תנועת הרכב ושילוב מצמד (כמו בגיר ידני כאשר דוחפים את הרכב).

ייתכן שעקב כך גם אין בנירו מצבר מיוחד ויקר יותר כמו ברכבים אחרים עם מערכת עצור וסע? (המצבר בנירו נמצא דרך אגב בתא המטען בתא ייעודי מעל בית הגלגל הימני האחורי. הסוללות של המערכת ההיברידית נמצאות מתחת למושב האחורי).

יש סטרטר.

יש שני מנועים חשמליים (כ"א מהם מנוע-גנרטור), אחד בתוך הגיר המשמש בתור מנוע משיכה של הרכב וטעינה בבלימה ועוד אחד המשמש להנעת מנוע בנזין (סטרטר-גנרטור) ובתור גנרטור במצב עבודה סריאלי.

ברכבים היברידיים יש מצבר 12V קטן יחסית, הוא לא משמש להזנת סטרטר. הרכב מניע מהסוללה ההיברידית בעזרת אותו סטרטר גנרטור.

הייתה פה גם התיחסות לגבי בלימה עם ברקסים, הילוכים ושחיקת רפידות.

בבלימה מתונה (האטה או שמירת מהירות) כמעט אין מצב של שחיקת רפידות כי הרכב בולם על ידי מנוע חשמלי והסוללה נטענת.

בסונטה לפחות כאשר בולמים עם הילוכים, הסוללה לא נטענת, הבלימה נעשית על ידי מנוע בנזין. לכן כדי להטעין את הסוללה אני תמיד בולם עם הברקס ולא משתמש בבלימה עם ההילוכים.

כבר 30K ק"מ, כל יום בולם בירידה ארוכה ותלולה, והרפידות עדיין נראות חדשות לחלוטין ואין מדרגה של שחיקה על הדיסק בכלל. הרכב מפעיל בלמי חיכוך רק ממש לקראת עצירה או בבלימה חזקה מאוד/בלימת חירום. אפשר להבחין מתי הרכב מפעיל בלימת חיכוך.

בסונטה לפחות, אם בירידה לא משתמשים בבקרסים, הסוללה נטענת מעט מאוד, או לא נטענת בכלל אם מופעל מיזוג אויר. בכלל עם מיזוג אויר הטעינה איטית.

כיצד לחסוך דלק? להאיץ לאט, לצבור תנופה לקראת עליות, לחזות מהלכים של נהגים אחרים בכביש, לא לעבור על המהירות המותרת, להמנע מגז-ברקס אלא לגלוש כמה שיותר ולהתאים נסיעה לתנאים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שומר את התגובה ל 31.12.18 [emoji4]

6,000 קל.

רק אני מכיר 5!!! חברים שלי שלא קנו את הרכב בגלל המולטימדיה וההנעה עם מפתח.

מאמין לך שאתה מכיר 5, אבל אתה מבין שזה לא אומר כלום. אישית אני עכשיו מכיר לא פחות משבעה שקנו את ה3008 החדשה וזה כולל משפחה חברים ומכרים (כולם אגב בעננים) אני עדיין לא מסיק מזה שום דבר.

אבל נחכה ונראה... [emoji4]

Sent from my iPhone using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמה קילומטרים נירה יכול לנסוע על חשמל בלבד ?

הנירו אינו חשמלי בלבד אלא היברידי, כך שהשאלה אינה נכונה, הוא יכול לנסוע 10 ק"מ על חשמל או ק"מ אחד.

מיכל בנירו לפי ניסיון של 4 חודשים נא בין 650-740 ק"מ תלוי באופי הנסיעה.

אם מצאת רכב טוב - זה פשוט פצצה של רכב. הוא לא הכי טוב בכלום. הוא הכי טוב בהכל ביחד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתי היום בסוכנות ראשלצ.

הדגם של 2018 יגיע עם מסך אינץ וwaze (כבר ידעתם). השוס- תהיה גם כניסה והנעה ללא מפתח

כמה אינצ׳ המסך?

איך עובד המנגנון של כניסה לרכב ויציאה מהרכב ללא מפתח?

עריכה אחרונה על ידי R'n'B
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מאמין לך שאתה מכיר 5, אבל אתה מבין שזה לא אומר כלום. אישית אני עכשיו מכיר לא פחות משבעה שקנו את ה3008 החדשה וזה כולל משפחה חברים ומכרים (כולם אגב בעננים) אני עדיין לא מסיק מזה שום דבר.

אבל נחכה ונראה... [emoji4]

Sent from my iPhone using Tapatalk

מתחרה ראויה. מה המחיר שלה?

כפיר הג'ינג'י

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הנירו אינו חשמלי בלבד אלא היברידי, כך שהשאלה אינה נכונה, הוא יכול לנסוע 10 ק"מ על חשמל או ק"מ אחד.

מיכל בנירו לפי ניסיון של 4 חודשים נא בין 650-740 ק"מ תלוי באופי הנסיעה.

יש אפשרות לנתק את מנוע בנזין ולנסוע רק על סוללה ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2100 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...