Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

נזק לרכב כתוצאה מסלע שנפל עליו - את מי לתבוע?

שימו לב! השרשור הזה בן 2062 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

התייעצת עם שמאי רכב בנוגע לעלות התיקון של הרכב? יש פה נזק יפה ולא מן הנמנע שתוך "למכור" את הרכב לביטוח במחירון (הכוונה להורדה מהכביש או אבדן להלכה - אם אתה מעוניין)

אלעד

היי

לא התייעצתי. המוסך פשוט התחילו לתקן והיום הרכב צריך להיות אצלי כבר.

המחירון של הרכב הוא בסביבות 24,000 ואפילו פחות כי אני יד שלישית, ואני מאוד מבסוט ממנו ולא רוצה להחליף אותו כרגע ולהכנס לעוד הוצאות...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 84
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

חברים בעזרת חבר הפורום ישה הצלחתי לאתר את בעל המגרש שאמור להיות אחראי על הנזק הזה שנגרם

הבחור הזה הוא פשוט נכס לפורום ואני שמח שאני חבר כאן וזכיתי לקבל את עזרתכם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...

חברים,

יש התפתחות בנושא ואשמח לעזרתכם בדחיפות כיצד להתנהל.

התקשרה אלי בעלת הדירה שאני גר בה, ואמרה לי שלשכנים (שגם הם שוכרים ממנה את הדירה) עפה טרמפולינה בידיוק בתאריך של הנזק שלי.

הטרמפולינה הזאת פגעה בעוד רכב אחד לפחות בהמשך הרחוב, יש גם עדות של מצלמה - ונעצרה בסופו של דבר במרחק עשרות מטרים מהרכב שלי ככה שלא היה לי סיכוי לדעת.

דיברה איתי הגברת שעפה לה הטרמפולינה והיא רוצה לנהל את זה ביטוח מול ביטוח, מה אתם מציעים לי לעשות ?

הביטוח שלי בכלל עומדים לתבוע את הבעלים של השטח (המוזנח בכל מקרה, האם יש סיכוי שיפסיד במשפט?)

מנהלים, בבקשה לערוך את הנושא: "נזק לרכב כתוצאה מטרמפולינה של השכנים שעפה עליו"

עריכה אחרונה על ידי Liran3331
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא הבנתי, הנזק כולו נגרם ע"י הטרמפולינה או שהברק פגע פעמיים והרכב שלך נפגע גם ע"י סלע?

אם רק הטרמפולינה אחראית לנזק עליך ליצור קשר עם הביטוח שלך שיעצרו את ההליכים מול בעל השטח שהרי אין לו חלק בעניין.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא הבנתי, הנזק כולו נגרם ע"י הטרמפולינה או שהברק פגע פעמיים והרכב שלך נפגע גם ע"י סלע?

אם רק הטרמפולינה אחראית לנזק עליך ליצור קשר עם הביטוח שלך שיעצרו את ההליכים מול בעל השטח שהרי אין לו חלק בעניין.

הנזק כולו על ידי הטרמפולינה, המשפחה החמודה לא קשרה אותה, והיא עפה לכל אורך הרחוב ושברה עוד רכב אחד בהמשך.

כרגע "תיקנתי" עבור הביטוח את צד ג'

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם הגברת עם הטרמפולינה לוקחת על עצמה את הנזק / דרך הביטוח שלה, אז תתנהל מול הביטוח שלה.

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם הגברת עם הטרמפולינה לוקחת על עצמה את הנזק / דרך הביטוח שלה, אז תתנהל מול הביטוח שלה.

היי ישה מה שלומך ידידי, חיכיתי שתגיב.

כן לקחה על עצמה את הנזק. יש לה ביטוח דירה אז אין לי ברירה היא דורשת שאתנהל מולו.

שלחתי לביטוח מכתב שאני דורש פיצויים נוספים על אובדן יום עבודה/נסיעות למשטרה/ נסיעות למוסך... האם זה משהו שיתקבל? היא הרי לקחה כבר אחריות על הנזק. בנוסף נתנה לי מספר פוליסה שלה בביטוח ישיר ומספר תביעה, העברתי הכל לביטוח שלי שיעדכנו צד ג

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה תובע את כל נזקיך, אל תיסחף בהם, כדי שלא תגיע למצב שחברת הביטוח שלה תשלח אותך לאלף עזאזל, לתביעה משפטית

טוב ציפור אחת ביד מאשר עשר על העץ.

בייחוד שבתי המשפט לא לרג'ים עם נזקים עקיפים

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה תובע את כל נזקיך, אל תיסחף בהם, כדי שלא תגיע למצב שחברת הביטוח שלה תשלח אותך לאלף עזאזל, לתביעה משפטית

טוב ציפור אחת ביד מאשר עשר על העץ.

בייחוד שבתי המשפט לא לרג'ים עם נזקים עקיפים

היא כבר הודתה בנזק, לא הבנתי איך תשלח אותי לעזאזל. כבר דיווחה אצלה על הנזק ויש מספר תביעה. וכמובן שאני תובע את ההוצאות על בזבוז יום עבודה/נסיעה למשטרה/נסיעה למוסך/תשלום על מסמכים וכ'ו...

סה"כ יוצא 350 ש"ח שדרשתי מהביטוח שלה באמצעות הביטוח שלי + הביטוח ידרוש מביטוח הדירה שלה 8500 ש"ח (עלות הנזק).

עריכה אחרונה על ידי Liran3331
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

350 שח סביר, יש שיבקשו 1000 מומצאים ואז הביטוח לא מסכים

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פירוש המילה מומצאים זה משהו שאין מאחוריו ביסוס אמיתי , תרצה נשמש במילה מופרחים

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם ב "כ" גם ב"ח"

שניהם מתאימים כאן.

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה מפריח מספרים מופרכים.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2062 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...