Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מחפש רכב משני, במקום סוזוקי סוויפט

uripri
שימו לב! השרשור הזה בן 2312 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

רוצה לשדרג רכב משני - סוזוקי סוויפט (יד שנייה שנת 2010)

הרכב שווה כ 41,000 ש"ח. אני מוכן להוסיף עוד כ 30-40,000 כדי לשדרג לרכב בן שנתיים / שלוש. עדיפות מאדם פרטי.

זה רכב משני שנוסע כ 10,000 ק"מ לשנה. 80% בעיר ו 20% טיולים מחוץ לעיר.

רכב עם אמינות כמו הסוזוקי (אפס (!) תקלות ב 5 שנים שהוא אצלי)

אני שונא את הרכבים החדשים שמגיעים עם המובילאיי (התראה המציקה בכל רגע)

עדיפות לרכב עם בקרת שיוט

רצוי גם תא מטען מעט גדול יותר למאשר הסוויפט.

על מה אתם ממליצים?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הונדה ג'אז מודל 2015 ( צורה חדשה ). משהו כזה :

yad2.co.il/s/c/pikvur

עריכה אחרונה על ידי vladclar

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מאזדה 2 מהדור הנוכחי גם יכולה לבוא בחשבון.

טויוטה יאריס הייבריד יכולה לחסוך לא מעט דלק בנסועה שרובה עירונית ולכן גם היא שווה בדיקה לדעתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין כאן איזה שיפור משמעותי בגודל הבגאז' ( ביאריס או מאזדה 2 ).

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה מחפש רק אוטומט?

Sent from my iPhone using Tapatalk

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי

הונדה ומזדה אמינות. הונדה יותר טובה במבחני ריסוק והרבה יותר מרווחת ממזדה. אז אם המרחב חשוב לך לך על הונדה. היא מרגישה יותר מחרחרת ממזדה, לקחת בחשבון.

מזדה בקטגוריה של סופר מיני לא להיט בצריכת דלק. הונדה טוענת לצריכה הרבה יותר טובה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני הייתי הולך על המאזדה 2, רכב עם כוח אומנם קצת יותר יקר אבל גם מאוד אמין..

לא מתחבר למאזדה (מזכיר את הסובארו של פעם, שיש אותו לכל אחד... בפרט לא את מאזדה 2)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי

הונדה ומזדה אמינות. הונדה יותר טובה במבחני ריסוק והרבה יותר מרווחת ממזדה. אז אם המרחב חשוב לך לך על הונדה. היא מרגישה יותר מחרחרת ממזדה, לקחת בחשבון.

מזדה בקטגוריה של סופר מיני לא להיט בצריכת דלק. הונדה טוענת לצריכה הרבה יותר טובה.

הכוונה להונדה ג'אז, נכון?

מה היא מציעה מבחינת איבזור ונוחות נהיגה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רמת גימור טרנד הבסיסית מציעה בלימה אוטונומית.

רמת גימור קומפורט הבכיר מציע חיישני רוורס ,מראות מתקפלות,זיהוי תמרורים התראה על סטייה מנתיב ,החלפה אוטומטית של אורות,התראת התנגשות, שקע HDMI למולטמדיה ועוד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה: כמה שאלות:

1. מה זה זיהוי תמרורים? רק זה חסר לי, שיתחיל להתריע בכל פעם שאני עובר מעל מהירות מסויימת וכו'

2. מאיזה שנתון יש את הבלימה האוטונומית? האם זה בולם כאשר מתקרבים מבלי לשים לב לרכב מקדימה (בפקק / בנסיעה בכביש מהיר וכו')? האם זה קיים בכל רמות האיבזור של ג'אז?

3. למה צריך שקע HDMI?

4. האם הסחירות של הרכב הזה טובה? בקושי מצאתי רכבים ביד 2 משנתון 2015-2017

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1.מערכת שמציגה את התמרורים במסך בלוח המחוונים ,בגאז' אני חושב שיש התראות, קיימת בקומפורט ומעלה.

2.בלימה אוטונומית מאז ההשקה של הדור הנוכחי ב2015, בכל הגרסאות, התראה על התנגשות רק בקומפורט ומעלה.

3. לא התעמקתי אף פעם.

4. לא מכיר את השוק של הג'אז ,מניח שעקב היותה יפנית ועד כמה שיצא לי לשמוע דיי אמינה היא כנראה (שוב, השערה שלי בלבד) תהיה סחירה כמשומשת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2312 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...