Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכב משנתון מתקדם עד 25 אלף

ilia1
שימו לב! השרשור הזה בן 2302 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי אני מחפש רכב משנתון מתקדם שיהיה בערך אחד ל12 משולב צריכת דלק, אוטומט, מסופר מיני ומעלה

לפי מה שראיתי יש אופל קורסה שנת 2011

פיאט בראבו השאלה היא איך הרובטי האם הוא נוראי בעיר (מכיר רובוטי רק מהפוקוס 2013 שהוא סבבה מבחינתי)

שברולט סוניק 2011

אשמח לחוות דעת על הרכבים האלה והאם יש עוד המלצות?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מבחינת סופר מיני - ממליץ מאוד על שברולט סוניק, תמורה מעולה למחיר.

מבחינת משפחתית - לאנסר.

Daihatsu YRV 01' 86 HP << Sold

KIA Cerato 08' LX 122 HP

Chevrolet Cruz 13' LT Wagon 141 HP 1.8L

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני מצטרף להמלצה על הסוניק

הרכב פשוט מעולה ובמנוע 1.4 צריכת דלק של 1-13 היא אפשרית בנסיעה הגיונית משולבת.

אני מחזיק אחת שעלתה לכביש ב 12/11

0 תקלות , רכב מצוין.

לא יודע איפה תמצא אחת טובה ב 25 K שאני חיפשתי כל אלה שרצו מחירים נמוכים נתגלו כלא מציאות בעליל.

ב30 K אתה יכול להתחיל לראות פנינות עם ק"מ נמוך ובמחירים הגיוניים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצטרף להמלצה על הסוניק, יש לנו 1.4 סדאן במשפחה ולאחרונה הצטרפה גם סוניק RS, כבר 3 שנים 0 תקלות ותמורה מעולה למחיר.. נוחה, צריכת דלק לא רעה בכלל, מאובזרת, בטיחותית.

אכן ידרוש מתיחה קלה לתקציב לכיוון ה30.

Chevrolet Cavalier 1999 - 2012-2015 | Citroen C5 2003 - 2015-2017 | Oldsmobile Alero 2002 - 2017-2017

Chevrolet Sonic RS 2015 1.4T 2017-Unknown

BYD Atto 3 2024 Design 2024-Unknown

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצטרף להמלצה על הסוניק, יש לנו 1.4 סדאן במשפחה ולאחרונה הצטרפה גם סוניק RS, כבר 3 שנים 0 תקלות ותמורה מעולה למחיר.. נוחה, צריכת דלק לא רעה בכלל, מאובזרת, בטיחותית.

אכן ידרוש מתיחה קלה לתקציב לכיוון ה30.

יש לה הרבה גרסאות גם מנועים שונים על איזה כדי ללכת?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בגדול הרכב מתחלק ל2 גרסאות עיקריות:

1. הצבאק 5 דלתות בעלת תא מטען קטן, מגיעה במנועי 1.4, 1.6 או 1.4T בגרסאת הRS

2. סדאן 4 דלתות בעלת תא מטען מפלצתי של 500 ליטר, מגיעה במנועי 1.4 או 1.6.

מבחינת רמות גימור,

LS - אין לי שמץ מה בדיוק מגיע שם, אם אני זוכר נכון מדובר בגרסאות שהגיעו בליסינג בתחילת השיווק.

LT - רמת כניסה, מערכת שמע מקורית עם בלוטוס (לא טאצ), בקרת שיוט + מגביל מהירות.

LTZ - מוסיף חיישני גשם ואורות, רמקולים גם מאחורה, מושבים מחוממים, משענת יד, הגה מצופה עור, פנסי ערפל, חיישני רוורס מקורי, חישוקים 16.

LTZ PLATINUM - מוסיף מצלמה מקורית, מולטימדיה MYLINK מקורי, חלון שמש (אולי עוד כמה דברים לא כלכלך זוכר)

RS - מנוע טורבו 1.4, עיצוב ספורטיבי, חישוקי 17, מושבי עור וכו'

אין לי נסיון עם מנוע ה1.6, יכול להעיד מנסיון עם ה1.4 שלא חסר כוח, גם עם רכב מלא ותא מטען עמוס (סדאן) לא מורגש קושי כלשהו.

אם יש עדיפות לצריכת דלק, הייתי מעדיף ללכת על הLT שהוא היחיד שמגיע עם מנוע ה1.4 אם אני זוכר נכון.. אם יש עדיפות לאיבזור, LTZ או פלטינום.

Chevrolet Cavalier 1999 - 2012-2015 | Citroen C5 2003 - 2015-2017 | Oldsmobile Alero 2002 - 2017-2017

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קיבלתי לשבוע כרכב חלופי מהליסינג סוניק 1.6 סדאן שכורה ברמת גימור LTZ PLATINUM(מפתיע אהה?), אחת בת 3 שעשתה 76 אלף קילומטר ובופעל נראית כאילו היא עשתה 250 אלף.

המנוע מגיב לא רע בכלל(אין דיליי בדוושה לדוגמא) אבל במאמץ יש רעש מנוע מציק, הפלסטיקה נראית על הפנים אחרי הנסועה הזאת - הכל מרגיש כאילו מדובר במכונית צעצוע סינית שעומד להתפרק,הקטע של ההעברת הילוכים מהכפתור על הידית הילוכים פשוט מטופש, המתלים נורא רכים ברמת עושים בחילה בכביש משובש רכים - מן הסתם על התנהגות אין אפילו מה לדבר - המערכת MYLINK מגניבה לגמרי והאבזור היה באמת מפנק.

הרכב הרגיש כמו צעצוע נחמד, לא יודע אם משהו שהייתי רוצה לנהוג עליו באופן קבוע.

Mazda 3 touring 5 doors 2.0 6MT 2014 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בגדול הרכב מתחלק ל2 גרסאות עיקריות:

1. הצבאק 5 דלתות בעלת תא מטען קטן, מגיעה במנועי 1.4, 1.6 או 1.4T בגרסאת הRS

2. סדאן 4 דלתות בעלת תא מטען מפלצתי של 500 ליטר, מגיעה במנועי 1.4 או 1.6.

מבחינת רמות גימור,

LS - אין לי שמץ מה בדיוק מגיע שם, אם אני זוכר נכון מדובר בגרסאות שהגיעו בליסינג בתחילת השיווק.

LT - רמת כניסה, מערכת שמע מקורית עם בלוטוס (לא טאצ), בקרת שיוט + מגביל מהירות.

LTZ - מוסיף חיישני גשם ואורות, רמקולים גם מאחורה, מושבים מחוממים, משענת יד, הגה מצופה עור, פנסי ערפל, חיישני רוורס מקורי, חישוקים 16.

LTZ PLATINUM - מוסיף מצלמה מקורית, מולטימדיה MYLINK מקורי, חלון שמש (אולי עוד כמה דברים לא כלכלך זוכר)

RS - מנוע טורבו 1.4, עיצוב ספורטיבי, חישוקי 17, מושבי עור וכו'

אין לי נסיון עם מנוע ה1.6, יכול להעיד מנסיון עם ה1.4 שלא חסר כוח, גם עם רכב מלא ותא מטען עמוס (סדאן) לא מורגש קושי כלשהו.

אם יש עדיפות לצריכת דלק, הייתי מעדיף ללכת על הLT שהוא היחיד שמגיע עם מנוע ה1.4 אם אני זוכר נכון.. אם יש עדיפות לאיבזור, LTZ או פלטינום.

יש משהו חשוב לבדוק לפני שקונים אותה?

אין לה בעיות מנוע/גיר כמו לאחותה הגדולה הקרוז?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא נתקלתי ולא שמעתי על בעיות מיוחדות בדגם הזה.. הפגינה אצלנו אמינות מצויינת כבר 3 שנים, אין שום שינוי בינתים בהתנהגות הגיר או סממן לתקלה כלשהי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא נתקלתי ולא שמעתי על בעיות מיוחדות בדגם הזה.. הפגינה אצלנו אמינות מצויינת כבר 3 שנים, אין שום שינוי בינתים בהתנהגות הגיר או סממן לתקלה כלשהי.

תחזוקה וחלפים יקרים?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תחזוקה וחלפים יקרים?
החלפים סבירים, טיפולים במוסכים מורשים הם לא זולים אבל אם תחפש חלפים בחוץ המחירים לא שונים מיפניות ( תושבת מנוע נניח לסוניק עלתה 40 שח פחות מלמאזדה 3).

שלחתי לך פרטית

Sent from my ONEPLUS A3000 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2302 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...