Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

למה ונטה נכנסת לפעולה ?

PRONATI
שימו לב! השרשור הזה בן 2324 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי

מעניין אותי לדעת למה ונטה נכנסת לפעולה כאשר המנוע בסרק או בעמידה ברמזור.

כידוע הסלד למשל 800-900 ופתאום הסל"ד עולה ל-1000 למשך כ-20-40 שניות ורואים את הונטה נכנסת לעבודה והסל"ד עולה ל-1000. למשל כמו בהפעלת המזגן אז הונטה נכנסת והסלד עולה ל-1000 ושמכבים את המזגן הסלד חוזר ל-800-900

זה קורה גם כאשר אני לא "לוחץ" ולא נוסע אגרסיבי.

מעניין אותי לדעת , מה הסיבה שהונטה נכנסת לעבודה לפרק זמן מסויים ונכבת ונדלקת כל פעם ?

כמובן שמרגישים את זה רק כאשר המנוע עומד.

והאם זה תקין שונטה נכנסת לעבודה בערך כל 2 דקות שהרכב עומד הונטה נכנסת לעבודה לאיזה 20-40 שניות ומפסיקה..

אשמח לקצת הסבר בנושא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בעמידה במקום אין תנועת אויר דרך צלעות הרדיאטור, ולכן יעילות מערכת הקירור קטנה.

המנוע ממשיך להפיק חום גם בסל"ד סרק, והטמפרטורה שלו עולה.

ברגע שהטמפרטורה מגיעה לסף המוגדר על ידי היצרן, הונטה תכנס לפעולה, תזרים אויר דרך הרדיאטור ותגביר את פינוי החום של המערכת עד שהטמפרטורה תרד מתחת לסף מוגדר.

בקיצור, תקין.

יום טוב גם לך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2324 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...