Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

WIFI לרכב - מה קיים בשוק ומה כדאי

גרשון המשפר
שימו לב! השרשור הזה בן 2327 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני רוצה לעשות את הרכב הטיפש שלי קצת יותר חכם, והשלב הראשון הוא לגרום לו להפיץ WIFI

אני מבין שזה יהיה כרוך בקניית SIM נוסף, ומעדיף שהחומרה לא תדרוש התקנה פיזית (כלומר מקור הכוח יהיה שקע המצית \ USB) מה האפשרויות העומדות בפני? אשמח להמלצות מבעלי ניסיון!

אלוהים נמצא בפרטים הקטנים :mmangel:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה?

היום יש מסלולי גלישה עם נפח מאוד גבוה. כמעט לאף אחד לא משתמש במכשיר שיש לו רק חיבור WIFI ואין לו חיבור סלולרי. לדעתי מיותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הסלולרי שלך.

מסלולים עם 15-30 ג"ב הם הסטנדרד היום, והטלפון יכול לשמש כנקודה חמה. גם ברכב, גם בבית (אני משתמש בסלולרי כגיבוי כאשר יש תקלות ברשת), גם בחו"ל (אם כי במסלולי הפריפייד באירופה בדרך כלל יש 1-5 ג"ב, ולפעמים פחות. עדיין מספק גם כחיבור למחשב בטיולים בני כמה ימים).

שאלה לי אליך: מה השימוש שלך ב-WiFi ברכב? אצלי השימוש מוגבל מאד, ומדובר בגלישה במחשבים כאשר אחד או יותר מהבנים מצורף לנסיעה וזקוק למחשב לצורך לימודים או בידור. לכל אחד מהם חבילה של 17 ג"ב (וגם לאשתי ולי) כך שזה הרבה יותר ממספק.

עריכה אחרונה על ידי sperial
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני תקופה ארוכה השתמשתי בטלפון שלי כחיבור WIFI למערכת מולטימדיה ברכב. סיפק את הסחורה יפה מאוד. בעיקר בגלל העובדה שכמות הצריכה של הרכב באינטרנט היא אפסית (הפעלתי SPOTIFY, בעקרון היה לי גם יוטיוב ווויז שבקושי השתמשתי) וכל חבילה מעל 2GB (בהנחה שאתה משתמש בלפחות 2 ממה שהזכרתי פה, כל נסיעה) תהיה בזבוז משווע של כסף.

אז: פיאט פונטו 1999 1.2 כ"ס (אוטו זה מטוס)

אז פחות ישן: רנו מגאן 1.6 16V (מכירים אותי במוסך)

אז הרבה יותר קרוב להיום: אופל אסטרה 1.4 טורבו ENJOY PLUS (מה זה סחירות?)

היום: בעיקר רכבת תחתית אבל גם קצת טראם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפעמים זה פשוט התעסקות יותר מדי לחבר את המכשירים לפלאפון (שהרבה פעמים מופיע כpersonal hotspot לTeathering ולא כWifi רגיל) ולא רוצים שהמכשיר יגמור סוללה או לחילופין יהיה מחובר למטען כל הזמן.

That said - הפתרון האיכותי היחיד שאני ראיתי זה פשוט רכבים שיש להם את זה מובנה (בערך כל אאודי בינונית ומעלה ברמת איבזור בארה״ב לדוגמא)

If living is for learning

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני רכשתי מודם סלולרי 4G כדוגמת זה

https://www.ebay.com/itm/UNLOCKED-VODAFONE-ZTE-R218-ROUTER-WIFI-HOTSPOT-4G-LTE-Libre-SIM-FREE-/253288803115?hash=item3af9306b2b

הסתרתי את ה-SSID של הרשת האלחוטית והמערכת מתחברת באופן אוטומטי כשהיא נדלקת. החיסרון הוא שמחזורי הטעינה של הסוללה של המודם הם קטנים ויצא שאחרי חצי שנה הסוללה כבר בקושי מחזיקה מעמד אז אני נאלץ להדליק אותו כמעט בכל התנעה.

מן הסתם רכשתי קו נוסף בעלות נמוכה.

המכוניות שלי : Lantis-F 98 -> מאזדה מיאטה 95

המכוניות של אשתי : יונדאי אקסט 95, מאזדה 3 2006, מיאטה NB 2003, סיטרואן C3 2017

המכוניות ליסינג שהיו לי : מאזדה 3 2010, סוזוקי סוויפט 2014, סוזוקי ויטרה 2016, רנו גרנד קופה 2019, סקודה קאמיק

החלום : RX8

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני רכשתי סטיק שמתחבר למצת,

עלה כמאתיים ש׳׳ח,

אתה שם בתוכו סים ויש לך משדר wifi ברכב.

זה מכשיר שעובד ישר מהקופסה או דרש חיבור למחשב להגדרות?

אשמח לקישור למוצר.

אלוהים נמצא בפרטים הקטנים :mmangel:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי את המוצר שבקישור

היה מצויין בזמנו אבל הפך חסר ערך כשעברתי לטלפון עם דור רביעי

https://www.4gltemall.com/huawei-e5577-4g-lte-cat4-mobile-hotspot.html

Sent from my MicroTAC 9800X using Tapatalk

You can always count on Americans to do the right thing - after they've tried everything else.

W. Churchill

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לי יש ניסיון טוב עם החוואי עם צ'יפ E8372 .

הגדרה פשוטה תומך כמובן 4G, כל מקור מתח מבוסס USB יעשה את העבודה.

אפילו סוללה ניידת, פאוור בנק.

בארץ משום מה הוא עולה כ-500 שח לך תבין.

https://www.ebay.com/itm/Unlocked-Huawei-E8372h-608-3G-4G-LTE-WIFI-Router-Car-Wireless-USB-Dongle-Modem/232170029390?epid=505092323&hash=item360e69814e:g:0rcAAOSwIWVY-c8Q

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...