Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

"הסוואה בתנועה"

כRובי
שימו לב! השרשור הזה בן 6975 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

פרנויה מצילה חיים :wink:

זכות קדימה נותנים, לא לוקחים.

וכו וכו......

מזל שמערכת פול-גז לא המליצה לציבור הרוכבים להשאר את האופנוע בבית במקרה של חצית כבישים :-P .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פרנויה מצילה חיים :wink:

זכות קדימה נותנים, לא לוקחים.

וכו וכו......

מזל שמערכת פול-גז לא המליצה לציבור הרוכבים להשאר את האופנוע בבית במקרה של חצית כבישים :-P .

צ'מע - מה שהצעת כאן זה סטרארט אפ ממש! :) איך

לא חשבנו על כך קודם

(בטח עוד מעט תציע שלא נרכב בגשם או משהו שכזה)

בכל אופן, מה דעתך על הכתבה ?

הכרובלוג

מחירון אופנועים

מנהל תחום אופנועי הכביש בקבוצת "עופר-אבניר" - המותגים: Suzuki, Aprilia, Moto Guzzi, Husqvarna

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צ'מע - מה שהצעת כאן זה סטרארט אפ ממש! :) איך

לא חשבנו על כך קודם

(בטח עוד מעט תציע שלא נרכב בגשם או משהו שכזה)

בכל אופן, מה דעתך על הכתבה ?

הכתבה טובה, רק מעט מבולבלת למי שלא יודע איזה אגזוז לחץ להרכיב על הCBR שלו.

לגבי ההצעה, תצחק, אבל אתה יודע כמה חיים תציל אם רוכב אופנוע ישאיר את האופנוע ביום שהוא צריך לחצות צמתים?

:idea:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כתבה מעולה.

בכל מקרה כשחוצים צומת, גם כאשר יש לך זכות קדימה חשוב לוודא שהנהג הבחין בך.

הדרך היא לעקוב אחרי מבטו, אם הוא עוקב אחריך סביר שהוא הבחין בך, אם לא להיות יותר ערני ולנסות למשוך את תשומת ליבו.

גם כן פורום של אופנועים,

חצי מהאנשים כאן כשהם יוצאים לרכב עושים את זה במגרשי חניה, אופנוענים עלק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכתבה טובה וחשובה בעיקר לחברה מתחילים כמוני שיודעים שיש סכנות בחוץ אבל לא מכירים את כולן וחשוב לעורר את המודעות לתופעות שמרחפות גם כשאנחנו חושבים שאנחנו מוכנים...

אגב...אני מנסה לקרוא את הקישור המתמטי.....אני חושב שזה הוראות להכנת פצצה גרעינית בפועל:?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כתבה מעולה.

בכל מקרה כשחוצים צומת, גם כאשר יש לך זכות קדימה חשוב לוודא שהנהג הבחין בך.

הדרך היא לעקוב אחרי מבטו, אם הוא עוקב אחריך סביר שהוא הבחין בך, אם לא להיות יותר ערני ולנסות למשוך את תשומת ליבו.

:mm_yeah: דגש על העוקב אחריך, כי הוא (יותר נכון היא) יכולה להסתכל עליך ועדין לא לראות (כפי שהיה בכתבה)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכתבה טובה, רק מעט מבולבלת למי שלא יודע איזה אגזוז לחץ להרכיב על הCBR שלו.

לגבי ההצעה, תצחק, אבל אתה יודע כמה חיים תציל אם רוכב אופנוע ישאיר את האופנוע ביום שהוא צריך לחצות צמתים?

:idea:

לא צריך לקחת כל דבר לקצוניות, אין כל סיבה להשאיר את האופנוע בבית ביום גשום או ביום צומת. אפשר בהחלט לשים אותו על הארגז של הטנדר לנסוע. :yum:

:type:

גם כן פורום של אופנועים,

חצי מהאנשים כאן כשהם יוצאים לרכב עושים את זה במגרשי חניה, אופנוענים עלק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כתבה מעניינת.

קישור למאמר המצויין של הגיזמו באותו הקשר - "השקופים"

http://www.tapuz.co.il/forums/main/articles.asp?id=8&art_id=628

חייב לקדם את האתר המתחרה :snipersmi

אמרו שיהיו צמתים בדרך ...

shem251(Small).jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שמתי לב כי ההודעה בכתבה קוצרה אז להלן ככולה שוב:

בנוסף, העין/המוח מבחינים באופן מידי לתזוזות, שינויים מהירים ואו ריצודים במרחב הראיה, הם אלו שמושכים את תשומת הלב. בדומה להעברת נקודת המיקוד רחוק והסתמכות על הראיה המרחבית אשר תתריע על המתרחש באגפים, כלומר משיכת תשומת הלב לחיזיון חריג כגון הנ"ל. ניתן למשוך את תשומת לב הנהגים במצבים הנ"ל ע"י התקנת אור מהבהב מרצד בתוך הפנס הראשי, בתדרים גבוהים כך שיקלטו בתת המודע של הנהג ויגרום להפניית קשב לכיוון האופנוע המתקרב.

משהוא רוצה להשקיע ב StartUp?:wink:

I refuse to tiptoe through life, Only to arrive safely at death.

מה פספסתי הפעם :conf:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אור גבוה ,כדי להגן על חיי אין לי בעיה מוסרית לסנוור אותם.

אתה טועה, ואני אסביר עם ציטוט מהכתבה:

האור יקשה על הנהג עוד יותר מלזהות את מהירות ההתקדמות שלכם לעברו. הוא אולי יראה אתכם ויהיה מודע לקיומכם, אך קיימת סכנה שהוא יחשוב, אולי, ש"יש לי מספיק זמן לעבור לפני שהאופנוע מגיע".

הכרובלוג

מחירון אופנועים

מנהל תחום אופנועי הכביש בקבוצת "עופר-אבניר" - המותגים: Suzuki, Aprilia, Moto Guzzi, Husqvarna

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה טועה, ואני אסביר עם ציטוט מהכתבה:

האור יקשה על הנהג עוד יותר מלזהות את מהירות ההתקדמות שלכם לעברו. הוא אולי יראה אתכם ויהיה מודע לקיומכם, אך קיימת סכנה שהוא יחשוב, אולי, ש"יש לי מספיק זמן לעבור לפני שהאופנוע מגיע".

איני טועה ואצטט מהכתבה :

מה לעשות כדי להפוך ל"נראים" מול הנהגים, מוקדם ככל האפשר?

צאו מנקודת הנחה שמטרתכם היא שבירת אפקט ה"הסוואה בתנועה" וזו הגישה שצריכה ללוות אתכם, בעת התקרבות לצומת בו עומד רכב המתכוון לחצות אותו.

ברגע שהנהג ראה אותי ומודע לקיומי אפקט ההסואה נגוז ואינו רלוונטי , כל מה שיקרה אחר כך אינו פועל יוצא של אפקט ההסואה אלא של מעשיו של הנהג , כפי שציטטת "אך קיימת סכנה שהוא יחשוב, אולי, ש"יש לי מספיק זמן לעבור לפני שהאופנוע מגיע" אני מעדיף שהנהג ידע שאני מאחוריו וישקול את המשך הדרך (גם אם לא בהכרח לטובתי) מאשר שלא ידע על קיומי.

וכאן השורה התחתונה לא ? שבירת אפקט ההסואה .

כתבה מעניינת ומאלפת.

המהירות מהשטן ואנחנו חברים טובים

©

למכירה MV-AUGUSTA F4S , שנת 2002 .

©

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6975 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...