Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

בנקאות דיגיטלית - למישהו יש נסיון עם זה?

Benor
שימו לב! השרשור הזה בן 2264 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

כחלק מתהליך של "קיצוץ" שומנים עודפים, כרגע אין לי כוח התאגדות/מיקוח מול הבנק שלי.

הבנתי, שכרגע האופציה הכי זולה עבורי היא מעבר לבנקאות דיגיטלית ע"ע pepper וכד'...

גיליתי שלבנק שלי יש אופציה כזו, חשבון טאצ'ר למי שמכיר.

רוב הפעולות אני באמת מבצע דרך האינטרנט ולא נזקק הרבה לסניף. היתרון הוא, שהחשבון עצמו ישאר ויומר/יעבור לסניף "דיגיטלי" כך שהמעבר יהיה קל וחלק יותר מהאלטרנטיבות שמצויות בשוק דבר שני, אם בכל זאת אזדקק לסניף עדיין אוכל ללכת בתשלום כמובן.

לכאורה העמלות זניחות, ומסתכמות בכעשרות שקלים עד 100 שקל בשנה אבל לאורך זמן העלויות מצטברות.

דין פרוטה כדין מאה...

1. בנקאות דיגיטלית.

2. למישהו יש נסיון או ביצע מעבר לקרן פנסיה ברירת מחדל של מיטב דש?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה, מכיר ויודע אני גם נמצא שם.

העדפתי גם לשאול בפורום הבית :lol:

דבר שני, כל שאלה כזו מפיצה מידע וגורמת לאנשים נוספים להתעניין או לשפר את התנאים שלהם.

והרווח כאן כפול.

עריכה אחרונה על ידי Benor
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כחשבון נוסף הבנקאות הדיגיטלית אחלה אבל כחשבון עיקרי זה לא מספיק זמין.

אני בסניף הוירטואלי של מזרחי שמספק לי מעבר לכל השירותים הדיגיטליים טלפון ישיר לצוות שמטפל בחשבון של עם שעות זמינות מאוד ארוכות (שישה ימים בשבוע מהבוקר עד הערב) ולי זה שווה את התשלום הנוסף מול הדיגיטליים.

ההמלצה שלי היא להוריד פעילות למינימום בחשבון הקיים ולפתוח באחד הדיגיטליים ואחרי כמה זמן להחליט.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב על זה הרבה זמן, אותי פשוט מטריף לשלם עמלות עו"ש ועמלות שורה - מ-ו-צ-י-א אותי מדעתי! - פשוט לשלם על אוויר, הרי הכסף שלי גם ככה יוצא לעבוד בשביל הבנק, בין אם זה לצאת לעבודה בשוק ההון מהחסכונות או אם זה במקרה ההפוך עמלות על אובר דראפטים.

עובדה גם שלאחר וויכוח הבנק בקלילות תמיד מצמצם אותן או מבטל אותן לחלוטין באיום במעבר לבנק אחר(הרי אם תעבור בנק ברגע יתנו לך לפחות 3 שנים פטור מעמלות כאלו) - פשוט סוג של שיטת מצליח של הבנקים לסחוט עוד קצת כסף מהלקוחות(הרי רוב הלקוחות גם ככה לא יתווכחו על כמה עשרות שקלים בחודש ואפשר, אז למה לא?) כנ"ל עם עמלת דמי מנוי על כרטיס אשראי בנקאי(אני תמיד בדופק על זה, וישר העברתי את הכרטיס למועדון מטעם העבודה שמבטל את דמי הכרטיס).

הסניפים הדיגיטלים\הבנקים הדיגיטלים סטייל פפר הם גם ככה אותם בנקים ישנים וטובים - רק בממשק אחר, מהצד השני בפעם בכמה שנים שאני צריך את הבנק המענה המידיי חשוב לי ועדיין גם במצב של סניפים הסניף רוב השבוע סגור\לא זמין אני מועבר למוקדנית טלפונית שמבטיחה שתעביר פניה לסניף(אז למה אני בכלל צריך אותה?) ומקבל תשובה אחרי כמה ימים ולכן לא בטוח שבנקאות דיגיטלית היא זמינה פחות(באם אתה משוייך לסניף רגיל הבנקאות הדיגיטלית עדיין זמינה לך אבל כל פעולה דורשת אישור של הסניף, משהו שאם תעבור לבנקאות דיגיטלית לא תצטרך) כמוך גם אני חושב על זה המון אבל מפחד לעשות את המהלך.

Mazda 3 touring 5 doors 2.0 6MT 2014 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

^מה הפחד או ההתנגדות בעצם?

Night Driver, המצב אצלי שונה. מעטות ונדירות הפעמים שאני זקוק לצוות של הבנק או לסניף.

מעדיף להמנע מהגעה אל הסניף ככל האפשר. (תורים ארוכים+שירות בינוני).

העמלה שהכי מציקה לי היא משיכת מזומנים והעברה בנקאית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל פעולה יזומה שאני מבצע בחשבון אני יותר בסדר עם העמלה, כי אני יזמתי את הפעולה(למרות שהם הולכים ומתמעטים, בכספומטים של הבנק לרוב העמלות הוצאת מזומן מגוכחות - כמה עשרות אגורות אל מול 5-6 שקל) - בכל מקרה בנק דיגיטלי לא פותר מהן.

עמלות פאסיביות כמו "נספור את השורות ונחייב" מעצבנות אותי באמת.

Mazda 3 touring 5 doors 2.0 6MT 2014 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עברתי לפפר לדעתי מהראשונים, כשרק פתחו את הנ"ל.

יש להם שירות נחמד מאוד, היו כמה באגים עם הסלולרי שלי (MEIZU) והם ניסו לעזור ללא דופי - ממליץ לא להתחבר לאפליקציה עם המכשיר הנ"ל כיוון שמשהו באבטחה שלו לא תופסת עם האפליקציה של PEPPER, עם HTC לעומת זאת עובד מצויין.

בכל מקרה החשבון שלי אצלם הוא נטו לחיסכון שאני שם בצד, דוחף לשם כמה שקלים כל חודש מאשר שייזרקו (או יעלמו) בעו"ש.

החיסרון היחידי שמונע ממני להעביר אליהם הכל הוא חוסר אתר אינטרנט לפעולות או מצב בדיקת חשבון.

Opel Adam S 2017

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין ל-Pepper חשבון מט"ח.

כמו כן, לא יכולים להעביר אליהם את החשבון הישן שיש לי בלאומי.

שתי עובדות אלו משאירות את החבשון שפתחתי לא פעיל, עד שאסגור אותו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן עדיין יש לא מעט חסרונות, מצד אחד הבנתי את הרצון למשהו חדש ומדליק, מצד שני לא הבנתי למה חצי מהאופציות הדרושות לנו באמת - לא קיימות.

Opel Adam S 2017

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בגלל החסרונות האלה אני נשאר עם מזרחי באינטרנט שנותן לי את הטוב משני העולמות במחיר של כמה שקלים נוספים לחודש. לי אישית זה שווה.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...

עברתי.

המעבר הלך ממש חלק וההתנהלות בסה"כ הייתה יעילה.

מבחינתי זה עדיף - שעות התמיכה הטלפונית של הבנק הורחבו עד ל22 בלילה, ובנוסף נוספה תמיכת צ'אט באפליקציה של הבנק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טאצ'ר של דיסקונט.

האתר זהה, החשבון נשאר על כנו.

ההבדל היחיד - מעבר מסניף פיזי לסניף דיגיטלי/וירטואלי.

אני לא משוייך לסניף הפיזי שלי יותר, אין בעיה ללכת לכל סניף שהוא של הבנק ולבצע פעולות עם פקיד, אבל זה יהיה כרוך בעמלות לפי התעריפון של הבנק.

גיליתי שלא הייתי משוייך לשום תוכנית תעריפים ושלמתי יותר מדי.

לגבי שאלתך - אין לי מושג.

אתה יכול לעיין ולקבל יותר פרטים כאן:

https://www.discountbank.co.il/DB/private/toucher-account?tab=2

איזה שירותים ניסית לצרוך?

לא הבנתי אותך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...