Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

איזון /שיפוץ / החלפה סוללות היברידיות להונדה אינסייט 2011

crul

פוסטים מומלצים

היי crud אני גם בבעיה עם ההבירדית שלי טויוטה פריוס 2007 . האם אתה יכול לעזור לי? שלחתי לך בקשת חברות תאשר אותי בבקשה ושלח לי את המספר אם תוכל על מנת שנדבר. תודה.

הפוסט שלי קישור

עריכה אחרונה על ידי yzisano
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי.

יש הבדל גדול בין סוגי הבטריות של הונדה וטויטה. אצלי רוב הבעיה נפתרה בגלל עדכון תוכנה ואני לא יודע אם גם בטיוטה זה יפתור את הבעיה. תברר בפורום הזה לגבי מטען רשת יכול להיות שהוא יפתור את הבעיה שלך.

https://www.insightcentral.net/forums/#/

מהזכרון שלי המטען שאני קניתי לא מתאים לרכב שלך.

אתה צריך מטען כזה

https://ebay.us/Q3Ck4c

או חברות אחרות שתמצא זולות יותר באיבי.

בהצלחה

מנהל אתר תמונות יהודיות picjew

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...

תודה לפותח האשכול. המידע בנוגע לעדכון התוכנה עזר לי מאד. קיבלתי בהונדה אינסייט 2010

קוד תקלה

p07af

מחיפוש בפורומים בחול מסתבר שהיה ריקול בגלל בעיה בתכנה שגרמה לקוד התקלה. ממליץ לכל בעל הונדה היברידית לעקוב בעניין הזה. בהצלחה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...
היי

עדכון.

למרבה הצער אחרי טעינת לילה במטען הרשת הסוללות תפקדו מצוין בהנעה הראשונית של הרכב, ולאחר כיבוי והדלקה של הרכב המצב חזר להיות גרוע.

במקביל להתעניינות של על טעינת הסוללות הבנתי שעדכון הגירסא של מערכת IMA יכולה לעזור משמעותית.

נכנסתי למוסך דוידוב בתלפיות בירושלים לבחור בשם רוני, וביקשת ממנו לבצע עדכון לתוכנות הרכב ולמצבר IMA.

אחרי עדכון שלקח בערך שעה קיבלתי את הרכב בחזרה, התעניינתי אצל רוני האם עוד אנשים ביקרו אותו עם בקשה כזו והבנתי שאני די הראשון. בכל מקרה בסיום העדכון הוא אמר לי משפט כזה, הופתעתי לגלות שבחיבור המחשב לפני העדכון הראה לי המחשב שיש מקום של 20% סוללה ובסיום העדכון המחשב הראה 75% סוללה, שזה דרך אגב המספר המקסימלי לטעינת הסוללה. למותר לציין שהרכב הגיב בדיוק כמו המצב אחרי טעינת לילה של הסוללות בחשמל, רק שזה פשוט נשאר כך גם ביום שלמחרת, דהיינו המצב של טעינת הסוללה בלילה גרם למחשב לזהות את הסוללה כמו שצריך, רק ברגע שהרכב הונע שוב הוא חזר לברירת המחדל שלו, ואת זה העדכון פתר, הסתובבתי בספק כל הזמן האם זה שילוב של הטעינה ועדכון הגירסה הוא רק עדכון הגירסה, הפתרון להשאלה הגיע בדמות בחור מהפורום שיצר איתי קשר בעקבות הפוסט ואמר שגם לו יש את הבעיה הזו ומה צריך לעשות, הפנתי אותו לרוני והוא סיפר לי שהרכב לאחר העדכון כמו חדש. עדיין אני מטעין את הסוללות להטעינה ממושכת פעם בחודשיים כמו שהמליצו בפורום בחו"ל לשמירת בריאות הסוללה. אין לי עדיין תשובה הגיונית איך יתכן שהרכב נקנה מהחברה הרי הכול עבד מצוין, מה גרם לתוכנה שעבדה מצוין בתחילת הדרך להפסיק לעבוד בהמשך, ורק עדכון של הגירסא החדשה שינה את המצב?

אגב כל התסמינים שכתבתי בתחילה , כמו מצבר שפורק קצת ואז חוזר לטעינה וסוללה שנגמרת אחרי לילה, הם בדיוק התסמינים שצריך לפנות לעדכון הגירסה.

בהצלחה לכולם.

היי, יש סיכוי שאתה יכול לעזור לי לגבי הסוללה ברכב?

יש לי את אותה הבעיה ברכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 5 חודשים מאוחר יותר...

עשיתי עדכון דומה באינסייט שלי, והשיפור הוא מאוד משמעותי, זה כמעט כמו רכב אחר,

תודה לפותח האשכול רק ככה ידעתי על האפשרות הזאת.

אשמח אם הקודמים שעשו את העדכון יעדכנו אם זה מחזיק לאורך זמן.

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודשיים מאוחר יותר...

מעדכן לאחר זמן,

העידכון הזה ממש שינה לי את האוטו, מבחינת סחיבה, וגם מבחינת צריכת דלק,

באמת מומלץ לבעלי הרכב הזה, (עלות כ350 ש"ח) במורשה בירושלים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שנתיים מאוחר יותר...

הי לכולם,
ברשותי הונדה אינסייט 2011 ונדלקה נורת IMA (עדיין לא בדקתי מה הבעיה) ואמרו שחוץ מהכל כדאי שאעשה עדכון ואולי זה יפתור את הבעיה.
היכן ניתן לעשות עדכון לא ביבואן, אילו מוסכים מבינים בנושא במחירים סבירים?

תודה לכולם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שנה מאוחר יותר...
בתאריך 14.12.2018 בשעה 14:53, crul כתב:

היי.

יש הבדל גדול בין סוגי הבטריות של הונדה וטויטה. אצלי רוב הבעיה נפתרה בגלל עדכון תוכנה ואני לא יודע אם גם בטיוטה זה יפתור את הבעיה. תברר בפורום הזה לגבי מטען רשת יכול להיות שהוא יפתור את הבעיה שלך.

https://www.insightcentral.net/forums/#/

מהזכרון שלי המטען שאני קניתי לא מתאים לרכב שלך.

אתה צריך מטען כזה

https://ebay.us/Q3Ck4c

או חברות אחרות שתמצא זולות יותר באיבי.

בהצלחה

היי

לCRUL היקר לפי השרשורים והידע המקיף שלך אשמח שתיצור איתי קשר במייל או דרך הודעה יש כמה שאלות וגם טצטרך להיעזר בך אשמח שתחזור אליי בזמנך הפנוי לדבי אינסייט כמובן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...