Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

התקנות מקומיות בצ'מפיון, שאלה.

Alf3
שימו לב! השרשור הזה בן 2335 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בצ'מפיון מציעים לעשות התקנות מקומיות ברכב חדש לאון עם מולטימדיה 8 אינץ' (אם אני לא טועה הוא מגיע עם אנדרואיד אוטו ומירור לינק).

מדובר בהתקנת וייז, התקנת חיישני חניה, מצלמת חניה.

האם כדאי, מבחינת מחיר ואיכות עבודה, לעשות את כל ההתקנות האלה אצלהם או לעשות במקום אחר?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני הייתי מנסה להמנע מהתקנות מקומיות ככל האפשר. אם אין ברירה, אז לבצע את ההתקנות המקומיות לאחר הרכישה במקום איכותי כשאני נמצא שם ומסתכל מה הם עושים.

בכל מצב אחר תגלה בהמשך כל מיני קרקושים כתוצאה מהרכבה חובבנית.

"Weyland Yutani Corp - "Building Better Worlds

Porsche GT4, Audi A3

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם מגיע עם אנדרואיד אוטו ויש לך טלפון אנדרואיד, למה להתקין וויז בכסף ? תתקין אפליקציה של אנדרואיד אוטו בנייד, חבר כבל usb ויש לך וויז במערכת. הפתרון האופטימאלי. תריץ חיפוש, יש הרבה מידע

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי וייז, אני די סגור שאני לא צריך אותו.

אבל מה לגבי חיישנים, מצלמה ואיתוראן?

האם המתקינים העצמאים ידעו להתממשק עם המערכת מולטימדיה המקורית באותה צורה כמו שעושים את זה בחברה(התקנה מקומית)? מה הם המחירים פחות או יותר לחיישנים ומצלמה אחורית אצל תקין טוב?

לגבי איטוראן, לא שאלו אותי בכלל אם אני רוצה להתקין אצלהם או לא, פשוט הוסיפו את זה להצעת מחיר. אז אני מניח שעושים את זה רק בחברה, נכון?

עריכה אחרונה על ידי Alf3

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איתורן חייב, כמעט בטוח שלא יעשו לך ביטוח אם אין לך.

לגביי השאר, לא הייתי עושה במקומך, ככה:

מגיע לך במערכת (כמו שאמרת) ANDOIRD AUTO וCAR PLAY, אתה מחבר את הנייד עם המטען המקורי שלך וכל מה שיש לך בנייד, יהיה לך במערכת (הדברים החשובים אני מתכוון, שיחות וויז ומוזיקה -כן, גם עם הAA אתה יכול לשמוע מוזיקה בלי קשור לבלוטוס, אם אתה רוצה, אגיד לך איזה אפליקציה להוריד כדי שזה יעבוד)

חיישנים ומצלמה רוורס, אתה יכול לקנות בEBAY ב300 ש"ח מראה פנורמית שמגיע עם מצלה רוורס, אם הייתי קונה את הרכב הזה, זה מה שהייתי עושה, לא מבין למה לשלם עוד הרבה כסף סתם... בטח רוצים איזה 5000 ש"ח על הוויז וחיישנים ומצלמה נכון?

תעשה את החישובים...

הסיבה היחידה שהייתי מכון לשלם זה אם הכל מגיע כבר מקורי מספרד (כמו בקופרה שיש לו את החיישנים והכל ואתה רואה במסך של המערכת)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2335 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...