Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הצלבת צמיגים לאחר מספר חודשים עם צמיגים חדשים רק בקדימה

niro91
שימו לב! השרשור הזה בן 2325 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי

החלפתי את זוג הצמיגים הקדמיים לפני קרוב לארבע חודשים, והפנצ׳ריה שהחליף לי לא העביר לי אותם אחורה (טעות שלי שלא שמתי לב לזה כמובן)

אני מעוניין להחליף לבד את מקדימה לאחורה והשאלה היא האם אני צריך ללכת ולעשות איזון גלגלים או שאין צורך כי כבר עשו לי בגלגלים החדשים כשקניתי אותם?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Ron Poh

אני חושב שאתה טועה בעניין הזה. בכל דיון וכל אחד שדיברתי איתו על זה אמר לי שצמיגים חדשים מעבירים אחורה.

בכל זאת תודה על העזרה

אשמח לעוד תגובה של מישהו בעניין האיזון גלגלים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Ron Poh

אני חושב שאתה טועה בעניין הזה. בכל דיון וכל אחד שדיברתי איתו על זה אמר לי שצמיגים חדשים מעבירים אחורה.

תלוי מה חשוב לך יותר, מרחק בלימה, או המנעות מהיגוי יתר (נטייה לתת היגוי).

צמיגים ישנים יותר (אוחזים פחות) מקדימה יפגעו במרחק הבלימה.

מצד שני הם יגבירו את הנטייה של הרכב לתת היגוי (החלקת הציר הקידמי בפניה) ויקטינו את הסיכוי להיגוי יתר (החלקת הציר האחורי בפניה). מכיוון שלנהג ההדיוט קל יותר לצאת ממצב של תת היגוי (האינסטינקט הוא לבלום), ממליצים לשים צמיגים חדשים מאחורה. לטעמי זה לא מתאים לכל אחד, ואני דווקא מעדיף את הצמיגים החדשים שלי מקדימה מהסיבה שמוזכרת מעלה.

יום טוב גם לך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוויכוח על מיקום הצמיגים החדשים יותר וותיק מאוד בפורום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2325 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...