Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אי גילוי נאות בקניה מטרייד אין (הכותרת נערכה)

שימו לב! השרשור הזה בן 2234 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם,

אני אספר את המקרה בקצרה, רכשתי רכב במחיר קרוב למחירון לפני שנה וחצי מחברה גדולה שמתעסקת בהשכרה ליסינג ומכירה. בחוזה רשום שהחברה מספקת בדיקה מטעמה שעשתה לרכב וזה הגילוי נאות שלהם,רשום שהרכב עבר צביעה והחלפת חלק מחובר בברגים ופגושים. הרכב נראה טוב ותוקן אצלם במרכז השבחה.

סמכתי עליהם וקניתי את הרכב אחרי בדיקה ונסיעת מבחן שלי.

השבוע ניסיתי למכור את הרכב,סיפרתי לקונה מה שסיפרו לי ועל התאונה ונסענו לבדיקה.

בבדיקה נמצא שיש ליקוי בעל משמעות גבוהה ברכב,תיקנו סף ועמוד קדמי שמאלי בנוסף לתיקון תאונה שסיפרו לי בזמנו. כמובן שהקונה לא קנה והאשים אותי בהסתרת מידע.

אני רוצה להחליף את הרכב, האם לחזור למגרש ולדרוש החלפה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 65
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

להבנתי לא ביצעת בדיקה במכון לבדיקת רכב לפני קנייה?

אם כן הטעות היא שלך, וחבל.

הם כביכול הצהירו על כך שהרכב עבר תאונה ותוקן. השאלה מה הם כתבו הטופס הבדיקה מטעמם, אולי זו יכולה להיות לך עילה שהסתירו פרט לגבי הנזק שנגרם מהתאונה.

אם מצאת רכב טוב - זה פשוט פצצה של רכב. הוא לא הכי טוב בכלום. הוא הכי טוב בהכל ביחד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לזה התכוונתי, הסתירו את המידע לגבי התאונה, אמרו שהרכב עבר רק צביעה והחלפת פגושים.

בפועל הנזק היה גדול יותר,תוקנו הרבה חלקים מעבר למה שסיפרו בגילוי נאות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לך חוזה רשום עם הדברים שהובטחו לך? כי אם הכל היה בעל-פה לדעתי אין לך יותר מדי מה לעשות.

עצה לפעם הבאה, שאני די בטוח שהבנת את זה לבד כבר. לא משנה כמה טוב נראה האוטו, כמה אמין נראה המוכר חייבים לקחת לבדיקה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תצטרך להוכיח כי הנזק המדובר לא נגרם על ידך בשנה וחצי שהרכב בבעלותך.

האם יש לך את טופס הבדיקה שהם עשו?

האם אתה עשית בדיקה במכון מטעמך גם?

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה רשום בה?

תעלה לכאן הסתר פרטים אישיים

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וזה רק מקרה של חבר שנימצא בפורום ויכול לדווח על זה. תחשבו כמה אנשים שקרה להם אותו מקרים ולא נימצאים בפורום בכדי לדווח. אז בנימת היעוץ והטיפים לבאים אחריו...

לא קונים רכב מיליסינג / השכרה.

השוק הפרטי מלא דברים טובים במיוחד אם אתה מתכוון לשלם מחיר מחירון.

Sent from my SM-N915F using Tapatalk

ערן EMT-P

NISSAN X-trial 2017.

VW GOLF Mk7.5 150 HP

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב שהבעיה המהותית פה היא רשויות המדינה העלובות שבמקרים כאלו, לא מחוקקת חוקים נוקשים וברורים וסוגרת חברות כאלו, גדולות ככל שיהיו, אשר מרמות לקוחות באופן כה בוטה. אם היא הראתה לו את הטופס בדיקה (שעל השילדה לא מסומן כלום) והתגלה מה שהתגלה, היא רימתה אותו, גם במחיר כנראה וגם בטיב המוצר. זה שלקוח צריך "לדעת" שהחברה שממנה הוא קונה היא חברה שקרנית רמאית והוא צריך ללכת עם הרכב לבדיקה מטעמו, זאת כניעה לתרבות הקובמינות הפושעת הקיימת בארץ. אני מקווה שבכל זאת תוכל לעשות נגדם משהו ואני לא חושב שהאחריות עליך (למרות שמבחינה חוקית אני לא אתפלא אם כן ולא יהיה לך מה לעשות בנידון).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה אתה רוצה שנאמר לך?

יצאת תמים / טיפש שהאמנת לבדיקה של החברה. כן החברות הגדולות משקרות. בדיוק בגלל מקרים כמו שלך. זה משתלם להן.

אבל כל אדם שמעלה כאן בדיקה שהוצגה לו בחברה מקבל מייד תשובה שזו בדיקה מוזמנת ואפשר במקסימום לעשות ממנה מטוס מנייר.

אתה תתבע את החברה לפיצוי. החברה תטען שהיא מכרה לך רכב שהבדיקה שלו שיקפה את מצבו האמיתי, ובמהלך השנה וחצי וה 22,000 ק"מ אתה עשית תאונה ותיקנת. אתה תביא אישור מחברת הביטוח שלא תבעת אותה לתיקון תאונה, והם יטענו שיכולת לתקן גם בלי לערב את הביטוח באיזו משחטת רכבים בקלאנסווה.

הם יצליחו להביא ספק סביר כלשהו, בנוסף השתמשת ברכב במשך שנה וחצי, ומה פתאום התעוררת עכשיו. החברה תביא שמאי מטעמה שיקבע שהנזק הוא במקסימום 7.5% ושמאי מטעמך יקבע 11% ירידת ערך. לפי שווי הרכב מדובר ב 4000-6000 ש"ח ובית המשפט יפסוק לך חצי מהסכום פיצויים...שכחתי לציין שזה ייגרר במשך שנתיים שלוש עד שתראה את הכסף.

בשורה התחתונה - השאלה היא האם זה שווה לך, או להבין שלא מאמינים לאף אחד, לא לנציג מעונב עם שם במגרש עם דגלים ולוגו, ולא לסוחר שפוגש אותך בסימטה אפלולית.

אני במקומך, מפנים את השיעור ומתקדם הלאה, כמה שזה מרגיז.

אגב, זה בדיוק מה שקרה לי עם 309 מודל 87' שקניתי מאיזה סוחר. כשבאתי למכור התברר שהרכב נחתך והולחם משתי מכוניות. ואני מעולם לא הצלחתי להבין למה בבלימה חזקה הוא בורח ימינה. נמכר עם כל המידע לקונה שבא לקנות וזה התאים לו. אכלתי אותה בכמה אלפי שקלים.

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בנוסף לדברים הנכונים שכתב קודמי איש הדיסקו:

ברור שהרכב ספג פגיעה מצד שמאל ועכשיו הנזק הוא בעיני המתבונן, יבוא בוחן "ליברלי" מטעם חברת הליסינג ויטען שכל הרכיבים שהוחלפו מחוברים בברגים והקורה בכלל לא נפגעה אלא יש עליה שאריות צבע בלבד שמקורן במיסוך לא מושלם שנעשה בעת צביעת הדלת.

יבוא הבוחן "המחמיר" ויספר שאלה לא התזות צבע אלא שכל הקורה עברה שיקום.

למי להאמין?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למדתי לפעם הבאה,השאלה שלי היא האם לפי מה שרואים בבדיקה מדובר בשאסי?

כמה בערך זה מוריד מהמחירון?

כן. קורה זה האמא של השאסי.

ואפילו במשמעות חמורה גם בעיני הספקנים. זה מחליש את החוזק מבני של הרכב.

כמה זה מוריד - כמה שיתנו לך.

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התעוררתי עכשיו כי אני מנסה למכור את הרכב,בא קונה וביצע בדיקה וראיתי שיש הבדלים רציניים בין הבדיקות.

גם ככה השוק לא טוב ואני פרסמתי במחיר נמוך מהמחירון.

בסך הכל ביקשתי ייעוץ מה לעשות,הבנתי שפעלתי לא נכון בקנייה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2234 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...