Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

בחירת רכב מליסינג - שרשור בהמשכים

SuperBamba
שימו לב! השרשור הזה בן 2290 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום רב.

אחרי מספר נושאים שפתחתי, הגיע הזמן לאחד שירכז את כולם.

מפעם לפעם אעלה פה שאלות על רכבים שהוצעו לי בליסינג מהעבודה, במטרה לבחור רכב שלא אתבאס עליו.

נתחיל קודם עם מה אני מחפש ברכב לפי דירוג:

- כוח (לא בהכרח כ"ס, המומנט משחק פה תפקיד)

-אבזור (כסטנדרט, הרי כל המכוניות יגיעו בגרסאות ליסינג גם ככה)

- חסכון בדלק

- נוחות

כרגע ההצעות שאני מקבל (שלמה סיקסט) קצת מעורפלות. כל פעם רכבים אחרים. פעם אחת אמרו יש אסטרה, עכשיו שלחו הצעה עם 4 רכבים שונים, האסטרה בכלל לא ביניהן, אז אני כבר לא בטוח אם היא בהיצע או לא.

מה שיש כרגע: מאזדה 3 ספורט עם מנוע 2.0, או אופל אסטרה בגרסא הערומה ביותר שלה (נעדר אבזור הבטיחות)

רוב הנסועה שלי צפויה להיות בין עירונית על כביש שש, אז חשוב שיוכל לשייט בשקט יחסית עם כוח זמין, יותר מזה אין לי דרישות מבחינת כוח.

אז: פיאט פונטו 1999 1.2 כ"ס (אוטו זה מטוס)

אז פחות ישן: רנו מגאן 1.6 16V (מכירים אותי במוסך)

אז הרבה יותר קרוב להיום: אופל אסטרה 1.4 טורבו ENJOY PLUS (מה זה סחירות?)

היום: בעיקר רכבת תחתית אבל גם קצת טראם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 40
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

הרכב ישמש גם כרכב משפחתי ? , יש ילדים קטנים עם מושבי בטיחות?, צריך תא מטען גדול ? , משתתף בהוצאות הדלק ?

כמה שיותר פרטי היעוץ יהיה יותר מדויק.

Hyundai Tucson Prime 2.0– הבחירה של האישה..

Kia Niro Plug In - כי שומרים על הסביבה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צודק.

בעקרון אני רווק, אין ילדים, אין משפחה.

יש צפי להסעת מבוגרים מאחור מפעם לפעם (חברים). רוב הנסיעה כמו שאמרתי היא בין עירונית (לצפון מהמרכז) יחד עם זאת יש נסיעה עירונית לא מבוטלת (ראשון לציון - רמת החייל ת"א).

הוצאות הדלק עליי ואין צורך בתא מטען שהוא יותר מסטנדרטי (כלומר, תא מטען גדול יותר מהמתחרות לא נותן פה פלוס). בכלל אני מעדיף האצ'בק, אם בתאי מטען עסקינן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין צורך ברכב משפחתי+ הוצאות דלק עליך?

אז בשביל מה מאזדה 3 עם מנוע 2000?

תבקש רכב סופר מיני חסכוני ( אולי אפשר דיזל? ) - גם תשלם פחות על שווי השימוש וגם על הוצאות דלק.

רנו קליאו, סיטרואן c3, פיג'ו 208 עם יתרון גדול לדיזל - זה מה שההיגיון אומר.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אלו ההצעות שחברת הליסינג מנסה לדחוף.

אני מחפש רכב עם כוח בסדר גודל של האופל אסטרה (אפשר קצת פחות כמובן).

את הC3 אני לא כלכך מכיר, ה208 כנ"ל. בקליאו נהגתי בכביש 6 מספר פעמים, אין להשוות בכלל לרכב כמו האסטרה (נותן את האסטרה כדוגמא, יש כמובן דגמים נוספים).

כרגע נאמר לי שיש גם רכבים אחרים בהיצע, ככל הנראה סקודה פאביה, סקודה אוקטביה ופולקסווגן למיניהן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יודע אם היא כבר קיימת בליסינג, אבל i30 החדשה יכולה לענות על הדרישות שלך. היא מאובזרת כבר מגרסת הבסיס והביצועים שלה לא יפלו (אם בכלל) בהרבה מהאסטרה.

citroen c3 picasso 1.6 hdi mt

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ליסינג מהעבודה כשהדלק על חשבונך מאוד לא משתלם כלכלית - את רשות המיסים לא מעניין שאתה משלם על הדלק, אתה משלם שווי שימוש מלא על הרכב!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ליסינג מהעבודה כשהדלק על חשבונך מאוד לא משתלם כלכלית - את רשות המיסים לא מעניין שאתה משלם על הדלק, אתה משלם שווי שימוש מלא על הרכב!

יש הצעה אחרת?

יצא לי גם להסתכל על ליסינג פרטי, תנאי היציאה בחלקם (מחלקם עדיין מחכה לתשובות) רעים מאוד (12% מערך הרכב באלבר למשל).

בליסינג מהעבודה בסופו של דבר מה שאני משווה הוא את הנטו שהייתי יכול לקבל בלי הרכב, לזה שאני אקבל עם הרכב. בשניהם התוצאה כמעט זהה (כלומר אם אני מסתכל על נטו ללא הרכב ומזה להוריד ליסינג פרטי)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תבקש סימולציה ממחלקת שכר כולל ההבדלים בהפרשות לפנסיה ולקרן השתלמות.ההפתעה מובטחת.

c3 דיזל עונה בצורה די טובה על הדרישות שלך (מומנט אבזור נוחות וחסכון)

אבל עדיין נראה שכדאי לך לחפש אחת כזו בת כמה שנים שחטפה כבר את נפילת הערך.

יש צורך רק בחמש אצבעות כדי לנהל את הגלקסיה, ורק בשלוש־עשרה אצבעות על מנת לשלוט ביקום. -- דוד אבידן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תבקש סימולציה ממחלקת שכר כולל ההבדלים בהפרשות לפנסיה ולקרן השתלמות.ההפתעה מובטחת.

c3 דיזל עונה בצורה די טובה על הדרישות שלך (מומנט אבזור נוחות וחסכון)

אבל עדיין נראה שכדאי לך לחפש אחת כזו בת כמה שנים שחטפה כבר את נפילת הערך.

בקטלוג לא מופיעה שום גרסאת דיזל. ובמחיר שלה כחדשה עדיף כבר לקחת את הפאביה שתהיה עדיפה מבחינת אבזור (בהנחה שאם אוכל לקבל C3 בליסינג אקבל גרסאת LIVE שנראה שהאבזור הבטיחותי בה למשל קיבל את הציון השני הכי נמוך האפשרי)

עריכה: חשוב ולא הזכרתי. הנסועה הצפויה לי היא באזור ה25 אק"מ בשנה, אולי טיפה יותר.

עריכה אחרונה על ידי SuperBamba

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי אם אתה רווק ולא צריך הרבה מקום במושבים אחוריים או ב תא מטען אז מזדה נותנת תמורה טובה. גם כיפית לנהיגה ( 2.0) בהשוואה למשפחתיות אחרות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדוגמא קיה פורטה בליסינג פרטי עולה היום ~1100 ש"ח, אם תוסיף את המקדמה של ה-7900 וביטוחים ואגרת רישוי תגיע בערך לסכום החודשי מהנטו שאתה משלם רק על שווי השימוש! (כ-1500 ש"ח לחודש) ואיפה התשלום של המעסיק על הליסינג? רק הסעיף הזה חייב לגלם הפרש של לפחות 2000 ש"ח בברוטו (ליסינג תפעולי מלא). כפי שאמרתי, ליסינג מהעבודה כשאתה משלם על הדלק ושווי שימוש מלא לא יכול להיות כלכלי.

עריכה אחרונה על ידי shlomub
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדוגמא קיה פורטה בליסינג פרטי עולה היום ~1100 ש"ח, אם תוסיף את המקדמה של ה-7900 וביטוחים ואגרת רישוי תגיע בערך לסכום החודשי מהנטו שאתה משלם רק על שווי השימוש! (כ-1500 ש"ח לחודש) ואיפה התשלום של המעסיק על הליסינג? רק הסעיף הזה חייב לגלם הפרש של לפחות 2000 ש"ח בברוטו (ליסינג תפעולי מלא). כפי שאמרתי, ליסינג מהעבודה כשאתה משלם על הדלק ושווי שימוש מלא לא יכול להיות כלכלי.

אני לא מצליח להבין עד הסוף, אם אנחנו מסתכלים על מה שכתבת, SO FAR אם הייתי אמור להרוויח נניח 10 אש"ח נטו, אני מרוויח עכשיו (אחרי 1500 שציינת)8 וחצי.

ישנן עוד הורדות? (למה הכוונה תשלום המעסיק על הליסינג?)

המטרה הסופית היא להוציא עד 2000 (עם קטנה עבור רכבים ששווים את זה) על רכב, כולל הכל, לא כולל הדלק.

קניה עצמאית לא באה בחשבון (לא נכנס למה שנחשב הלוואה, לא משנה איך נסובב את זה, לא בלונים, לא מימונים, אלא אם יש משהו שמבטיח לי שבמכירת הרכב, אוכל לכסות אותה בראש שקט מבלי להפסיד, שוב, 20 אלף ש"ח במכירה).

יש הצעה טובה יותר? אשמח לשמוע

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אבל ה- 1,500 האלה זה רק השווי מס. מה שאתה משלם למס הכנסה / ביטוח לאומי על זה שאתה מקבל הטבה מהמעסיק.

בנוסף לזה, המעסיק משלם לחברת הליסינג כל חודש עבור הרכב. עבור מזדה 3 נניח כ- 2,450 ש"ח בחודש. את זה הוא לא יוריד לך מהמשכורת? בטח יוריד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2290 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...