Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

Idan44
שימו לב! השרשור הזה בן 2333 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי,

אשמח לקצת עזרה לפני קניית רכב חדש.

לאמא שלי יש יומולדת בקרוב ואבא מעוניין לקנות לה רכב חדש מהניילון(לא משהו שאנחנו עושים בדר"כ כזה מגיע לקניית רכבים). השימוש ברכב הוא בעיקר בתוך בעיר לכן קטגוריית מיני די מתאימה לנו. ההתלבטות היא בין קיה פיקנטו החדשה 2017 לבין שברולט ספארק. התקציב כ-70K.

דברים שחשובים לנו ברכב:

1. תמורה טובה למחיר(ז"א רמת אבזור טובה).

2. רכב חסכוני בדלק.

שאלות בנוגע לרכישת רכב:

1. האם המחיר מחירון גמיש? לדוגמה, הפיקנטו 1.2 EL מתומחרת ב-79,900 - האם זה מחיר שהוא בר מיקוח? האם רוב האנשים משלמים מחיר מחירון?

2. איזה רכב עדיף מבחינת איכות, תקלות?(כמובן שאם למישהו מכם יש ניסיון אישי אשמח לשמוע יתרונות וחסרונות)

3. הגיוני שאולמי תצוגה במיקומים גיאוגרפים שונים של אותה היצרנית יציעו מחירים שונים או שייצאו במבצעים מקומיים?

בגלל שזוהי הקניה הראשונה שלנו אי פעם של רכב חדש מהניילון אולי אני נשמע קצת בור או צעיר בנושא - מצטער מראש.. :oops:

אשמח לקבל דגשים חושבים עבור כל רכב.

וכמובן ויש לכם יכולת להביע ביקורת(חיוביות או שלילית) בנוגע אחד הרכבים - היא תתקבל בברכה.

*כרגע המובילה מבחינת אבא שלי היא הפיקנטו.

תודה מראש! :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין לי ניסיון עם שני הרכבים, מאידך אוכל לומר לך שהפיקנטו תשמור על ערכה טוב יותר מהספארק. אולם הספארק חזקה יותר (האם זוהי תכונה שחשובה לאימך?).

8) ידני זה הכי אחי 8)
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין לי ניסיון עם שני הרכבים, מאידך אוכל לומר לך שהפיקנטו תשמור על ערכה טוב יותר מהספארק. אולם הספארק חזקה יותר (האם זוהי תכונה שחשובה לאימך?).

לא ממש.. אנחנו נוסעים לנסיעות ארוכות לעיתים רחוקות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בעיר הספארק לדעתי נוחה יותר מהפינקטו וגם זריזה יותר.

הפיקנטו אבל עם סלון הכי מרשים בקטגוריה, בלימה אוטונמית ו7 שנות אחריות חבילה טובה בהחלט.

שני הרכבים טובים ולכן בין אם זאת הפיקנטו או הספארק יהיו אופציות טובות, מה שמוצא חן בעיניה זה מה שצריך לקחת.

הפיקנטו פחות טובה בתחום צריכת הדלק, אבל אם הנסועה שלכם לא גדולה הייתי נותן לזה משקל משני.

Sent from my iPhone using Tapatalk

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הספארק כמכונית טובה יותר בכל פרמטר אפשרי. דלק, מנוע, תיבת הילוכים, נוחות ותא נוסעים יותר נעים לעין לדעתי.

HYUNDAI ELANTRA '17 
TOYOTA Corolla '08

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התא מטען של הספארק בין הקטנים בקטגוריה ואין לה בלימה אוטונומית כמו בפיקנטו אז כבר לא טובה יותר בכל פרמטר אפשרי.

לספארק יתרון מבחינת יחידת הינע עדיפה (עד מתי גירי 4 הילוכים קיה, עד מתי?) אבזור נוחות בגרסת LTZ.

לפיקנטו יתרון מבחינת מרווח פנימי, תא מטען גדול יותר, ממדים גדולים יותר ופנים יותר איכותי (רוב הפנים בשברולט בסדר אבל יש שם פנלים שעשויים מחומר פשוט לעומת הפיקנטו שעשתה קפיצה והאיכות חומרים כמו בריו הגדולה יותר), בלימה אוטונומית ו7 שנים אחריות כאשר 4 האחרונות הן על יחידת ההינע בלבד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם בריו החדשה הבנתי הפלסטיק נוקשה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בריו ופיקנטו הפלסטיקה דומה מאוד, קשה ולא רכה אבל בסך הכל נעימה למגע.

לעניין ההתלבטות, יונדאי i10 מוצעת בדגם פשוט עם אותה יחידת הנעה כמו בפיקנטו שנמכר בקצת יותר מ-70 אלף שקלים. אין לה בלימה אוטונומית אבל הפרש של כמעט 10,000 ש"ח הוא דיי משמעותי בעיני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש גם את הספייס ב72 עם איבזור טוב, מרווח עדיף מאחור וחיסכוני מהפיקנטו/יונדאי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אשתי לעתיד מתניידת על פיקנטו 2014, לא מזמן הלכנו להתעניין לגבי שדרוג ,ההפרש לחדש פשוט הרגיש לי לא שווה.

מנסיעת מבחן לא הרגשתי הרבה הבדל, מלבד המסך מגע, המנוע מרגיש אוו דבר, והעיצוב כמובן נראה עדכני ויפה יותר.

לגבי הספארק לא נהגתי ולכן לא אתן את דעתי.

בשורה התחתונה, הקיה תשמור יותר טוב על הכסף שלה, גם כשתבוא לעשות טרייד בהרבה מקומות תקבל מחירון או מחיר שמאוד קרוב אליו, מה שסביר להניח שעם השברולט לא יקרה.

אלטרנטיבה מומלצת בשבילך זה לקנות פיקנטו 0 ק"מ מליסינג ובכך לרכך את המחיר שכיוונת אליו מלכתחילה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרכבים די דומים ובמספר השוואות שראיתי ברשת הפיקנטו לרוב מנצחת אבל זה ממש יכול ללכת לכאן או לכאן, אני אישית חושב שהפיקנטו יותר נוחה והרבה יותר מאובזרת מה גם שהיא שומרת על ערכה באופן יחסי די טוב בשוק הרכב ותמיד יש עליה ביקוש. הפיקנטו 2017 נראת ממש טוב ולדעתי שווה לך ללכת עליה אבל כמובן הכי טוב שאמא שלך תעשה נסיעת מבחן על שני הרכבים ותרגיש אותם בעצמה לפני ההחלטה הגורלית. בהצלחה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואוו!תודה על ההיענות :)

לגבי המחיר - האם מחיר מחירון זה מספר "פקטיבי" או שהוא לא בר מיקוח? אם הוא בר מיקוח, מה לדעתכם יגרום להם להוריד את המחיר?

כמה הייתם ממליצים לשלם על הפיקנטו 1.25 EL?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם פונקציית המחיר חשובה ואמך מתכננת לשמור על הרכב מספר שנים הייתי שוקל בחום לרכוש יד 2 0 קילומטר, מדובר באחוז ההנחה די משמעותי עם הפסד לא כל כך (בקיה יורדת האחריות ל-3 שנים לדעתי)

הספארק 1.4 מפורסמת ב-62 פה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שים לב שזאת גירסה עירומה מאבזור.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2333 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...