Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

המלצה לתנור משולב כיריים

michaelbe6
שימו לב! השרשור הזה בן 2340 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לא ציינת אם זה כיריים גז או חשמליות.

בכל מקרה בהנחה וגז, לפני שלושה חודשים קניתי דרך olsale את התנור הזה,

המחיר הסופי שלהם עמד על 1750 בערך (נדמה לי) כולל משלוח והכל, והשירות היה עד כה סבבה לגמרי.

אגב כשבדקתי את המחירים ב2-3 חנויות פיזיות, הוא עמד על 2500-3300 בערך.

מרוצים מאוד מהתנור. יש לו לא מעט מצבים שימושיים, והאפייה עם טורבו היא שימושית מאוד לטעמי,

ופיזור החום שלו ממה שראיתי די אחיד וטוב.

אציין שאנחנו משתמשים המון בתנור (3-4 בשבוע) ומבשלים כל יום, אבל לא אופים איתו עוגות וכד',

אלא בעיקר בשר ירקות, וכד'.

הכיריים כשלעצמן נוחות מאוד לניקוי רק להרים את החצובה ולהעביר סמרטוט/מגבון, בלי כל מיני פינות בעייתיות וכד'.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכוונה משולב גז..תודה.

תודה על ההמלצה, עוד מישהוא?

האם לצאת מנקודת הנחה שמוצרי בוש וסימנס הם טובים ולא יעשו פאדיחות?

סאוטר (דגמים אחרים)?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אשתי הלכה היום עם אביה לקנות תנור משולב - כיריים גאז ותנור חשמל. הבחור היה נעול על סאוטר - ככל הנראה SAF 865. מחיר המדבקה למעלה מ-3K. נרכש ב-1850 ש"ח (מחיר ZAP) - בא.ל.מ נשר , אחרי שבחנויות אחרות במתחם (ויש איזה חצי תריסר) התעקו על סד"ג של 2400 ש"ח. עם זאת היה צורך בהתמקחות קלה והצגת המוצר בזאפ, טוב שלימדתי את הטכנופובית להשתמש באפליקציה.

ממה שהבנתי מזו שיודעת הכל מדובר בתוצרת פולין - להביא בחשבון שסאוטר זה לא מה שהיה פעם, אלא מותג מדבקה של אלקטרה.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לי היה תנור סימנס משולב (תוצרת טורקיה אם אני זוכר נכון, אפשר לברר אם תרצה), היה לי אותו 8 שנים ולאחרונה התוכניות התחילו לפעול לסירוגין, ככל הנראה בעיה בבורר תוכניות. עלות תיקון יחסית נמוכה- 250 ש"ח בערך, אבל קיבלתי תנור חדש במתנה אז לא תיקנתי. אתה מוזמן לקחת אם אתה מעוניין.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...