Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סיכום אחזקה של מאזדה 6

yaron gr
שימו לב! השרשור הזה בן 1522 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 35
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

בלי להעליב אף אחד , אמינות מצויינת - זה רכב בן 10-11-12-13-14-15 שרוב המערכות שלו מקוריות ורוב התקלות שהיו הן תקלות שכל רכב מקבל אותן באיזשהו שלב ככה שזה נקרא בלאי טבעי לגיטימי. אני חושב שהלינק בחתימה שלי מסכם הכל , לא נרחיב על הרכב שלי שעד לפני 3 שנים היה יותר מדי אמין לשנתון שלו.

בכל מקרה, אנשים יותר מדי מגזימים לגבי האמינות של מאזדה... בואו. מי שמכיר אנשים עם הרכב הזה ורואה מקרוב מבין שיש לרכבים האלה לא מעט מחלות ילדות. רכב פצצה וכיפי לנהיגה זה בטוח, אבל סופר אמין? הגזמתם...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בנוגע לפולי ולאלטרנטור, תוכל בבקשה לפרט מה סוג הרעשים שהתלוו אליהם?

אני מנסה לאבחן אצלי מקור רעש חלש מאוד שחוץ ממני אף אחד לא שומע.

אולי זה יהיה בינגו.

You may kiss the bride.

בא לשאול על חשבון בנק, יצא נשוי. קארספורום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שנתיים מאוחר יותר...

סליחה שאני מקפיץ דיון ישן.

מדובר בסכום של בערך 3,750 שקל לשנה בממוצע שהולך רק על טיפולים בתקלות.

האם אלו סכומים שאנשים באמת מוציאים מדי שנה או שזה מקרה נדיר? זה רכב בן 9 שנים. מאזדות מהדור השלישי גם יביאו להוצאות בסכום כזה? או שמדור לדור החלקים הופכים לעמידים יותר ואמינים יותר?

Mazda 3 2.0L, 2016 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה לא רק תקלות אלא גם טיפול ולא מדובר בסכום חריג - זה מה שעולה פלוס מינוס אחזקה של רכב בגיל הזה.

עז יפנית בסלעים

yahav.biz | mineralz.co.il

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה לא רק תקלות אלא גם טיפול ולא מדובר בסכום חריג - זה מה שעולה פלוס מינוס אחזקה של רכב בגיל הזה.

כלומר אם אני קונה היום מאזדה שנת 2014-2015, עדיף להיפטר ממנה אחרי 3 שנים של שימוש?

כלומר:

קונה היום מאזדה 3 ב-53,000 ש"ח.

מוכר את הרכב הזה בשנת 2023-2024 במחיר של 30,000~35,000 ש"ח. מוסיף משהו כמו 20,000 שקל וקונה מאזדה 3 שנת 2018.

ואז במקום להוציא כל שנה כמעט 4 אלף שקל על תיקונים וטיפולים אני אוציא בערך רק אלף שקל. זה לא עדיף?

Mazda 3 2.0L, 2016 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני כבר עשר שנים עם מאזדה 3 2005 שעברה 213000 ק"מ וכן - יש בלאי .

לא כדאי לשגות באשליות שיפנית מזדקנת לא דורשת טיפול מעבר לפעם בשנה.

החלפתי למשולשים חליפיים כבר פעם שלישית וצודק מי שאומר שעדיף מקורי כי למעשה תשלם הכל בתשלומים ויותר מכך.

החלפתי חיישני חמצן , בולמי זעזועים , ציריות קדמיות , תושבת מנוע מקורית , פנסים אחוריים שספגו מים , סלילי הצתה ופלאגים , נזילה מאיזשהו מחזיר שמן ועוד ועוד.

כל הנ"ל נפרש על כמה שנים אבל בהחלט רכב מתיישן עולה כמה אלפים באחזקה שנתית מעבר לבלמים , צמיגים ומצבר.

אני נשאר איתו כי אין לו כבר כמעט ערך ויש לי נהגת בת 22 בבית כך שיש חסכון בביטוח אבל מתקרב הרגע להפרד לשלום

עריכה אחרונה על ידי zvigolden
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

החלפתי למשולשים חליפיים כבר פעם שלישית וצודק מי שאומר שעדיף מקורי כי למעשה תשלם הכל בתשלומים ויותר מכך.

החלפתי חיישני חמצן , בולמי זעזועים , ציריות קדמיות , תושבת מנוע מקורית , פנסים אחוריים שספגו מים , סלילי הצתה ופלאגים , נזילה מאיזשהו מחזיר שמן ועוד ועוד.

כל הנ"ל נפרש על כמה שנים אבל בהחלט רכב מתיישן עולה כמה אלפים באחזקה שנתית מעבר לבלמים , צמיגים ומצבר.

אני נשאר איתו כי אין לו כבר כמעט ערך ויש לי נהגת בת 22 בבית כך שיש חסכון בביטוח אבל מתקרב הרגע להפרד לשלום

ב206 זה לא היה קורה. ומדבר אחד עם מזדה 3 ספיריט 2008 מטופלת יותר משעון שווצרי, הרכב הזה מחלה.

PEUGEOT 206XS

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איך אתם מתכוונים להיפרד ממנו? למכור לברזל?

Mazda 3 2.0L, 2016 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1522 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...