Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

כיבוי אורות ביחד עם כיבוי הרכב ב205

fandigo
שימו לב! השרשור הזה בן 6957 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שבת שלום לכולם

יש ברשותי 205 ורציתי לדעת

האם אפשר לעשות איזה "קומבינה" אצל חשמלאי

או אפילו בבית,שמתי שאני מכבה את הרכב

האורות גם כן יתכבו

אצלי עכשיו יש זמזמם שמתי שפותחים דלת שהאורות דולקים הוא מתחיל להציק.

או שאם מישהו עשה פרויקט דומה אנא תן לי הסברים מעטים

My Car: Peugeot 205 GR 94

כן כן גם הצרפתיה שלי נהנת לעשות לי בעיות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש דבר הנקרא "מדליק אורות אוטומטי". זה מנגנון שמדליק אוטומטית את אורות הדרך מספר שניות אחרי הנעת הרכב (כדי לא ליצור עומס על המצבר) ומכבה את האורות עם סגירת הסוויץ. תשאל חשמלאי רכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן, זה אפשרי לחבר את מערכת החשמל לסוויץ'.

עשיתי את זה ברכב שלי וככה אני אף פעם לא שוכח לכבות או להדליק אורות.

הם תמיד דלוקים ושאני מכבה את הרכב הם נכבים יחד עימו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

החיבור של האורות הראשים צריך להתבצע לסיווץ , לחוט שיש בו מתח אחרי הדלקת הסוויץ , ובשביל זה אתה צריך מנורת ביקורת , בסוויץ יש 4 חוטים אחד פלוס קבוע אחד הולך לסטרסר ושניים לאבזריי הרכב , בשניים הנותרים תבדוק המצאות מתח כאשר הסוויץ עובד וכאשר אתה מכבה את הסוויץ לא אמור להיות מתח ..

עכשיו תלך לידית האורות ,תזהה את החוט הראשי של האורות שנותן מתח לידית , תגלף אותו תחבר את החוט שנותן לאורות את המתח לחוט בסוויץ שמתקבל בו מתח אחריי הדלקת הסוויץ וזהו ..

נשמע פשוט אבל לא ..

הכי בטוח והכי עבודה נכונה תלך לחשמלאי יעשה לך עבודה טובה ..

ואם אתה לא רוצה לשלם הרבה כסף תפנה אלי בהודעה פרטית ..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נראה לי שהבחור לא רוצה לנסוע כל הזמן עם אורות דולקים, אלא הוא פשוט לא רוצה לשכוח לכבות אותם כשהוא יוצא מהרכב...

1f u c4n r34d th1s u r34lly n33d t0 g37 l41d

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6957 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...