Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ואולי - במקום מגבר קטן, Equalizer EQ אקולייזר קטן, עם הגברה.

ליין מן
שימו לב! השרשור הזה בן 2344 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מאחר ואני מחפש מגבר קטן למקם בתוך אזור הדש-בורד.

הדיון - מי יודע איך ולמה, מגברים קטנים CLASS D בישראל, לחיבור למערכות המקוריות ברכב.

נזכרתי כי לפני כ 20 שנים היה לי אקולייזר קטן Equalizer EQ אשר היה מחובר ליחידת הראש.

האקולייזר היה מחובר על יציאת הרמקולים מהרדיו - והגביר 4X25W תאורטית.

בפועל - ההספק היה 4X12W-RMS - והוא הוסיף עוצמה למערכת.

הוא קיבל מהרדיו, גם כ 4X12W והוסיף על-כך הגברה בעוצמה דומה.

וכמובן, גם הפריד והגביר/הנחית תדרים, לפי הכיוונים שבחרתי.

כיום הספק המערכת אצלי ברכב, כ 4X25W - בפועל 4X15W-RMS ואני צריך הגברה קלה.

לכן אני שוקל מגבר קלאס D קטן כ 4X50W , אבל אולי עדיף לי אקולייזר עם הגברה.

כך ארוויח גם אפשרות למשחק וכיוון תדרים.

האם יש כיום אקולייזרים קטנים, 4 ערוצים 4X15/25W .

אשר אפשר לחבר ליציאות המגבר הפנימי של המערכת, על יציאות הרמקולים high-level

- ולחבר לאקולייזר בכניסת high-level inputs - ומהאקולייזר לרמקולים.

האם ה אקולייזר יהיה מסוגל להתמודד עם הספק של כ 80W בכניסות.

ולהגביר בעוד כ 60W , הגברה על ההגברה - או הוא יתחמם יקרוס/יושבת.

אשמח לתשובות ורעיונות.

אייל.

עריכה אחרונה על ידי ליין מן

עצמאי בשטח - 1 מטר מהצד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבעיה עם האקולייזרים האלה היא שההגברה שלהם עובדת כמו מגבר בוסטר.

אתה לוקח מראש סיגנל מהיציאות הגבוהות של הHU שהוא גם ככה מפוצץ ברעשים - ואז מגביר אותו עם עוד יחידת הגבר - מפוצצת ברעשים.

אני הרבה יותר בעד מנחת איכותי ככל הניתן על יחידת הראש - למשל מוצרי אודיו קונטרול ואז הגברה מניטורית אבל ממש טובה כמו מגברי סדרת KS MINI של ARC AUDIO

http://www.arcaudio.com/c/amplifiers_ks-mini

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האקולייזר היה מחובר על יציאת הרמקולים מהרדיו - והגביר 4X25W תאורטית.

בפועל - ההספק היה 4X12W-RMS - והוא הוסיף עוצמה למערכת.

הוא קיבל מהרדיו, גם כ 4X12W והוסיף על-כך הגברה בעוצמה דומה.

אני לא חושב שזה נכון. האיקווליזר קיבל אמנם את היציאה המוגברת של הרדיו טייפ (רק כי לא היו באותה תקופה יציאות PREAMP) אבל הוא לא "הוסיף" הגברה. הרדיו טייפ שהיה מחובר לאיקווליזר לא סיפק 25 וואט גם בווליום מקסימלי (עכבת הכניסה של האיקווליזר גבוהה משמעותית משל רמקול) וכל ההספק מסופק רק על ידי המגבר הפנימי של האיקווליזר. אי אפשר לחבר מגברים בטור כדי להגדיל הספק.

היה לי (כנראה יש לי אותו איפשהו) צעצוע כזה. סיפק, אם אני זוכר נכון, 4X50 וואט. אמיתיים כנראה, אבל ב THD די גרוע.

:turn-l:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצאתי בחיפושי כל מיני מכשירים ארכיונים כמו JVC KS-EA51J (לא מצאתי מכירה פעילה) או פיוניר BP-650, אבל גם אלו מספקים רק 2X25.

לא בטוח בכלל שיש מוצר אנלוגי שכזה בימינו.

ואם אתה בכל זאת נמנע מהוספת איקוולייזר בין המערכת למגבר, אז כרעיון (גם אם קצת הפוך על הראש), לרכוש מערכת סינגל דין בהספק גבוה (4X100w max, 4X40w rms) כמו פיוניר MVH-280FD/DEH-4800FD או סוני MEX-XB100BT ואז למצוא דרך להתחבר לכניסת ה-AUX שלהם מהיחידה המקורית (מניח שאפשרי לאחר הנחתה כלשהי). אבל כמות ההמרות והרכיבים בדרך עשויים גם להוריד משמעותית את איכות הסאונד (אם לא תנגן ישר ממנה).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2344 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...