Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הרכבתי אגזוז לחץ לאופנוע ויש לי בעיה. (rmx 2002).

Road Master 1
שימו לב! השרשור הזה בן 6979 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם,

אתמול הורכב לי על האופנוע (אר אם איקס 50 סמ'ק שנת 2002), אגזוז לחץ של חברת טכני גז, האגזוז הוא אגזוז שלם מהסעפת.

מה שמפריע דבר שהתחיל לאחר שהרכבתי את האגזוז הוא: שהאופנוע לא עולה לטורים גבוההים כמו שהוא היה עולה עם האגזוז המקורי.

עכשיו מה שאני צריך זה השערות ממה זה יכול לנבוע??

אני ממש ממש מבועס ולא מרוצה כרגע ממה שהשקעתי עליו 1100 שקל! אז אם תוכלו לעזור לי אני אשמח מאוד!

נ.ב

1. אין בריחות של גזים ממקומות לא רוצים אלה רק מהיציאה של הדוד (כמו שצריך...)

2.אני לא אפרסם את מי שהתקין ומכר לי את המוצר שכרגע אני לא מרוצה ממנו, מטעמים אישים רק אני אצפה מהבן אדם (שגולש בפורום באופן קבוע) לעזור לי בכדי להגיע לפיתרון, כיוון שקניתי ממנו מוצר יקר מאוד ואני כרגע לא מרוצה ממוצר זה.

תודה לכל העוזרים, ליאור.

http://roadmaster.pic.co.il <-- האופנוע שלי!!!
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום לכולם,

אתמול הורכב לי על האופנוע (אר אם איקס 50 סמ'ק שנת 2002), אגזוז לחץ של חברת טכני גז, האגזוז הוא אגזוז שלם מהסעפת.

מה שמפריע דבר שהתחיל לאחר שהרכבתי את האגזוז הוא: שהאופנוע לא עולה לטורים גבוההים כמו שהוא היה עולה עם האגזוז המקורי.

אני ממש ממש מבועס ולא מרוצה כרגע ממה שהשקעתי עליו 1100 שקל! אז אם תוכלו לעזור לי אני אשמח מאוד!

נ.ב

2.אני לא אפרסם את מי שהתקין ומכר לי את המוצר שכרגע אני לא מרוצה ממנו, מטעמים אישים רק אני אצפה מהבן אדם (שגולש בפורום באופן קבוע) לעזור לי בכדי להגיע לפיתרון, כיוון שקניתי ממנו מוצר יקר מאוד ואני כרגע לא מרוצה ממוצר זה.

תודה לכל העוזרים, ליאור.

חשבת לחזור אל אותו גורם שהתקין לך את האגזוז ולדרוש ממנו הסבר ופתרון לבעייה...?

-tPR:ReDesign

-"We Do Better at 45°"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה כל כך לא רוצה לפרסם את מי שהרכיב לך את האגזוז, אתה יכולת פשוט להתקשר אליו או ליצור איתו קשר לא בפומבי .....

ודרך אגב הוא נסע אליך להרכיב את האגזוז , למה לא שאלת אותו למה האופנוע לא עולה לטורים גבוהים?...או כל שאלה לגבי האגזוז ...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חשבת לחזור אל אותו גורם שהתקין לך את האגזוז ולדרוש ממנו הסבר ופתרון לבעייה...?

התקשרתי לאותו גורם והוא טוען "שהוא הרכיב את אותו אגזוז לעוד 100 אופנועים כאלה ואף אחד לא חזר אליו בטענות". עוד דבר הוא אמר לי לגשת למוסך בירושלים (כיוון שהמוסך שלו בתל אביב) ולשלם לו

"כמה גרושים", הבעיה שבמוסך שאני לפחות הולך אליו כי אני סומך על העבודה שם דורשים 200 שקל לשעת עבודה!!!

נ.ב

התיעצתי עם כמה אנשים שמבינים מאוד בתחום השיפורים (20 שנה בעסק), והם טוענים שאיי אפשר לשנות חלק באופנוע מבלי להתאים את שאר החלקים אליו. הכוונה היא שכדי שאני יקבל את המירב מהאגזוז אני צריך להחליף קרבורטור ולהתקין קיט ופילטר פתוח... (דבר שלא נאמר לי מהגורם שמכר לי את האגזוז..., שנחשב גורם מוביל מאוד בתחום השיפורים)

כרגע אני לא יודע מה אני עושה, אם תוכלו לעזור ולהעלות השערות אני ישמח.

תודה, ליאור.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מבחינת החוק, אם א' כורת חוזה עם ב'... וא' הוא הקונה לצורך העניין

לא ניתן לבוא בטענות אל ב' אם א' גילה שהעיסקה לא הייתה כדאית.

או במילים אחרות - תעשה שיעורי בית לפני שאתה משיקע כל-כך הרבה כסף...

אין לך את מי להאשים....

חוץ מאת עצמך!

כל זאת בהנחה שהמוצר תקין ועושה את מה שהוא צריך לעשות - במקרה הזה - רעש ;-)

1f u c4n r34d th1s u r34lly n33d t0 g37 l41d

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבחור הנ''ל פנה אלי וביקש לקנות אגזוז ספיציפי של חברת טכני-גז מדגם MX שמיועד לסוזוקי RMX.

הסברתי לו שאגזוז כזה ביד, ללא הרכבה יעלה לו 1200 ש'ח, ולאחר בקשות של הבחור נעשה לו הנחה של 100 ש'ח, דהיינו הוא יקבל ביד את האגזוז קומפלט ב1100 ש'ח.

לאחר שהזמנתי את האגזוז מחו'ל (כי נגמר ולא היה במלאי)והגיע לארץ, התקשרתי לבחור להודיע לו שהאגזוז שלו הגיע, הוא שאל אותי איך הוא יכול לקבל אותו? כי אני בהרצליה והוא בירושלים, עניתי לו שאם אסיים מוקדם את העבודה אביא לו את האגזוז לירושליים, וזה מפני שהוא עם אופנוע 50 סמ''ק וקשה לו להגיע מירושלים להרצליה.

לשאלתו איך ירכיב את האגזוז? מה שלא היה כלול במחיר, ומה שלא דובר בכלל בעיסקה, עניתי לו שיגש למוסך בירושלים וירכיב שם , והוא אמר שיש לו מוסכניק שיוכל להרכיב לו , ואם אוכל ואגיע באור יום אהיה איתו בסדר ו אולי ארכיב לו את האגזוז מטוב לב , בגלל עומס בתנוע הגעתי כבר לירושלים בלילה, קבענו בתחנת אוטובוס בבנייני האומה, הבחור הגיע שילם וקיבל את האגזוז ביד סגור בניילון אורגינל , איך שהגיע מהחברה.

הבחור שאל אם אני יכול לעשות לו טובה ולהרכיב לו את האגזוז? עניתי לו שכבר חושך ובאמצע הרחוב להרכיב אגזוז קומפלט?יעצתי לו כבר ללכת למוסך בירושלים ולהרכיב את האגזוז, מה שסוכם איתו מראש, כי הרכבה לא הייתה כלולה בקניה, הוא ביקש אולי בכל זאת? נענתי לבקשתו, העובד שלי שהיה איתי פירק לו את האגזוז הישן ויחד הרכבנו את החדש, הנענו את האופנוע הוא עבד מצויין, הבחור שילם והודה לי שהסכמתי להרכיב את האגזוז(ואני חוזר, מה שלא היה כלול בעיסקה, כמו כן להביא לו את האגזוז לירושליים לא היה כלול בעיסקה, והוזמן האגזוז מהדגם שהוא ביקש ספציפית).

למחרת בצהריים התקשר הבחור אלי וטוען שהאופנוע לא עובד טוב בטורים גבוהים, אמרתי לו שזה נשמע לי מוזר , כי הרכבתי המון אגזוזים כאלו לRMX ולא נתקלתי מעולם בבעיה כזאת, אך הוא התעקש שזה בגלל האגזוז, יעצתי לו לגשת למוסך במקום מגוריו שיבדקו את סיבת הבעיה, אבל הוא טען שהם רוצים כסף עבור זה, עניתי לו שבכל מקרה הוא היה צריך להוציא כסף על הרכבה, ואני מתוך טוב לב הבאתי לו את האגזוז עד ירושלים, והרכבתי לו ללא תשלום נוסף, ואני חוזר ורושם שזה לא היה כלול בעיסקה, ואם מבקשים כסף על הבדיקה בירושלים אז שישלם.

עכשיו, בכל אילו שהרכבתי לא היה צורך להחליף לא קרבורטור ולא פילטר אויר , ולא היה צורך לשנות כלום, וכל האגזוזים שהרכבתי היו מאותו דגם שהבחור ביקש וקיבל הMX, ועובדה היא שכמה מחבריו של הבחור הזה באו אלי מירושליים והרכיבו אצלי אגזוז כזה מאותו דגם גם לכלים אחרים ולא הייתה להם שום בעיה, נהפוך הוא הם היו מרוצים והודו לי.

אם הבחור רוצה שאבדוק לו מה הבעיה שיגיע אלי למוסך ואבדוק מה הבעיה, אני את שלי עשיתי , הזמנתי לו מה שביקש בדיוק, נסעתי עד אליו בתור צ'ופר והרכבתי לו למרות שלא היו תנאים, אבל רק שיהיה מבסוט.

יכול להיות שהבעיה היא לא באגזוז, וקרה והיא נפלה בדיוק בזמן הרכבת האגזוז, אבל אני רושם שוב, אם יש בעיה? שיגיע אלי ואבדוק לו, או שיגש למוסך רציני שם שיבדקו לו את האופנוע.

זו לא חוכמה לפרסם מודעה ולעגל פינות ולקצר רק בכדי שיראה ש כאילו הוא נפל קורבן למרמה והונאה.:type:

כמה פעמים ספרת עד 10 וכלום לא קרה?

סיני בעל מוסך ''מוטו-ספידי'' מנתח בכיר לקטנועים, ובכלל אלוף העולם בהכל,והכי חשוב? נורא צנוע.

שיפורים לקטנועים, קיטים,קרבורטורים, אגזוזי לחץ,וריאטורים,הצתות משופרות,רולים וקפיצי מצמד,שסתומי עלים,ועוד.....

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום לכולם,

נ.ב

תודה לכל העוזרים, ליאור.

ממה יש לך להיות לא מרוצה? קבלת משהו אחר ממה ששלמת עליו?

גם כן פורום של אופנועים,

חצי מהאנשים כאן כשהם יוצאים לרכב עושים את זה במגרשי חניה, אופנוענים עלק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סיני לאנשים יש פה כל הזמן נטייה לרדת עלייך אה..? :wink:

ועכשיו ברצינות, ROAD MASTER, מה אתה עוד רוצה שסיני יעשה!?

הוא הפגין נדיבות לב שרוב המוסכניקים בארץ הזאת בכלל לא מתקרבים אליה, הוא עזר וטרח בשבילך,

לעולם לא שמעתי על מוסכניק שעשה מעשה דומה למה שסיני עשה בשבילך, עם יש בעיה באופנוע, אתה חייב לגשת לבדוק, מה גם שעם אפילו הבעיה היא באגזוז, אין זו אשמת סיני, שכן הוא לא היצרן של אותו אגזוז, הוא עשה הכל כדי שתהיה מרוצה, ואני חושב שמגיע לו תודה גדולה ממך, וגם התנצלות.

בעליו החדש של HONDA CR 125!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כפי שהדברים מצטיירים משני הצדדים נראה לי שקבלת את מה ששילמת בשבילו (ואף יותר)!!!!

אני מצטרף לשאר התגובות וחושב שהטחת האשמות "מרומזות" בצורה מעורפלת, כדרך לסגור חשבונות בפורום יוצרת אוירה שלילית......אם אתה רוצה למצוא פתרון לבעיה, תתחיל לדעתי בעשית חשבון אישי על דרך קבלת ההחלטות שלך.

הסוגיה של השרשור הזה לדעתי כבר לא קשורה לטיב האגזוז.בסופו של דבר גם אם זה פורום ולמילים אולי אין פה חשיבות, אתה בסופו של דבר עשוי לפגוע בפרנסה של אדם, שכפי שהרוב חושב עשה מספיק כדי לענות על ההסכם בינכם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חברים!

לא היה לי שום רצון הכי קטן לפגוע בסיני!!!

להפך אם סיני ירצה ויגיב פה אז דיברתי איתו בהודעות פרטיות ואמרתי לו שאין לי שום כוונה לפגוע בוא (לכן לא פירסמתי את שמו) ובנוסף אמרתי לו שאני רוצה שנישאר ביחסים טובים ושהוא ימשיך לעזור לי בתחום השיפורים.

הכוונה היחידה שהייתה לי היא שתעזרו לי ולסיני להגיע לפיתרון בבעיה שיש לי כרגע עם האופנוע!!!

אז אני מבקש ננכם אל תאשימו אותי בהאשמות שלא היה לי שום כוונה רעה!

להפך סיני יודע את זה ואמרתי לו שאני מודה לו על עזרתו ועל השירות הנדיב שהוא נתן.

נ.ב

עד שאני לא יגיע לפיתרון הבעיה אני לא מאשים אף אחד ואין לי כלום נגד אף אחד, כי נכון לעכשיו סיני עשה את העבודה שלו ומעבר לכך, ולפי מה שהבנתי הקץ לבעיה יגיע לאחר כיוון קטן שצריך לעשות לקרבורטור!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חברים!

לא היה לי שום רצון הכי קטן לפגוע בסיני!!!

להפך אם סיני ירצה ויגיב פה אז דיברתי איתו בהודעות פרטיות ואמרתי לו שאין לי שום כוונה לפגוע בוא (לכן לא פירסמתי את שמו) ובנוסף אמרתי לו שאני רוצה שנישאר ביחסים טובים ושהוא ימשיך לעזור לי בתחום השיפורים.

הכוונה היחידה שהייתה לי היא שתעזרו לי ולסיני להגיע לפיתרון בבעיה שיש לי כרגע עם האופנוע!!!

אז אני מבקש ננכם אל תאשימו אותי בהאשמות שלא היה לי שום כוונה רעה!

להפך סיני יודע את זה ואמרתי לו שאני מודה לו על עזרתו ועל השירות הנדיב שהוא נתן.

נ.ב

עד שאני לא יגיע לפיתרון הבעיה אני לא מאשים אף אחד ואין לי כלום נגד אף אחד, כי נכון לעכשיו סיני עשה את העבודה שלו ומעבר לכך, ולפי מה שהבנתי הקץ לבעיה יגיע לאחר כיוון קטן שצריך לעשות לקרבורטור!

אוקיי מתנצל, הכוונה היתה סך הכל לומר שאין רצון ליצור פה מגרש התנצחות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6979 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...