Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רמקולים? רמקולים מוגברים? סביב 1500 שח

Talgaz
שימו לב! השרשור הזה בן 1788 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לא צריך מגבר, צריך רק פרה... או יותר טוב, מחשב כמקור עם כרטיס קול עם יציאת פרה או DAC עם כניסת USB.

כדאי רק לקחת בחשבון את השליטה על הווליום.

במחשב בעבודה יש לי את ה-Edifier 1280 ואני עושה שימוש ב-DAC חיצוני של creative שנקרא Sound Blaster Omni 5.1.

לא כל רכב צריך להיות שיא הריגוש, אבל שיהיה משהו. מנוע. אם לא מנוע, עיצוב. אם לא עיצוב, נוחות. אם לא נוחות, לפחות שהגיר יהיה ידני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 60
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

יש לי DAC בסיסי (עם מגבר אוזניות מובנה, לא יודע אם זה משנה) שיש לו שליטה על ווליום.

לגבי תקציב, זה לא מוגדר. מרגיש בנוח להוציא עד 1000-1200 שקל. הJBL על הפרק פשוט כי אני חרמן עליהם תקופה ארוכה, וכי גם הרמקולים עצמם כבר לא בשיא - ואם אני חושב כמה יעלה לי להחליף מגבר+רמקולים, 2500 שקל כבר נשמע לי יותר סביר (וכן, יש פה אלמנט של שכנוע עצמי).

הסיבה היחידה שלא קניתי אותם כבר זה שאני מפחד להתבאס - לסט הנוכחי יש צליל חם ועוטף שאני מאוד מאוד אוהב.

מה חתימה? תתפשטי!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא נעול על כלום, התלהבתי מהJBL, שמעתי אותם והתלהבתי מהם עוד יותר. קוסם לי שהם מחליפים רמקולים + מגבר, בעיקר כשאורך החיים של שניהם מוטל בספק.

שקלתי להחליף את המגבר, הסתכלתי גם על ONKYO, איזה 9010 כלשהו, ולהינות מהרמקולים. אבל אני סתם לא מצליח לקבל החלטה :mm_eek::loco::brickwall::brickwall::brickwall::puzzled:

מה חתימה? תתפשטי!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הסיבה היחידה שלא קניתי אותם כבר זה שאני מפחד להתבאס - לסט הנוכחי יש צליל חם ועוטף שאני מאוד מאוד אוהב.

שים אקולייזר ותחמם את הצליל כמה שבא לך...

באמת, אני לא יודע באילו AR מדובר, בעבר היו להם רמקולים מרשימים, לזמנו, ולאחר מכן נשאר רק השם.

גם מוצרי הדגל שלהם (לי היו כאלו) הם עניין לאספנים. הצליל "החם" שלהם הוא פשוט העדר מידע בתדרים הגבוהים.

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טל גז, אם אתה רוכש JBL, וודא כי מדובר בדור השני לא הראשון הישן יותר.

עדיין מוכרים את הישן.

"שלום מותק מדבר סרג'יו קונסטנסה, מה שלומו?"

אוהבים אותך פולי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא נעול על כלום, התלהבתי מהJBL, שמעתי אותם והתלהבתי מהם עוד יותר. קוסם לי שהם מחליפים רמקולים + מגבר, בעיקר כשאורך החיים של שניהם מוטל בספק.

שקלתי להחליף את המגבר, הסתכלתי גם על ONKYO, איזה 9010 כלשהו, ולהינות מהרמקולים. אבל אני סתם לא מצליח לקבל החלטה :mm_eek::loco::brickwall::brickwall::brickwall::puzzled:

מה מקור השמע שלך?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחרי שנחשפים לרמקול שמסוגל להפיק את כל התדרים ולא מעוות אותם כתוצאה מאילוץ בתכנון, שוכחים מהנוסטלגיה.

תשווה את זה לקנבס ריק, לבן. משם אתה יכול לשנות מה שבא לך.

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קראתי על הelac ובאמת נראה שאוהבים אותם.

החיסרון הוא שאין איפה לשמוע אותם. או לקנות אותם בארץ. ו1300 שקל זה לפני מסים אני מניח?

לא מצאתי בשום מקום השוואה בין elac ל jbl, כנראה בגלל שהם בנישות שונות.

האמת שאני מתחיל לכעוס על עצמי על כל החפירה הזו. כאלה שטויות. התעייפתי מעצמי קצת.

אני אלך לשמוע מוזיקה מהטלפון וזהו.

אולי מתישהו ישבר לי סופית / ישרף לי המגבר ואז אני אדרש להחלטה.

הכי הייתי רוצה שיגיעו אלי נציגי חנויות עם שלושה סטים לבחירה, ואוכל להשתמש בכל אחד יומיים כדי להחליט.

הײתי אפילו מוכן לשלם איזה 300 שקל בשביל זה.

חבל שזה לא מודל כלכלי שיכול להחזיק...

מה חתימה? תתפשטי!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...