Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רמקולים? רמקולים מוגברים? סביב 1500 שח

Talgaz
שימו לב! השרשור הזה בן 1788 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

יש לי רסיבר NAD701 (שמצאתי בפח!) הוא עובד והוא אחלה, אבל יש לו קצת בעיות מגעים, ולפעמים הוא צריך להיות בLoudness כדי לפעול..

יש לי שני רמקולים של Acoustic Research (שמצאתי אצל סבא!) הם עובדים והם סבבה, אבל הטוויטר באחד מהם חורק, ורואים עליהם את השנים.

התהייה היא מה שווה לעשות:

1. כלום. לא להתבכיין. שומעים סבבה והכל בסדר.

2. לקנות זוג רמקולים פאסיביים ולחבר למגבר.

3. לקנות זוג רמקולים מוגברים ולסגור עניין. (MicroLab solo6? 7? משהו אחר?)

שני רמקולים (לא שולל גם 2.1), יחוברו למחשב (בלי כרטיס קול), בעיקר מוזיקה, גם סרטים וסדרות.

איזה סאונד? נעים. לכיוון החם, עם באס פאנצ'י ונקי. מלא מלא מילים, בפועל הייתי שמח לשמוע (ואם כבר משאלות, אז אצלי בסלון) לפני שאני בוחר.

יש לכם רעיון?

מה חתימה? תתפשטי!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 60
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

רסיבר סטריאו משובח עם סאונד חם מתחילת שנות ה -90.

אאל"ט הוא 20W תקן אותי?

יש ברשותך שלט?

תבדוק אם הוא מיוצר בקנדה.

Klipsch R-15M לדעתי יכול להתאים.

Kef Q100 אל תתייחס למחיר בארץ.

עריכה אחרונה על ידי eyali23
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא שכחתי, הבעיות במגעים קצת מבאסות לפעמים. אבל אולי אני פשוט צריך לא להתעצל ולנסות לסדר אותו. מה שזה לא אומר...

עריכה אחרונה על ידי Talgaz

מה חתימה? תתפשטי!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הסתכלתי על שלושת הרמקולים, ממה שקראתי נראה שהKEF רמה אחת מעל, לא? המחיר שלהם בארץ באמת מפחיד. אתה מדבר על הזמנה מאמזון?

אגב, פיזית הם קטנים משמעותית מהרמקולים הנוכחיים, זו סיבה לצפות לבאס פחות מרשים? אין לי רצון או יכולת לחבר גם סאב בנוסף.

אגב, אחת הסיבות שחשבתי על רמקולים מוגברים היא ההייפ שיש על הJBL305 בפורום והקונצנזוס שהם פאר הבריאה, וחשבתי שאולי הם (או שכמותם) יתנו פתרון עדיף.

עריכה אחרונה על ידי Talgaz

מה חתימה? תתפשטי!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרמקולים שבדוגמה הם לצורך הרפרנס יש את elac, dali ,Wharfedale Diamond220 ,Monitor Audio Bronze .

אין תחליף לאוזן האנושית, טעם נרכש נקרא לזה.

אף פעם אל תיתן לגודל להטעות אותך.

זה לא הייפ על ה 305 ,הם פשוט טובים לשימושים שלהם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז אני אבדוק אם יש מקום שאני יכול לשמוע אותם.

חוץ מזה, אמרת לא לתת למחיר של הKEF להפחיד. באמזון הם נמכרים ב250$, אבל בלי משלוח לארץ. מצאת משהו שאפשר להזמין?

מה חתימה? תתפשטי!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מציע לך ללכת לאחת החנויות בארץ שיש להם מבחר גדול של רמקולים. לרוב גם עושים הנחה על מחיר מחירון. לא רואה סיבה להזמין מאמזון לשלם מיסים ולהרוויח אולי 100 שקל וללא אחריות. לא מזמן קניתי רמקולים שאחרי חישוב מיסים , במקרה והייתי מזמין מחו"ל , יצא לי יותר זול לקנות אותם בארץ לאחר הנחה שקיבלתי.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

gladen pro25+rs audio 100m -tru technology billet 4100

ad neo800w- mosconi pro 4/30

gladen pro10-mosconi pro 1/10

fiio 11m plus coax mosconi dsp aerospace 6to8

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המחיר של הרמקולים האלו בארץ (לפי זאפ, אולי לא אינדיקציה) הוא 3500 שקל... ממש לא 100 ש"ח הפרש.

הנה הלוח של המגבר!

יש גם קצת אבק, אם מישהו מחפש אני מוסר.

WhatsApp Image 2017-11-19 at 20.03.07 (1).jpegWhatsApp Image 2017-11-19 at 20.03.07.jpeg

מה חתימה? תתפשטי!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם התמונה לא מספיק ברורה אני יכול לנסות לצלם חלקים נבחרים של הלוח ולהעלות אותם.

לא יודע למה, אבל האתר לא איפשר לי להעלות את התמונה בגודל מלא, והייתי צריך להעביר אותה דרך הוואטסאפ כדי לקבל דחיסה והקטנה, ואולי זה יצא אלים מדי.

מה חתימה? תתפשטי!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...