Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

קושי בייבוא קפיצי הנמכה

dprt
שימו לב! השרשור הזה בן 2340 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם, אני מעוניין לרכוש קפיצי הנמכה של אייבך פרו קיט לרכב שלי.

המחיר באייבי הוא 540 ש"ח ומשלוח עוד 417 ש"ח.

השאלה שלי היא האם אפשר להכניס את זה ביבוא אישי או שצריך אישורים ?

או שזה בכלל תלוי במזל?

במידה וצריך אישורים, למי פונים וכמה זה אמור לעלות בערך?

בנוסף רציתי לדעת האם משלמים מכס גם על מחיר המשלוח או רק על מחיר המוצר עצמו?

תודה מראש :)

-I'd rather loose by a mile because I built my own car, than win by an inch because someone else built it for me. Your car, is your story, so don't let someone else write the book. -Moog 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תבדוק מחירים בארץ אם יוצא לך 1000 שקל לא כולל מיסוי(שיכול להגיכ לסביבות 40%+) ארץ מוכרים לך קפיצי המנכה של אייבך ב1300-1600 שקל שזה יהיה עדיף משמעותית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בזמנו הבאתי קויילאוברים של JOM ויש על זה גם שרשור כאן, שילמתי מס על המוצר והמשלוח אבל לא נעצר במכס כלל!

אני חושב שאם יש על זה תו תקן TUV זה עוזר.

VW GOLF MK2 1.3

FIAT 500L 1.4

MG4 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

משלמים מכס על שניהם.

פעם זה היה נכון, כבר כמה שנים שאין משלמים מכס על דמי משלוח. לכן הייתי מבקש מהמוכר לשלוח כל זוג קפיצים בנפרד כך שכל זוג יעלה פחות מ$75.

מכיר מספר אנשים שקיבלו ללא קושי אישור משרד תחבורה ליבוא בולמים וקפיצים.

הצרה החדשה היא בטסטים, שהתחילו לפסול רכבים מונמכים.

עמוס

וַיִּשְׁמַע אַבְרָם, כִּי נִשְׁבָּה אָחִיו; וַיָּרֶק אֶת-חֲנִיכָיו יְלִידֵי בֵיתוֹ, שְׁמֹנָה עָשָׂר וּשְׁלֹשׁ מֵאוֹת, וַיִּרְדֹּף, עַד-דָּן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שמע קפיצים לרוב זה הנמכה דיי עדינה, במקרה שלי היה מדובר בקויילאוברים עם הנמכה דיי רצינית.

אם עוסקים בקפיצי הנמכה שמנמיכים את הרכב ב 30 מ''מ אני לא בטוח שבוחן רכב ישר ישים לב לזה, אם הקפיצים צבעוניים הייתי צובע אותם בשחור, קצת אבק והכל עובר...

אולי אשקול מתישהו לפיאט 500, קשה לי להאמין שמישהו ישים לב לזה יותר מדי בטסט במידה והקפיצים שחורים.

שרשור הבאת הקויילאוברים שלי

VW GOLF MK2 1.3

FIAT 500L 1.4

MG4 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוקי, תודה רבה לכולם.

חבל שאין איזה קובץ ברור או תנאים ברורים למה מותר ואסור, האתר שמראה מה אפשר ומה אי אפשר לא מובן בכלל וכל הנושא הזה נשאר אפור ותלוי במזל.

אני אבדוק מחירים בארץ לפני שאזמין.

-I'd rather loose by a mile because I built my own car, than win by an inch because someone else built it for me. Your car, is your story, so don't let someone else write the book. -Moog 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין משהו ברור גם בהתנהלות שלהם, על שלי שילמתי מיסים אך לא נדרשתי למלא טפסים, היו כאלה שהזמינו אחריי כלל לא שילמו מיסים והיו כאלה שגם שילמו מיסים וגם מילאו טפסים, אין אחידות, מזל ועוד קצת...

VW GOLF MK2 1.3

FIAT 500L 1.4

MG4 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• אחראי פורום

אותי על מיכל עיבוי רדיאטור החתימו על טופס שמצהיר שזה לשימוש עצמי,

ללמדכם על הבלאגן ואותו חוסר אחידות שצויין.

עברנו את פתח תקווה, נעבור גם את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2340 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...